Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
602 11.....

Gastroskopie

Intragastrický balon

od 35 000 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření

od 50 kč

Konzultace

Sonografie břicha - bez žádanky

od 500 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Komplexní gastroenterologické vyšetření

Neskutečný a profesionální přístup celého kolektivu.Vše podrobně vysvětleno.Samotná gastroskopie absolutně bez bolesti a trápení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty poradenství v oblasti výživy

Dobry den, vsude jsem na pani doktorku cetla jen a jen chvalu proto jsem si ji i vybrala, ale mam pocit, ze jsem tedy byla u uplne jine lekarky!!! Pokud mela pocit, ze me ma lekarka za ni poslala zbytecne, mohla to rict v klidu a mile a ne semnou jednat jak s nekym, kdo ji ubira cas. Byla jsem velice zaskocena jejim jednanim,kterym mi vehnala az slzy do oci.

Velmi profesionalni a zaroven citlivy pristup k pacientum, vzdy s usmevem. Dukladna kontrola pacienta a hledani priciny jeho zdravotnich obtizi.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kolonoskopie

Paní doktorka super sestry ochotně opravdu skvělý tým. A děkuji za ochotu. Naslouchaji a pacientům vycházejí vstříc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Sonografie břicha

Dnes jsem navštívil ordinaci Mudr.Lerchove,musím konstatovat,že paní doktorka je sympatická a milá,člověk si případa prijemne,je výborná profesionalka a já mohu jen vřele doporučit tuto ordinaci

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kontrola

Vše naprosto dokonalé,jak péče o mne jako pacienta tak sestřičky výborně zabavily ma 4 leta dvojčata aby byl na vyšetření klid. Řehánková Lenka

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastroskopie

Velká vstřícnost celého personálu. Úžasné vysvětlení možnost volby s injekcí či bez, každopádně s anestezií ve formě spreje do krku. Psychická podpora při zákroku. Gastroskopii jsem sice podstoupila poprvé, ale pokud by se to muselo opakovat v budoucnu, tak nebudu váhat, kde jít.

Byla jsem zde poprvé a jsem maximálně spokojená. Hodně jsem se bála a chtěla úplnou anestezii, ale přeobjednávací doba by byla moc dlouhá. Proto jsem vyšetření podstoupila jen s částečnou anestezii. Vše mi vysvětlili a dalo se to v pořádku zvládnout.Celý personál byl moc příjemný, uklidňovali mě a obecně měli moc hezky a lidský přístup. Děkuji!

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Doporučení z nemocnice.

Moc příjemný přístup jak paní doktorky,tak sestřičky. Výborný výklad. Velice dobře to na pacienty zapůsobí.

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastro potize

Paní doktorka má úžasný přístup k pacientovi, je empaticka a vstřícná. Po stránce odbornosti je skvělý diagnostik a lékař plné kompetentní. Konigova

• gastroenterologie