Praktická lékařka pro dospělé
Na Příkopě 43, Valašské Meziříčí

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Na úvod musím pochválit milou a komunikativní sestřičku. Paní doktorka je také příjemná, prohodí s pacientem pár slov. Ordinace vybavená jako všude jinde.

Odbornost vyšetření - ne. Pokud bych měla zdravotní problém, bojím se že p. Ulbrichtová by mi moc s diagnostikou nepomohla. Nemohu říct, že bych s p.Ulbrichtovou někdy měla problém, osobní přístup byl vždy dobrý.

Velice nepříjemná, nedokáže se zeptat jak se daří, zřejmě má své vyvolené pacienty, ke kterým je milá, ale já osobně jsem byla otřesena jejím arogantním přístupem.

Prišiel som do ČR zo Slovenska a paní doktorka mi vždy ochotně pomohla za čo sa jej chcem poďakovať. Pokial pracujete alebo sa chystátě pracovať vo Valašskom Meziříčí, alebo jeho okolí, doporučujem Vám práve túto paní doktorku. Už je mojim praktickým lekárom štvrtý rok som veľmi sokojný.

S pani doktorkou jsem velice spokojena. Pri navsteve jeji ordinace se vzdy setkam s prijemnym, otevrenym a lidskym pristupem. Pani doktorku mohu jen doporucit. Doktoru s jejim pozitivnim pristupem k praci a pacientum je dnes opravdu velice malo.
M. Janakova

s paní doktorkou jsem velice spokojený je velice pečlivá pracuje perfektně

Vynikající lékařka se zájmem o své pacienty. Vždy naslouchá a pomůže. A zde ti nespokojení, ať si jdou jinde, kde slouží lékař jen jako sekretářka!!!

Jsem spokojená,pani doktorka je příjemná,sympatická,

Vynikající praktická lékařka, která dbá na spokojenost a zdraví pacienta.

Myslím si ,že lidé co zde píší o odbývání,náladách a aroganci,nemají asi žádné problémy. Tato doktorka je profesionál a jako takového si jí vážím. Jsem po mnoho operacích a léčeních. Vždy jsme našli společnou cestu jak co nejlíp utišit bolest ,nebo přijít na problém. Asi ji limčujte za to ,že je člověk a jako takový má občas starosti, kdo je nemá. Jsem spokojen a nadále budu o ,,Paní Doktorce" mluvit jen v dobrém.Každý má volbu změny ,nelíbí se ti ,tak si najdi jinou

Byla jsem vždy spokojená...