Iva Huclová, gynekolog Plzeň

MUDr. Iva Huclová

Gynekolog Více

56 názorů

Uložit


Adresa

Lochotínská 18, Plzeň
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
56 názorů

F
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Paní doktorka Huclová je dlouholetý praktik s mnoha zkušenostmi, lidským přístupem, chodím k ní již mnoho let, velmi dobře a včasně odhalila na sonografickém vyšetření nesrovnalost, pro mi kterou mi poslala včas na zákrok do FN nemocnice a tam bylo její rozhodnutí posouzeno velmi kladně lékaři , je pečlivá. Doporučuji, lepší neznám a to jsem pracovala léta ve zdravotnictví.


R
Ověřeny pacient

Tak jsem si přečetla skoro všechny hodnocení na paní doktorku a často mi zůstal rozum stát. Lidé by si měli uvědomit, že nikdo není dokonalý a za druhé můj názor je, že paní doktorka Huclová je velmi hodná. Nejen při problémech zdravotních dokáže pomoci, ale psychických. Před pár lety jsem měla velké menstruační problémy, dost mi pomohla, seděla u mě,uklidňovala mě a hladila (a nemusela). Další potíže jsem měla, když jsem potrácela, bouhžel není v síle doktora zachránit život, který nejde :-( Ale chápala v jaké jsem psychické situaci a dost mě podržela. Povídala si semnou i o mém osobním životě, uklidňovala a hodně pomohla a také nemusela. Teď jsem těhotna cca 17týden a s paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je lidská a zajímá jí vše.Takže moje hodnocení je velmi dobré. A měli by jste si uvědomit, že ne vždy se dá pomoci, ne vždy jde všechno tak jak chcete a že paní doktorka je taky jen člověk. S pozdravem Rysová. M


K
Ověřeny pacient

Velmi špatně vybavená ordinace, žádná možnost použití jednorázových pomůcek, velmi dlouhá objednací doba i v případě potíží. Navíc po té, co jsem paní doktorku vyměnila, mi najednou při pečlivé prohlídce jinde byly objeveny potíže, na které paní doktorka za těch 10 let, co jsem k ní chodila, nikdy nepřišla. Navíc nesmyslný poplatek 30,- korun při každém druhém vyzvednutí receptu na HA - za to, že mi sestřička změří tlak a zváží. Jediným pozitivem je velmi milá sestřička, ale ta bohužel tuto ordinaci nezachrání. Rozhodně nedopručuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila několik let, nicméně musím souhlasit s některými negativními názory. Paní doktorka byla sice vždy milá, ale několikrát mě nedokázala vyléčit ani ze zánětu a párkrát jsem dostala tabletky které mi stav ještě více zhoršily.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila několik let a myslela jsem si, že v lepší péči nemůžu ani být. Poslední asi tři roky jsem se snažila otěhotnět, ale bez úspěchu. Léčení probíhalo neustálým podáváním Agolutinu. Navíc mě trápily neustálé výtoky, které paní doktorka neřešila, jelikož se zdála být citologie v pořádku. Poslední kapkou bylo, kdy nepoznala mé těhotenství a já potratila. Nechala jsem si proto u ní na její doporučení provést speciální vyšetření, které mě stálo 500,-Kč, abych zjistila příčinu a vyšetření opět nic neukázalo. Nyní se domnívám, že jsem možná zaplatita a k žádnému laboratornímu vyšetření ani nedošlo, jelikož asi měsíc na to u nového pana doktora (MUDr. Mejchar) jsem z výsledků zjistila, že celou tu dobu mám silný zánět, který způsobují 4 druhy bakterií, který paní doktorka nepoznala. Bylo mi řečeno, že je to důvod, proč jsem nemohla nejspíš celou dobu otěhotnět, že se to musí přeléčit. Po přeléčení jsem do 3 měsíců v pořádku otěhotněla. Takže můj názor je takový, že absolutně NEDOPORUČUJI!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Od paní doktorky jsem byla nucená odejít pro neutišitelné bolesti v podbřišku, které neřešila. Pro amenorheu, kterou řešila HA aniž by udělala náběry. Má nedůvěra se vystupňovala po třech letech bez jediného vaginálního sona. Asi jsme si nesedli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Se zájmem jsem si přečetla všechna hodnocení a opět se ujistila v pravdivosti českého:NENÍ NA SVĚTĚ ČLOVĚK TEN, ABY SE ZACHOVAL LIDEM VŠEM.Paní doktorka Huclová je vstřícný, milý člověk, který má také svoje trápení a starosti a přesto se dokáže pacientům cele věnovat.Vážím si jí, zažila jsem ji ve škole v přírodě, kam doprovázela svého mladšího nemocného synka.Dopoledne pracovala v ordinaci a hned po skončení odjížděla za námi ne zrovna blízko Plzně. Ochotně vyhověla našemu přání , aby nám udělala besedu s děvčaty.Ráda vyhověla a děvčata si ještě dlouho po návratu ze ŠvPpochvalovala, jak jim paní doktorka vše vysvětlila.Rády za to byly i maminky dětí.Chodím k paní doktorce již několik let a věřím jí.Přeji hodně sil a dobré pacientky.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorku můžu také jen chválit. Pomohla mi i v situacích, kdy selhal můj obvodní lékař a nevěděl si se mnou rady a to v době těhotenství a kojení.


Ověřeny pacient

Jsem s ní moc spokojená.


velmi dobrá lékařka vřele doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti