Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Gastroskopie +7 Více

Intragastrický balon • Od 35 000 Kč

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření • Od 50 Kč

Kolonoskopie • Od 1 500 Kč

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Od 150 Kč

Od 1 000 Kč

Od 35 000 Kč

Od 50 Kč

Od 1 500 Kč

Od 500 Kč

Od 500 Kč

• gastroenterologie

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Komplexní gastroenterologické vyšetření

Syn byl léčen 2 roky v jiné nemocnici a několik různých lékařů se mu snažilo od jeho bolestí pomoci. Bohužel bez úspěchu, byli jsme už zoufalí. Na základě doporučení jsme navštívili paní doktorku. Jen díky ní, jejímu přístupu a především zahájení jiné léčby se mému synovi opět vrátil život do normálních a konečně i relativně bezbolestných kolejí. Syn má sice nemoc se kterou se musí smířit, ale díky léčbě od paní doktorky je pro něho život s touto nemocí snesitelný a plnohodnotný. Paní doktorce Lerchové patří náš obrovský dík!

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kolonoskopie

Profesionální,příjemné prostředí,lidský přístup.Děkuji za vše .

Chodím k paní doktorce asi 3 roky.
Je to nejvstřícnější a nejempatičtější p. doktorka jakou jsem kdy potkal.

S paní doktorkou jsem velice spokojená, pokaždé příjemná konzultace, vždy vše jasně vysvětlila, pomohla, poradila, na vše co mě zajímalo mi vždy odpověděla.. Přátelský, lidský přístup který lidé ocení.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kolonoskopie

Z vyšetření jsem měla velké obavy, které vstupem do ordinace zmizely. Vyšetření bylo citlivé a bezbolestné.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Byla jsem u paní doktorky už podruhé, opět byla velmi profesionální a vstřícná, milá a ochotná vše vyšetřit a vysvětlit. Přestože jsem přišla jen s podezřením na základě vlastních pocitů, tak se mi plně věnovala a rozhodně sem neměla pocit, že by mě odbyla nebo že bych ji tím obtěžovala. První návštěvu u této paní doktorky jsem měla gastroskopii a zvládla jsem ji jen díky citlivému a šetrnému přístupu paní doktorky a všech skvělých sestřiček, které tam jsou! Čekací doby jsou delší z logického důvodu, neboť vyšetření, které se zde provádí jsou časově náročné a nejsou důvodem pro špatné hodnocení! S tím musí každý rozumný pacient počítat, že se to může stát. Navíc co se termínů týče, jsou sestřičky velmi vstřícné a bez potíží mi termín několikrát na mou žádost změnili když jsem nemohla přijít a obešlo se to bez otrávených intonací, jaké často slýchám na jiných pracovištích když prosím o změnu termínu. Naopak zde jsou sestřičky i paní doktorka stále usměvavé a starají se o blaho svých pacientů. Plně doporučuji!

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Ordinaci jsem navštívila v roce 2017 a pořád mi to leží v hlavě. Jak tu někdo psal, vybrala jsem si dr. Lerchovou na základě recenzí, protože jsem po kolabsu slinivky a péče o 5měsíční miminko (od kterého jsem byla na JIP odloučená) byla dost citlivá a měla velký strach o své zdraví. Z obav, aby se zánět nevrátil, mě sama od sebe na gastroentero odeslala moje obvodní lékařka dříve, než říkala propouštěcí zpráva z nemocnice.
Paní doktorka se chovala odporně. Obvinila mě, že mrhám prostředky, že vyšetření jsou drahá. Vyloženě se na mě vybila, přivedla mě k slzám tehdy a už bych k ní nikdy nešla.
Takže pokud hledáte lékaře s citlivým přístupem, možná má paní doktorka i dobré dny, možná dělá vyšetření velmi profesionálně, ale hledala bych jinde.
Ke mě se chovala tak nadřazeně a především neférově, že jen posílila moje trauma z lékařů a mou nedůvěru vůči nim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Neskutečný a profesionální přístup celého kolektivu.Vše podrobně vysvětleno.Samotná gastroskopie absolutně bez bolesti a trápení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty poradenství v oblasti výživy

Dobry den, vsude jsem na pani doktorku cetla jen a jen chvalu proto jsem si ji i vybrala, ale mam pocit, ze jsem tedy byla u uplne jine lekarky!!! Pokud mela pocit, ze me ma lekarka za ni poslala zbytecne, mohla to rict v klidu a mile a ne semnou jednat jak s nekym, kdo ji ubira cas. Byla jsem velice zaskocena jejim jednanim,kterym mi vehnala az slzy do oci.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Velmi profesionalni a zaroven citlivy pristup k pacientum, vzdy s usmevem. Dukladna kontrola pacienta a hledani priciny jeho zdravotnich obtizi.