Ostrava - Hrabůvka, Dr. Martínka 7, Ostrava
FETMED (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Metoda kombinovaného prvotrimestrálního screeningu nabízí nejvyšší možný standard pro diagnostiku chromozomálních abnormalit a vrozených vývojových va...

• preeklampsie

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Prvotrimestrální screening, FECHO II. trimestr

Úžasná paní doktorka, příjemná sestřička, profesionální práce. Všechno na co jsem se ptala mi bylo ochotně vysvětleno. Jsem velmi spokojená a všem doporučuji. ????
M. Krestová

Nemocniční prostředí mi nedělá dobře, z lékařů mám úzkost (zemřeli mi brzy oba dva rodiče, trávila jsem hodně času v nemocnicích) a proto si myslím, že vztah lékař-pacient dělá jedině dobrá komunikace. Tu jsem u paní doktorky postrádala. Věřím, že je odborník v tom, co dělá (my jsme měli výsledky dobré). Stačily by mi přesně 3 věty: 1) teď budu miminko prohlížet, Vy se můžete dívat na obrazovce a až na konci Vám sdělím "výsledky" (7 minut ticha, po které jsme nevěděli, co se děje) 2) Občas poklepu po bříšku, proto a proto... 3) Chtěli byste se na něco zeptat? (naše otázky byly zodpovězeny, ale u otevřených dveří) Nic víc, nic míň. Na lékaře mám ale zpřísněné měřítko, vím to o sobě a snažím si je pečlivě vybírat. Nelze bezmezně důvěřovat. Beru to spíše jako zpětnou vazbu. Žádné vyšetření by lékař neměl brát rutinně, pro pacienta je to většinou zcela nová zkušenost a velká neznámá.

Na paní docentku jsem se obrátila o konzultaci poté (na doporučení kamarádky), co mi na jedné soukromé klinice v Brně vyšel pozitivní NT screening a nedostalo se mi jediné konzultace či vysvětlení výsledků, natož obeznámení se s možnostmi a výběrem dalších vyšetření. Podotýkám, že za tuto "péči" jsem v Brně zaplatila 1450 Kč.
Na oddělení paní docentky jsem se setkala s vysoce vstřícným a empatickým přístupem od všech lékařek a sestřiček z jejího teamu. Po genetické konzultaci jsem absolvovala znovu NT vyšetření a následně jsem absolvovala zákrok odběr choriových klků. Tato vyšetření jsem u paní docentky absolvovala zdarma! Čas, profesionální péče a lidskost kterou mi paní docentka věnovala byla vyjímečná. Velmi si jí jako profesionálky vážím a doporučuji všem ženám.

Poté, co mi vyšel NT screening ve fakultní nemocnici v Brně pozitivně s pravděpodobností 1/190 na Downův syndrom a ještě jsem za to musela platit cca 1100 Kč, mi paní docentka po náhodném setkání nabídla možnost opakovaného testu, podotýkám zdarma! Tento nový test u paní doktorky vyšel negativně s hodnotou 1/5000. Doporučuji si dávat pozor kam jdete na NT screening. Dávám paní docentce za neuvěřitelnou vstřícnost, lidskost a odbornou úroveň plný počet bodů!

Výborný profesionál, expertní sonografista .Paní docentka je prakticky s prof. Caldou zakladatelka moderní prenatální diagnostiky. Velice milá k pacientkám, vše pečlivě vysvětlí, a prostě si ji nemůžu vynachválit.

K paní docentce jsem chodila na vyšetření v prvním těhotenství. Ráda jsem se k ní objednala i v druhém těhotenství. Vždy je velmi ochotná, lidská a maximálně se nám snaží vše vysvětlit a popsat co vidíme při vyšetření. Vzhledem k mým komplikacím v těhotenství velice oceňujeme, paní docentky, lidský přístup a trpělivost při vyšetření. A také trpělivost se starší dcerkou, která vyšetření proplakala ze strachu o mě. Skvělé jsou vždy i sestřičky. Vždy odcházíme spokojeni s plno novými informacemi o našem miminku. Paní docentku můžu jen a jen doporučit a vždy k nám lidský profesionální přístup.

Paní docentka je člověk na svém místě,profesionál s lidským přístupem,který vše pečlivě vysvětlí, nepanikaří předem a dává dítěti i přírodě čas dohnat vše potřebné. Za sebe mohu jen doporučit!!

Michaela: Já jsem byla u paní docentky na vyšetření a byla jsem velmi překvapená jejím milým chováním. Vyšetření proběhlo dle mých představ, vše mi vysvětlila, ukazovala na monitoru, kde má miminko ručičky, nožičky, pusinku, po vyšetření si sedla ke zprávě a vše mi vysvětlila. Na další kontrolu jsme přišli i s manželem a dcerou, která tam stále vykřikovala, běhala, paní docentka se smála, ještě jí dala lízátko. Mohu vřele doporučit, protože nejen po odborné stránce, ale i lidské. Cítili jsme se v její ordinaci příjemně a stejný názor mají i mé kamarádky, které byly u paní docentky také na vyšetření

U paní docentky jsem byla na vyšetření při obou svých těhotenstvích. Mohu všem maminkám vřele doporučit. Odbornost, příjemné jednání, vysvětlení, přístup. Věnovala nám dostatek času, což se nám u jiných lékařů vždy nestává....

Spolu s manželkou máme čtyři děti, myslím, že se tedy mohu považovat za otce, který má dostatek zkušeností k posouzení přístupu a odborné úrovně lékařů, s nimiž jsme byli v průběhu jednotlivých těhotenství v kontaktu. Paní docentku pokládám za špičkového odborníka ve svém oboru, i za lékaře s nadstandardním lidským přístupem k pacientům. Z veškerých kontrol, které u ní manželka v průběhu těhotenství absolvovala, jsme odcházeli maximálně spokojení s pocitem, že zdraví našeho budoucího dítěte je paní docentkou věnována maximální pozornost a činí vše pro to, aby byla zjištěna veškerá možná případná genetická či jiná poškození plodu. Jako právníci jsme s manželkou samozřejmě v této oblasti laiky, nicméně trpělivě nám vždy veškeré dotazy zodpovídala a věnovala tak vyšetření potřebný časový prostor. Pokud jsem četl ohlas na její práci přispivatelkou Lucií z 22.7.2013, nabyl jsem dojmu, že "snad byla na vyšetření u jiné lékařky", její hodnocení mým zkušenostem výrazně odporuje a nepokládám je za zcela nestranné, zvláště když m.j. tvrdí, že si paní docentka šla po UZ vyřizovat telefonát, který byl "den starý" (nepředpokládám,že by ji doprovázela, aby zjistila o jaký telefonát se jednalo). Toto mi nepřísluší hodnotit. Pokud jsem však oprávněn hodnotit pohled na osobu docentky Dhaifalah a její práci, ten je z mé strany, jak z výše uvedeného vyplývá, vysoce pozitivní.
Každé mamince, která má zájem na vysoce fundované péči o její miminko v průběhu těhotenství, zejména jeho počáteční fázi a v této souvislosti současně i o kontakt s lékařem se vstřícným a lidským přístupem, mohu Doc. MUDr. Dhaifalah jen doporučit.

M. Krestová

• preeklampsie