Sokolská 1407, Roudnice nad Labem

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Vynikající lékařka ve svém oboru!Vždy pomohla mě i ostatním,kterým jsem tuto paní doktorku doporučila.

MUDr.Pišvejcová léčila mou posttraumatickou stresovou poruchu. Do ordinace docházela po telefonickém nahánění sestrou i s více, než hodinovým zpožděním Výřídila mne za 3 minuty. Veškerá má konverzace byla: Dobrý den, děkuji(za recep) a nashledanou. Bylo to před 19 lety, ale nevěřím, že se od té doby změnila. Doteď v tom lítám a momentálně jsem zrovna na dně a nevím co dál, ale vím, že Dr. Pišvejcovou už nikdy více.

Paní doktorka je prostě paní doktorka s velkým "D"!Je velice hodná,příjemná,empatická,s velkou kvalifikací a praxí v oboru!Mně osobně strašně moc pomohla s mými psychickými problémy a depresemi...Kdyby bylo takových lékařů u nás více,tak by lidé k nim chodili určitě mnohem raději!Jsem velice paní doktorce vděčná za její ochotu, poctivost a loajalnost ke mně!Přejí jí dlouhá léta zdraví a štěstí! Stassyulevich R.

Já nemám ani tak hodnocení jako spíše poznatek.Jako pacientce je mi nepříjemné,že ostatní pacienti sedící v čekárně slyší každé slovo vycházející z ordinace.Ikdyž je na dveřích koženka,která by měla částečně hlasy utlumit,nijak to nezabírá.Možná by stačilo pořídit do čekárny televizi,či radio.Určitě by bylo čekání příjemější a byla by zajištěna i určitá diskretnost.

Tak já mám s paní doktorkou vesměs dobré zkušenosti. Mockrát mi pomohla s mými problémy, povzbudila... Ale bohužel se mi stala i nepříjemná událost, po které jsem trochu zanevřela. Možná nedostatek komunikace, možná jen chyba člověka, kterým vedle titulu Dr., také je. Takže celkově bych určitě doporučovala, přešla jsem k ní od jejího manžela, který na mě působil trochu arogantně a navštěvuji paní doktorku pravidělně už 5, možná 6 let.