MUDr.

Gastroenterolog přijímá nové pacienty

8 názorů +přidat

Objednat se 114 návštěv profilu během posledních 30 dní

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gastroenterologická ambulance

Švédská 109/45
    712 00 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost Více
    V této ordinaci přijímám:

Komplexní gastroenterologické vyšetření od 500 kč
    Konzultace

Hodnocení pacientů

• Umístění: Gastroenterologická ambulance

Paní doktorka na me udělala velký dojem. Vyšetření bylo mnohem rychlejší a kvalitnější než v nemocnici. Je to doktor na svém místě.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Gastroenterologická ambulanceSlužby: kolonoskopie

Děkujeme MUDr. Ivě Lerchové a jejímu týmu za velice profesionální, vstřícný a lidský přístup. Přistupovali k nám s ochotou a příjemným chováním. Díky jejich laskavému přístupu jsme vyšetření dobře zvládli. Ještě jednou touto cestou velice děkujeme. Manželé Lapčíkovi.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Gastroenterologická ambulanceSlužby: Gastroskopie

Vyšetření proběhlo v pořádku, sestřička i paní doktorka vstřícné a milé vystupování, vše vysvětlily a snažily se aby to bylo co nejvíce příjemné.

• A
    Umístění: Gastroenterologická ambulanceSlužby: Komplexní gastroenterologické vyšetření

CHtěla bych timto moc poděkovat pani doktorce Mudr Ivě Lerchove za velmi bezbolestne vyšetřeni přistup k pacientum strašně mily s usměvem vše pani doktorka vysvětli a hlavně ma velky cit me vyšetreni vubec nebolelo a to i přes brani biopsie velice vyborna pani doktorka mužu jen všem moc a vřele doporučit ale abych nezapomněla na sestřičky jsou vyborne v tak naročne praci proto moc děkuji pani doktorce aji sestřičkam skvěle děkuji pani doktorko aji sestřičky jste vyborni Augustynkova Ladislava Děkuji

• Umístění: Gastroenterologická ambulanceSlužby: gastroskopie

Dost nepříjemné vyšetření,na druhou stránku velice profesionální a příjemné vystupování lékařky a sestřiček

• H
    Umístění: Gastroenterologická ambulanceSlužby: gastrovyšetření

Velmi doporučuji tuto paní doktorku. Její přístup je velmi laskavý, citlivý a profesionální . Vyšetření nepatří k těm, které by si člověk užil, ale pokud bych měla toto absolvovat znovu, tak jedině tady u paní doktorky.
    Celkové vyšetření bylo prostě jiné než jsme zvyklí, sestřička vám vše vysvětlí, ukáže , člověk se cítí jako VIP pacient a ne pouze číslo pro pojištovnu. Určitě doporučuji všem, kteří se bojí, mají špatné zkušenosti s přístupem lékaře nebo sester. Tady vás nic takového nepotká. Sestřičky usměvavé a hodné, paní doktorka anděl. Co víc si přát. Já mockrát děkuji .

• J
    Umístění: Gastroenterologická ambulanceSlužby: Konzultace

Nejlepší jak sestřičky tak doktorky tak že člověk nemá strach z nepříjemných vyšetření...chtěla bych poděkovat za laskavý pristup

• K

Má první návštěva u paní doktorky byla velice příjemná, paní doktorka velice ochotná, sympatická, vše ochotně vysvětlila a hlavně měla na mě čas. Rovněž sestřička velice milá a ochotná. Po dlouhé době jsem našla lékaře a sestru, kterým na pacientech záleží :-)

Zkušenosti a dovednosti

• gastroenterologie