MUDr.

Iva Lerchová

Gastroenterolog přijímá nové pacienty

Objednat se 157 návštěv profilu během posledních 30 dní

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gastroenterologická ambulance

Švédská 109/45
    712 00 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost Více
    V této ordinaci přijímám:

Zkušenosti a dovednosti

• gastroenterologie

Hodnocení pacientů

• Umístění: Gastroenterologická ambulanceSlužby: gastrovyšetření

Velmi doporučuji tuto paní doktorku. Její přístup je velmi laskavý, citlivý a profesionální . Vyšetření nepatří k těm, které by si člověk užil, ale pokud bych měla toto absolvovat znovu, tak jedině tady u paní doktorky.
    Celkové vyšetření bylo prostě jiné než jsme zvyklí, sestřička vám vše vysvětlí, ukáže , člověk se cítí jako VIP pacient a ne pouze číslo pro pojištovnu. Určitě doporučuji všem, kteří se bojí, mají špatné zkušenosti s přístupem lékaře nebo sester. Tady vás nic takového nepotká. Sestřičky usměvavé a hodné, paní doktorka anděl. Co víc si přát. Já mockrát děkuji .

• Umístění: Gastroenterologická ambulanceSlužby: Konzultace

Nejlepší jak sestřičky tak doktorky tak že člověk nemá strach z nepříjemných vyšetření...chtěla bych poděkovat za laskavý pristup

• Má první návštěva u paní doktorky byla velice příjemná, paní doktorka velice ochotná, sympatická, vše ochotně vysvětlila a hlavně měla na mě čas. Rovněž sestřička velice milá a ochotná. Po dlouhé době jsem našla lékaře a sestru, kterým na pacientech záleží :-)