Zařízení klin. psychologie BIOFEEDBACK
Ostrožná 27/244, Opava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Paní doktorka je velmi dobrá, opravdový profesionál, co rozumí své profesi a lidem, vždycky dobře poradí, chodím k ní více než 15 let a nemohu si stěžovat, i když má občas plno a je třeba se objednat předem.

Paní doktorka Holubová mi velmi pomohla rozborem mé situace a nastavením bodů, o které bych se měla opírat a návštěvy u ní mě vždycky nabily energií a pocitem, že nejsem na všechno sama a hlavně jistotou, že jí v případě jakékoliv krize mohu znovu zavolat a domluvit si schůzku. Už jenom to vědomí, že je ochotná mi kdykoliv pomoci a hlavně mě nasměrovat správným směrem, pokud bych ho začala ztrácet, je pro mě velmi důležité.
PhDr. Helena Slavíčková
Opava, 29. července 2013

K paní psycholožce chodím už roky a pokaždé se na návštěvu u ní těším. Je velice milá, lidská, profesionální a zkušená, má skvělý přístup a pomáhá mi řešit i problémy, které řešit nemusí. Moc mi pomáhá a díky její terapii a pomoci jsem stále naživu. Poprvé jsem k ní přišla s velkou nedůvěrou, kterou jsem chovala k zdravotníkům, ale ona vše poznala a svým citlivým přístupem si mě zcela získala. Je to psycholog, kterému můžete zcela důvěřovat a svěřit každou myšlenku. Za celou dobu, kdy se léčím s těžkou psychiatrickou diagnózou jsem se setkala s různými psychology, ale paní doktorka je prostě nejlepší!!! Všem doporučuji! M.K.

Paní doktorka je vyjímečný člověk. Velice korektní, vstřícný, citlivý, vnímavý a velice,velice milý odborník. Jsem ráda, že mohu mít tu čest být v její registraci. Její sezení je vedeno citlivým a velice profesionálním způsobem. Neuvěřitelně mi pomáhá konzultace v její ordinaci. Velice dál doporučuji a přeji hodně štěstí v osobním i profesním životě.

Paní psycholožka je milá ,lidská.Snaží se pomoct i poradit.Všem doporučuji.

Milá,hodná,obětavá.

Paní doktorka je naprosto skvělá.Před pár lety jsem měla psychické problémy a ona mi moc pomohla.Na hodinové návštěvy jsem se vždy těšila a odcházela jsem s pocitem,že mi spadl z duše stokilový balvan.

Pani doktorka je velmi profesionálni.Dokáže člověku poradit.Cením si jí hlavně za
její lidský přístup.Hodně mi pomohla.

Výborný psycholog,skvělý přístup,lidskost,vcítění...Vřele doporučuji