MUDr. Iva Bisová

Moravská Třebová 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Svitavská 36, Moravská Třebová

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Dnes jsem byla u paní zubařky, a víc už bych tam nešla. Očividně nerada trhá zuby. Hádala se semnou že snad není blbá,a pozná zadělaný zub. A jak si můžu dovolit chtít po ní vytrhnout zub? Když na to nemá čas. Jediný co mně snad pobavilo že tam má frmol a přitom nikdo v čekárně nebyl. A ještě že moc přehráním když mně to tak moc bolí. Paní doktorka určitě musí vědět,jak koho co moc bolí No prostě hrůza a děs. Ty její rady, místo pomoci... No docela lituji toho kdo k ní chodí a má problémy se zuby. 100% nedoporučuji. A kdyby mně náhodou někdy zase bolel zub, její ordinaci se vyhnu obloukem.

Chodím k paní zubařce už roky a jsem s ní velice spokojená Jak po zdravotní stránce tak i co se týče ochoty.Chodí k ní i moje děti.
Klíčová

Po několika posledních dost fyzicky bolestivých a psychicky nepříjemných návštěvách u této zubařky před několika lety se mi jen z představy návštěvy zubaře dělá opravdu zle (nechtěla se zdržovat umrtvováním, přitom v čekárně ani nikdy nikdo nebyl; opakovala, že nechápe, jak se mi to může tak kazit, že to je katastrofa, a co s tím má jako dělat?). Mám přirozeně velmi špatné zuby, hlavně nekvalitní sklovinu, kvůli které mj. například nemůžu jíst ovoce, pít téměř žádné sladké nápoje. Když jsem jí svoje potíže vysvětlovala, jen nade mnou kroutila hlavou, co to plácám, že prý takové potíže mívají lidé až v padesáti. Víc jsem se o svém problému dozvěděla už reklamy na zubní pastu. Ze stejného důvodu se mi zuby kazí rychlostí světla a vypadají hnusně, přestože si je den co den min. 3x drhnu jako posedlá (což mi doktorka ani nevěřila). Navíc posledně nerozpoznala už dost velký, jasně viditelný kaz - jen do něj rýpla, zeptala se, jestli mě to bolí, řekla jsem, že ne, tak asi usoudila, že to kaz není, nechala to být, a já tam teď mám strašlivou díru. Abych to uzavřela - získala jsem fóbii ze zubařů, ztratila důvěru v doktory. Roky jsem se už proto nedokázala přinutit zajít k zubaři, zuby mám v děsivém stavu a začínám mít stěží snesitelné bolesti. Vím, že je spousta dobrých doktorů, kteří pracují bezbolestně a snaží se být empatičtí, a musím si urychleně nějakého najít, ale jen z představy, že vstoupím do ordinace, je mi na zvracení a omdlení, a bojím se, že nakonec zase natrefím na špatného (a taky, že mě vykopne, až uvidí tu pohromu v mojí puse). Nechtěla bych být nespravedlivá a zlá, ale takové jsou moje subjektivní zážitky, dojmy a následky. A co jsem se doslechla, povídá se, že tato zubařka je prostě dobrá pro ty, co se zuby nemají větší potíže.

opravdu umí pomoct od bolesti kdyš člověk potřebuje

no nedoporučuji, jak se zubařka může pacienta ptát co s vámi mám dělat ? a ty její názory.

s touto pani zubarkou mam velice spatne zkusenosti. Je neprijemna k pacientum pokud mate strach ze zubare jako ja vubec k ni nechodtte. Nenasouha vubec pacientum ani jim neumi vyjiot vstříc. Můj syn má díky ní první zkušenost se zubařem velice špatné. V 5 letech mu trhala 4 zuby najednou to byla hruza!!! Opravdu nechodtte k ní!!!