Adresy (2)

FETMED
Ostrava - Hrabůvka, Dr. Martínka 7, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Metoda kombinovaného prvotrimestrálního screeningu nabízí nejvyšší možný standard pro diagnostiku chromozomálních abnormalit a vrozených vývojových va...

Více

Léčené nemoci

  • Preeklampsie

Specializace

  • gynekologie a porodnictví

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: FETMED Jiný

Komunikace paní doktorky je trošku horší. Ale musím říct, že opravdu ví co dělá a 1. screening byl pro mě i přítele krásný zážitek. Věděla již i pohlaví a prvně se nás zeptala zda to vůbec vědět chceme.
Sestřička nám poté veškeré čísla a vše skvěle vysvětlila. Co se týká čekací doby v čekárně tak jsem vlastně vůbec nečekala a dokonce mě vzali dřív. Takže když to vezmu kolem a kolem určitě doporučuji.

K
Umístění: jiné místo Jiný

Musím říct,že mám opravdu super pocit z návštěvy Fetmedu.Paní doktorka byla moc milá,co jsem potřebovala vysvětlit mi hezky vysvětlila.Sestřičky strašně příjemné a pan genetik byl taky úžasný!! Za mě spokojenost největší!!!!

N
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

S ordinací jsem byla maximálně spokojena , jak paní doktorka tak sestřičky milé , ochotné. Žádná dlouhá čekací doba , na čas který jsem byla objednána mě přijali. Samostatné vyšetření taky super vše od paní doktorky vysvětleno prostě spokojenost. Už se těším na další návštěvu.


S
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní docentka Ishraq Dhaifalah je velmi milá, empatická, vstřícná a má skvělé znalosti. Vřele doporučuji.


N
Umístění: jiné místo Jiný

Po několika negativních recenzích na internetu jsem byla trošku neklidná, když mi můj pan doktor dal žádanku právě k paní docentce. Dnes jsem absolvovala prvotrimestrální screening a musím říct, že jsem se stresovala opravdu zbytečně... Od sestřičky na recepci, přes sestřičku na odběru krve až po paní docentku byli všichni moc milí a hodní a panuje zde přátelská atmosféra, prostředí je moc pěkné. Šla jsem na čas, v čekárně jsme byly chvíli dvě, takže i organizačně vše šlape. Během vyšetření jsem paní docentku nevyrušovala, protože věřím, že jako každý smrtelník se musí i ona soustředit na svou práci (ani já nemám ráda, když mě někdo při práci bombarduje otázkami). Pravda je, že sestřičce diktovala pro mě neznámé pojmy a čísla, což ale beru opravdu jako součást vyšetření. Na konci ultrazvuku mi důležité informace shrnula laicky pro mě. Poprosila jsem o fotku, bez problému vytiskli. Výsledky krve by mi měly přijít ještě dnes odpoledne.
Pravdou je, že náš prcek je evidentně spáč a pohodář, takže sem tam paní docentka zatřepala sondou, ale rozhodně nic dramatického, jak se tu popisuje... Ke konci už to trošku tlačilo, protože nejsem úplný hubeňour, takže bylo potřeba hodně tlačit, aby bylo miminko dobře vidět. Věřím ale, že kdybych se jen slovem zmínila, že už je to neúnosné, určitě by mi bylo vyhověno...
Za mě opravdu spokojenost a na druhý screening půjdu určitě zase do Fetmedu!


E
Umístění: FETMED Jiný

Paní docentku jsem navštívila na doporučení kamarádky. Vzhledem k tomu,že můj ošetřující gynekolog se za 20let co k němu docházím stal z lékaře spíše podnikatelem, byla jsem přístupem této ordinace doslova ohromena! Sestřičky byly neuvěřitelně milé a vstřícné, organizace celé ordinace naprosto bez čekání a zádrhelů.Ultrazvuk pod taktovkou pani docentky byl nejhezčím zážitkem. Podrobný rozhovor s klinickým genetikem byl velmi detailní a absolutně bez časového tlaku. Přestože vše dopadlo dobře, kvůli mému věku(37) jsme se rozhodli pro TRISOMY test. Nyní čekáme na jeho výsledky a ať dopadnou jakkoli, návštěvu paní docentky a celého týmu mohu pouze DOPORUČIT.


E
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Bohužel nemám dobrou zkušenost. U paní docentky jsme byla 2x, když jsme čekali v roce 2016/2017 chlapečka. Dle dvou screeningů vše v normě. Neměla jsem tedy důvod se bát a nevěřit. Měla jsem nakonec porod císařským řezem kvůli konce pánevního. Druhý den jsem syna už neviděla, protože prošednul, měl problémy s dýcháním a nakonec ho museli převážet 2x, až nakonec skončil v Praze Podolí, já rodila v Ostravě. Diagnóza byla nepříjemná, syn se narodil s braníční kýlou, což je vrozená vada. Díky ní měl varle až v hrudníku, menší levou plíci a posunuté srdce. Operovali ho lékaři z Motole a všichni kroutili hlavou, že tato vada je odhalitelná již v těhotenství a díky screeningu se to rozpozná a maminky pak přímo do Podolí docházejí a rodí tam. Jenže u nás se nic nevědělo,syn málem umřel, protože neměl poskytnou včasnou péči a díky poporodní komplikacím u něj řešíme autismus. Jsme zdrceni, že se tohle může v dnešní době stát a že můj syn bude mít následky na celý život.


M
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Prvotrimestrální screening, FECHO II. trimestr

Úžasná paní doktorka, příjemná sestřička, profesionální práce. Všechno na co jsem se ptala mi bylo ochotně vysvětleno. Jsem velmi spokojená a všem doporučuji. ????
M. Krestová


Ověřený profil

Nemocniční prostředí mi nedělá dobře, z lékařů mám úzkost (zemřeli mi brzy oba dva rodiče, trávila jsem hodně času v nemocnicích) a proto si myslím, že vztah lékař-pacient dělá jedině dobrá komunikace. Tu jsem u paní doktorky postrádala. Věřím, že je odborník v tom, co dělá (my jsme měli výsledky dobré). Stačily by mi přesně 3 věty: 1) teď budu miminko prohlížet, Vy se můžete dívat na obrazovce a až na konci Vám sdělím "výsledky" (7 minut ticha, po které jsme nevěděli, co se děje) 2) Občas poklepu po bříšku, proto a proto... 3) Chtěli byste se na něco zeptat? (naše otázky byly zodpovězeny, ale u otevřených dveří) Nic víc, nic míň. Na lékaře mám ale zpřísněné měřítko, vím to o sobě a snažím si je pečlivě vybírat. Nelze bezmezně důvěřovat. Beru to spíše jako zpětnou vazbu. Žádné vyšetření by lékař neměl brát rutinně, pro pacienta je to většinou zcela nová zkušenost a velká neznámá.


J
Ověřený profil

Na paní docentku jsem se obrátila o konzultaci poté (na doporučení kamarádky), co mi na jedné soukromé klinice v Brně vyšel pozitivní NT screening a nedostalo se mi jediné konzultace či vysvětlení výsledků, natož obeznámení se s možnostmi a výběrem dalších vyšetření. Podotýkám, že za tuto "péči" jsem v Brně zaplatila 1450 Kč.
Na oddělení paní docentky jsem se setkala s vysoce vstřícným a empatickým přístupem od všech lékařek a sestřiček z jejího teamu. Po genetické konzultaci jsem absolvovala znovu NT vyšetření a následně jsem absolvovala zákrok odběr choriových klků. Tato vyšetření jsem u paní docentky absolvovala zdarma! Čas, profesionální péče a lidskost kterou mi paní docentka věnovala byla vyjímečná. Velmi si jí jako profesionálky vážím a doporučuji všem ženám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu