Ishraq Dhaifalah, genetik Ostrava

Ostrava - Hrabůvka, Dr. Martínka 7, Ostrava
FETMED

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Metoda kombinovaného prvotrimestrálního screeningu nabízí nejvyšší možný standard pro diagnostiku chromozomálních abnormalit a vrozených vývojových va...

• Preeklampsie

• gynekologie a porodnictví

Názory

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

S ordinací jsem byla maximálně spokojena , jak paní doktorka tak sestřičky milé , ochotné. Žádná dlouhá čekací doba , na čas který jsem byla objednána mě přijali. Samostatné vyšetření taky super vše od paní doktorky vysvětleno prostě spokojenost. Už se těším na další návštěvu.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní docentka Ishraq Dhaifalah je velmi milá, empatická, vstřícná a má skvělé znalosti. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Po několika negativních recenzích na internetu jsem byla trošku neklidná, když mi můj pan doktor dal žádanku právě k paní docentce. Dnes jsem absolvovala prvotrimestrální screening a musím říct, že jsem se stresovala opravdu zbytečně... Od sestřičky na recepci, přes sestřičku na odběru krve až po paní docentku byli všichni moc milí a hodní a panuje zde přátelská atmosféra, prostředí je moc pěkné. Šla jsem na čas, v čekárně jsme byly chvíli dvě, takže i organizačně vše šlape. Během vyšetření jsem paní docentku nevyrušovala, protože věřím, že jako každý smrtelník se musí i ona soustředit na svou práci (ani já nemám ráda, když mě někdo při práci bombarduje otázkami). Pravda je, že sestřičce diktovala pro mě neznámé pojmy a čísla, což ale beru opravdu jako součást vyšetření. Na konci ultrazvuku mi důležité informace shrnula laicky pro mě. Poprosila jsem o fotku, bez problému vytiskli. Výsledky krve by mi měly přijít ještě dnes odpoledne.
Pravdou je, že náš prcek je evidentně spáč a pohodář, takže sem tam paní docentka zatřepala sondou, ale rozhodně nic dramatického, jak se tu popisuje... Ke konci už to trošku tlačilo, protože nejsem úplný hubeňour, takže bylo potřeba hodně tlačit, aby bylo miminko dobře vidět. Věřím ale, že kdybych se jen slovem zmínila, že už je to neúnosné, určitě by mi bylo vyhověno...
Za mě opravdu spokojenost a na druhý screening půjdu určitě zase do Fetmedu!

Umístění: FETMED Jiný

Paní docentku jsem navštívila na doporučení kamarádky. Vzhledem k tomu,že můj ošetřující gynekolog se za 20let co k němu docházím stal z lékaře spíše podnikatelem, byla jsem přístupem této ordinace doslova ohromena! Sestřičky byly neuvěřitelně milé a vstřícné, organizace celé ordinace naprosto bez čekání a zádrhelů.Ultrazvuk pod taktovkou pani docentky byl nejhezčím zážitkem. Podrobný rozhovor s klinickým genetikem byl velmi detailní a absolutně bez časového tlaku. Přestože vše dopadlo dobře, kvůli mému věku(37) jsme se rozhodli pro TRISOMY test. Nyní čekáme na jeho výsledky a ať dopadnou jakkoli, návštěvu paní docentky a celého týmu mohu pouze DOPORUČIT.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Bohužel nemám dobrou zkušenost. U paní docentky jsme byla 2x, když jsme čekali v roce 2016/2017 chlapečka. Dle dvou screeningů vše v normě. Neměla jsem tedy důvod se bát a nevěřit. Měla jsem nakonec porod císařským řezem kvůli konce pánevního. Druhý den jsem syna už neviděla, protože prošednul, měl problémy s dýcháním a nakonec ho museli převážet 2x, až nakonec skončil v Praze Podolí, já rodila v Ostravě. Diagnóza byla nepříjemná, syn se narodil s braníční kýlou, což je vrozená vada. Díky ní měl varle až v hrudníku, menší levou plíci a posunuté srdce. Operovali ho lékaři z Motole a všichni kroutili hlavou, že tato vada je odhalitelná již v těhotenství a díky screeningu se to rozpozná a maminky pak přímo do Podolí docházejí a rodí tam. Jenže u nás se nic nevědělo,syn málem umřel, protože neměl poskytnou včasnou péči a díky poporodní komplikacím u něj řešíme autismus. Jsme zdrceni, že se tohle může v dnešní době stát a že můj syn bude mít následky na celý život.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Prvotrimestrální screening, FECHO II. trimestr

Úžasná paní doktorka, příjemná sestřička, profesionální práce. Všechno na co jsem se ptala mi bylo ochotně vysvětleno. Jsem velmi spokojená a všem doporučuji. ????
M. Krestová

Nemocniční prostředí mi nedělá dobře, z lékařů mám úzkost (zemřeli mi brzy oba dva rodiče, trávila jsem hodně času v nemocnicích) a proto si myslím, že vztah lékař-pacient dělá jedině dobrá komunikace. Tu jsem u paní doktorky postrádala. Věřím, že je odborník v tom, co dělá (my jsme měli výsledky dobré). Stačily by mi přesně 3 věty: 1) teď budu miminko prohlížet, Vy se můžete dívat na obrazovce a až na konci Vám sdělím "výsledky" (7 minut ticha, po které jsme nevěděli, co se děje) 2) Občas poklepu po bříšku, proto a proto... 3) Chtěli byste se na něco zeptat? (naše otázky byly zodpovězeny, ale u otevřených dveří) Nic víc, nic míň. Na lékaře mám ale zpřísněné měřítko, vím to o sobě a snažím si je pečlivě vybírat. Nelze bezmezně důvěřovat. Beru to spíše jako zpětnou vazbu. Žádné vyšetření by lékař neměl brát rutinně, pro pacienta je to většinou zcela nová zkušenost a velká neznámá.

Na paní docentku jsem se obrátila o konzultaci poté (na doporučení kamarádky), co mi na jedné soukromé klinice v Brně vyšel pozitivní NT screening a nedostalo se mi jediné konzultace či vysvětlení výsledků, natož obeznámení se s možnostmi a výběrem dalších vyšetření. Podotýkám, že za tuto "péči" jsem v Brně zaplatila 1450 Kč.
Na oddělení paní docentky jsem se setkala s vysoce vstřícným a empatickým přístupem od všech lékařek a sestřiček z jejího teamu. Po genetické konzultaci jsem absolvovala znovu NT vyšetření a následně jsem absolvovala zákrok odběr choriových klků. Tato vyšetření jsem u paní docentky absolvovala zdarma! Čas, profesionální péče a lidskost kterou mi paní docentka věnovala byla vyjímečná. Velmi si jí jako profesionálky vážím a doporučuji všem ženám.

Poté, co mi vyšel NT screening ve fakultní nemocnici v Brně pozitivně s pravděpodobností 1/190 na Downův syndrom a ještě jsem za to musela platit cca 1100 Kč, mi paní docentka po náhodném setkání nabídla možnost opakovaného testu, podotýkám zdarma! Tento nový test u paní doktorky vyšel negativně s hodnotou 1/5000. Doporučuji si dávat pozor kam jdete na NT screening. Dávám paní docentce za neuvěřitelnou vstřícnost, lidskost a odbornou úroveň plný počet bodů!

Výborný profesionál, expertní sonografista .Paní docentka je prakticky s prof. Caldou zakladatelka moderní prenatální diagnostiky. Velice milá k pacientkám, vše pečlivě vysvětlí, a prostě si ji nemůžu vynachválit.

• Preeklampsie

• gynekologie a porodnictví