Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Zařízení klin. psychologie BIOFEEDBACK
Ostrožná 27/244, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi dobrá, opravdový profesionál, co rozumí své profesi a lidem, vždycky dobře poradí, chodím k ní více než 15 let a nemohu si stěžovat, i když má občas plno a je třeba se objednat předem.

P
Ověřený profil

Paní doktorka Holubová mi velmi pomohla rozborem mé situace a nastavením bodů, o které bych se měla opírat a návštěvy u ní mě vždycky nabily energií a pocitem, že nejsem na všechno sama a hlavně jistotou, že jí v případě jakékoliv krize mohu znovu zavolat a domluvit si schůzku. Už jenom to vědomí, že je ochotná mi kdykoliv pomoci a hlavně mě nasměrovat správným směrem, pokud bych ho začala ztrácet, je pro mě velmi důležité.
PhDr. Helena Slavíčková
Opava, 29. července 2013

M
Ověřený profil

K paní psycholožce chodím už roky a pokaždé se na návštěvu u ní těším. Je velice milá, lidská, profesionální a zkušená, má skvělý přístup a pomáhá mi řešit i problémy, které řešit nemusí. Moc mi pomáhá a díky její terapii a pomoci jsem stále naživu. Poprvé jsem k ní přišla s velkou nedůvěrou, kterou jsem chovala k zdravotníkům, ale ona vše poznala a svým citlivým přístupem si mě zcela získala. Je to psycholog, kterému můžete zcela důvěřovat a svěřit každou myšlenku. Za celou dobu, kdy se léčím s těžkou psychiatrickou diagnózou jsem se setkala s různými psychology, ale paní doktorka je prostě nejlepší!!! Všem doporučuji! M.K.


A
Ověřený profil

Paní doktorka je vyjímečný člověk. Velice korektní, vstřícný, citlivý, vnímavý a velice,velice milý odborník. Jsem ráda, že mohu mít tu čest být v její registraci. Její sezení je vedeno citlivým a velice profesionálním způsobem. Neuvěřitelně mi pomáhá konzultace v její ordinaci. Velice dál doporučuji a přeji hodně štěstí v osobním i profesním životě.


Paní psycholožka je milá ,lidská.Snaží se pomoct i poradit.Všem doporučuji.


Milá,hodná,obětavá.


Paní doktorka je naprosto skvělá.Před pár lety jsem měla psychické problémy a ona mi moc pomohla.Na hodinové návštěvy jsem se vždy těšila a odcházela jsem s pocitem,že mi spadl z duše stokilový balvan.


Pani doktorka je velmi profesionálni.Dokáže člověku poradit.Cením si jí hlavně za
její lidský přístup.Hodně mi pomohla.


S

Výborný psycholog,skvělý přístup,lidskost,vcítění...Vřele doporučuji
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti