Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Gastroskopie +7 Více

Intragastrický balon • od 35 000 kč

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření • od 50 kč

Kolonoskopie • od 1 500 kč

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

• gastroenterologie

Gastroskopie

Intragastrický balon

od 35 000 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření

od 50 kč

Konzultace

Sonografie břicha - bez žádanky

od 500 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kolonoskopie

Z vyšetření jsem měla velké obavy, které vstupem do ordinace zmizely. Vyšetření bylo citlivé a bezbolestné.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Byla jsem u paní doktorky už podruhé, opět byla velmi profesionální a vstřícná, milá a ochotná vše vyšetřit a vysvětlit. Přestože jsem přišla jen s podezřením na základě vlastních pocitů, tak se mi plně věnovala a rozhodně sem neměla pocit, že by mě odbyla nebo že bych ji tím obtěžovala. První návštěvu u této paní doktorky jsem měla gastroskopii a zvládla jsem ji jen díky citlivému a šetrnému přístupu paní doktorky a všech skvělých sestřiček, které tam jsou! Čekací doby jsou delší z logického důvodu, neboť vyšetření, které se zde provádí jsou časově náročné a nejsou důvodem pro špatné hodnocení! S tím musí každý rozumný pacient počítat, že se to může stát. Navíc co se termínů týče, jsou sestřičky velmi vstřícné a bez potíží mi termín několikrát na mou žádost změnili když jsem nemohla přijít a obešlo se to bez otrávených intonací, jaké často slýchám na jiných pracovištích když prosím o změnu termínu. Naopak zde jsou sestřičky i paní doktorka stále usměvavé a starají se o blaho svých pacientů. Plně doporučuji!

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Ordinaci jsem navštívila v roce 2017 a pořád mi to leží v hlavě. Jak tu někdo psal, vybrala jsem si dr. Lerchovou na základě recenzí, protože jsem po kolabsu slinivky a péče o 5měsíční miminko (od kterého jsem byla na JIP odloučená) byla dost citlivá a měla velký strach o své zdraví. Z obav, aby se zánět nevrátil, mě sama od sebe na gastroentero odeslala moje obvodní lékařka dříve, než říkala propouštěcí zpráva z nemocnice.
Paní doktorka se chovala odporně. Obvinila mě, že mrhám prostředky, že vyšetření jsou drahá. Vyloženě se na mě vybila, přivedla mě k slzám tehdy a už bych k ní nikdy nešla.
Takže pokud hledáte lékaře s citlivým přístupem, možná má paní doktorka i dobré dny, možná dělá vyšetření velmi profesionálně, ale hledala bych jinde.
Ke mě se chovala tak nadřazeně a především neférově, že jen posílila moje trauma z lékařů a mou nedůvěru vůči nim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Komplexní gastroenterologické vyšetření

Neskutečný a profesionální přístup celého kolektivu.Vše podrobně vysvětleno.Samotná gastroskopie absolutně bez bolesti a trápení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty poradenství v oblasti výživy

Dobry den, vsude jsem na pani doktorku cetla jen a jen chvalu proto jsem si ji i vybrala, ale mam pocit, ze jsem tedy byla u uplne jine lekarky!!! Pokud mela pocit, ze me ma lekarka za ni poslala zbytecne, mohla to rict v klidu a mile a ne semnou jednat jak s nekym, kdo ji ubira cas. Byla jsem velice zaskocena jejim jednanim,kterym mi vehnala az slzy do oci.

Velmi profesionalni a zaroven citlivy pristup k pacientum, vzdy s usmevem. Dukladna kontrola pacienta a hledani priciny jeho zdravotnich obtizi.

F

Paní doktorka super sestry ochotně opravdu skvělý tým. A děkuji za ochotu. Naslouchaji a pacientům vycházejí vstříc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Sonografie břicha

Dnes jsem navštívil ordinaci Mudr.Lerchove,musím konstatovat,že paní doktorka je sympatická a milá,člověk si případa prijemne,je výborná profesionalka a já mohu jen vřele doporučit tuto ordinaci

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kontrola

Vše naprosto dokonalé,jak péče o mne jako pacienta tak sestřičky výborně zabavily ma 4 leta dvojčata aby byl na vyšetření klid. Řehánková Lenka

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastroskopie

Velká vstřícnost celého personálu. Úžasné vysvětlení možnost volby s injekcí či bez, každopádně s anestezií ve formě spreje do krku. Psychická podpora při zákroku. Gastroskopii jsem sice podstoupila poprvé, ale pokud by se to muselo opakovat v budoucnu, tak nebudu váhat, kde jít.

• gastroenterologie