Praktická lékařka pro dospělé
Bří Lužů 2251, Uherský Brod

Mudr. Lupačová je nejen vynikající lekařka, ale taky psycholog, který si dokáže člověka poslechnout a v ordinaci je vždy dobrá pohoda.

Paní doktorka Lupačová je skvělá lékařka. Za lidský přístup jí mnohokrát děkuji. Taky jejím sestřičkám.

K paní doktorce už chodím od tej doby co ordinuje a neznám lepší paní doktorku.Vždy poradí a kolikrát nemusí prohlédnout,stačí jen na vás kuknout.Codíme k ní celá rodina a nevyměnily bychom.

NEZNÁM LEPŠÍ LÉKAŘKU, OTEVŘETE DVEŘE O JEJÍ USMĚV A A TO JEJÍ- JAK SE MÁTE? VAS ZROVNA LÉČIT..... POMOHLA MI V NEJTĚŽŠÍCH CHVÍLÍCH MÉHO ŽIVOTA..SKLÁNÍM SE A DĚKUJI!!!

Chodím k paní doktorce už dvacet let,je skvělá, vždycky mi pomohla a navíc je velice milá.Jsem s ní maximálně spokojená.Přesto,že jsem už v důchodu a musím k ní dojíždět,nevyměnila bych ji za jiného lékaře.

Paní doktorka je nejen profesně na vysoké urovni,ale je i skvělý člověk..Je vždy milá,usměvavá a příjemná.Chodíme k ní celá rodina už léta a jsme velmi spokojení.Nikdy bych neměnila.Ewa

Mám to velké štěstí,že můžu být pacientkou..nejen já i moje rodina paní doktorky..Je skvělá..nejen profesionálně,ale i lidsky...Má skvělý přístup k pacientum..Paní doktorce přeji hodně zdravíčka a další spokojene pacienty.ewa

paní doktorku Lupačovou bych nevyměnila za nic na světě,je to skvělá doktorka s příjemným vystupováním a její sestřička taktéž,nemám co bych dodala

S paní doktorkou a jejím přístupem k pacientovi jsem vždy velmi spokojen.To platí i o její sestřičce.
Mirek

tak dlouho jsem hledal, až jsem toho nejlepšího lékaře našel...)