Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Příkopě 43, Valašské Meziříčí
Praktická lékařka pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Na úvod musím pochválit milou a komunikativní sestřičku. Paní doktorka je také příjemná, prohodí s pacientem pár slov. Ordinace vybavená jako všude jinde.


Odbornost vyšetření - ne. Pokud bych měla zdravotní problém, bojím se že p. Ulbrichtová by mi moc s diagnostikou nepomohla. Nemohu říct, že bych s p.Ulbrichtovou někdy měla problém, osobní přístup byl vždy dobrý.

M
Ověřeny pacient

Velice nepříjemná, nedokáže se zeptat jak se daří, zřejmě má své vyvolené pacienty, ke kterým je milá, ale já osobně jsem byla otřesena jejím arogantním přístupem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

Prišiel som do ČR zo Slovenska a paní doktorka mi vždy ochotně pomohla za čo sa jej chcem poďakovať. Pokial pracujete alebo sa chystátě pracovať vo Valašskom Meziříčí, alebo jeho okolí, doporučujem Vám práve túto paní doktorku. Už je mojim praktickým lekárom štvrtý rok som veľmi sokojný.

J
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem velice spokojena. Pri navsteve jeji ordinace se vzdy setkam s prijemnym, otevrenym a lidskym pristupem. Pani doktorku mohu jen doporucit. Doktoru s jejim pozitivnim pristupem k praci a pacientum je dnes opravdu velice malo.
M. Janakova

M
Ověřeny pacient

s paní doktorkou jsem velice spokojený je velice pečlivá pracuje perfektně

P
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka se zájmem o své pacienty. Vždy naslouchá a pomůže. A zde ti nespokojení, ať si jdou jinde, kde slouží lékař jen jako sekretářka!!!

Jsem spokojená,pani doktorka je příjemná,sympatická,

Vynikající praktická lékařka, která dbá na spokojenost a zdraví pacienta.

Myslím si ,že lidé co zde píší o odbývání,náladách a aroganci,nemají asi žádné problémy. Tato doktorka je profesionál a jako takového si jí vážím. Jsem po mnoho operacích a léčeních. Vždy jsme našli společnou cestu jak co nejlíp utišit bolest ,nebo přijít na problém. Asi ji limčujte za to ,že je člověk a jako takový má občas starosti, kdo je nemá. Jsem spokojen a nadále budu o ,,Paní Doktorce" mluvit jen v dobrém.Každý má volbu změny ,nelíbí se ti ,tak si najdi jinou

R

Byla jsem vždy spokojená...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti