Gynekologická ordinace
Lochotínská 18, Plzeň

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Skvěla paní doktorka! U každého problému řeší i psychickou stránku a vše hezky vysvětlí. Velmi si cením toho, že se zajímá o bylinky a přírodní léčbu a nenutí pacientkám hned jen hormony. Sestřička také moc milá, vřele doporučuji!!

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Paní doktorka Huclová je dlouholetý praktik s mnoha zkušenostmi, lidským přístupem, chodím k ní již mnoho let, velmi dobře a včasně odhalila na sonografickém vyšetření nesrovnalost, pro mi kterou mi poslala včas na zákrok do FN nemocnice a tam bylo její rozhodnutí posouzeno velmi kladně lékaři , je pečlivá. Doporučuji, lepší neznám a to jsem pracovala léta ve zdravotnictví.

Tak jsem si přečetla skoro všechny hodnocení na paní doktorku a často mi zůstal rozum stát. Lidé by si měli uvědomit, že nikdo není dokonalý a za druhé můj názor je, že paní doktorka Huclová je velmi hodná. Nejen při problémech zdravotních dokáže pomoci, ale psychických. Před pár lety jsem měla velké menstruační problémy, dost mi pomohla, seděla u mě,uklidňovala mě a hladila (a nemusela). Další potíže jsem měla, když jsem potrácela, bouhžel není v síle doktora zachránit život, který nejde :-( Ale chápala v jaké jsem psychické situaci a dost mě podržela. Povídala si semnou i o mém osobním životě, uklidňovala a hodně pomohla a také nemusela. Teď jsem těhotna cca 17týden a s paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je lidská a zajímá jí vše.Takže moje hodnocení je velmi dobré. A měli by jste si uvědomit, že ne vždy se dá pomoci, ne vždy jde všechno tak jak chcete a že paní doktorka je taky jen člověk. S pozdravem Rysová. M

Velmi špatně vybavená ordinace, žádná možnost použití jednorázových pomůcek, velmi dlouhá objednací doba i v případě potíží. Navíc po té, co jsem paní doktorku vyměnila, mi najednou při pečlivé prohlídce jinde byly objeveny potíže, na které paní doktorka za těch 10 let, co jsem k ní chodila, nikdy nepřišla. Navíc nesmyslný poplatek 30,- korun při každém druhém vyzvednutí receptu na HA - za to, že mi sestřička změří tlak a zváží. Jediným pozitivem je velmi milá sestřička, ale ta bohužel tuto ordinaci nezachrání. Rozhodně nedopručuji.

K paní doktorce jsem chodila několik let, nicméně musím souhlasit s některými negativními názory. Paní doktorka byla sice vždy milá, ale několikrát mě nedokázala vyléčit ani ze zánětu a párkrát jsem dostala tabletky které mi stav ještě více zhoršily.

K paní doktorce jsem chodila několik let a myslela jsem si, že v lepší péči nemůžu ani být. Poslední asi tři roky jsem se snažila otěhotnět, ale bez úspěchu. Léčení probíhalo neustálým podáváním Agolutinu. Navíc mě trápily neustálé výtoky, které paní doktorka neřešila, jelikož se zdála být citologie v pořádku. Poslední kapkou bylo, kdy nepoznala mé těhotenství a já potratila. Nechala jsem si proto u ní na její doporučení provést speciální vyšetření, které mě stálo 500,-Kč, abych zjistila příčinu a vyšetření opět nic neukázalo. Nyní se domnívám, že jsem možná zaplatita a k žádnému laboratornímu vyšetření ani nedošlo, jelikož asi měsíc na to u nového pana doktora (MUDr. Mejchar) jsem z výsledků zjistila, že celou tu dobu mám silný zánět, který způsobují 4 druhy bakterií, který paní doktorka nepoznala. Bylo mi řečeno, že je to důvod, proč jsem nemohla nejspíš celou dobu otěhotnět, že se to musí přeléčit. Po přeléčení jsem do 3 měsíců v pořádku otěhotněla. Takže můj názor je takový, že absolutně NEDOPORUČUJI!

Od paní doktorky jsem byla nucená odejít pro neutišitelné bolesti v podbřišku, které neřešila. Pro amenorheu, kterou řešila HA aniž by udělala náběry. Má nedůvěra se vystupňovala po třech letech bez jediného vaginálního sona. Asi jsme si nesedli.

Se zájmem jsem si přečetla všechna hodnocení a opět se ujistila v pravdivosti českého:NENÍ NA SVĚTĚ ČLOVĚK TEN, ABY SE ZACHOVAL LIDEM VŠEM.Paní doktorka Huclová je vstřícný, milý člověk, který má také svoje trápení a starosti a přesto se dokáže pacientům cele věnovat.Vážím si jí, zažila jsem ji ve škole v přírodě, kam doprovázela svého mladšího nemocného synka.Dopoledne pracovala v ordinaci a hned po skončení odjížděla za námi ne zrovna blízko Plzně. Ochotně vyhověla našemu přání , aby nám udělala besedu s děvčaty.Ráda vyhověla a děvčata si ještě dlouho po návratu ze ŠvPpochvalovala, jak jim paní doktorka vše vysvětlila.Rády za to byly i maminky dětí.Chodím k paní doktorce již několik let a věřím jí.Přeji hodně sil a dobré pacientky.

Paní doktorku můžu také jen chválit. Pomohla mi i v situacích, kdy selhal můj obvodní lékař a nevěděl si se mnou rady a to v době těhotenství a kojení.

Jsem s ní moc spokojená.