MUDr.

Irena Pišvejcová

Kontaktní informace

• Vynikající lékařka ve svém oboru!Vždy pomohla mě i ostatním,kterým jsem tuto paní doktorku doporučila.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jiří Pišvejc
    Jiří Pišvejc
    Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem
    Pan primář je veliký odborník a kapacita ve svém oboru. Vděčím mu za své zdraví. Vždy má pro mne nachystáno něco… Více

Klára Semerádová, Phd.
    Klára Semerádová, Phd.
    Sokolská 1407, Roudnice nad Labem

Vladislav Borovanský
    Vladislav Borovanský
    Na Rybníčku 741, Roudnice nad Labem
    Pana doktora navštěvuji již několik let a je potřeba zdůraznit,že má neuvěřitelnou trpělivost. Atmosféra, při konzultacích… Více

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Vodárenská 3827, Mělník
    Za mě velká spokojenost , paní doktorku doporučuji , rychlé objenání a velmi milé jednání v příjemném prostředí. Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Řeznická 20, Praha
    K panu doktorovi Kačeňákovi jsem docházela rok a půl. Po zkušenosti s jinými terapeuty hodnotím nyní sezení jako… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• MUDr.Pišvejcová léčila mou posttraumatickou stresovou poruchu. Do ordinace docházela po telefonickém nahánění sestrou i s více, než hodinovým zpožděním Výřídila mne za 3 minuty. Veškerá má konverzace byla: Dobrý den, děkuji(za recep) a nashledanou. Bylo to před 19 lety, ale nevěřím, že se od té doby změnila. Doteď v tom lítám a momentálně jsem zrovna na dně a nevím co dál, ale vím, že Dr. Pišvejcovou už nikdy více.

• Paní doktorka je prostě paní doktorka s velkým "D"!Je velice hodná,příjemná,empatická,s velkou kvalifikací a praxí v oboru!Mně osobně strašně moc pomohla s mými psychickými problémy a depresemi...Kdyby bylo takových lékařů u nás více,tak by lidé k nim chodili určitě mnohem raději!Jsem velice paní doktorce vděčná za její ochotu, poctivost a loajalnost ke mně!Přejí jí dlouhá léta zdraví a štěstí! Stassyulevich R.

• Já nemám ani tak hodnocení jako spíše poznatek.Jako pacientce je mi nepříjemné,že ostatní pacienti sedící v čekárně slyší každé slovo vycházející z ordinace.Ikdyž je na dveřích koženka,která by měla částečně hlasy utlumit,nijak to nezabírá.Možná by stačilo pořídit do čekárny televizi,či radio.Určitě by bylo čekání příjemější a byla by zajištěna i určitá diskretnost.

• A

Tak já mám s paní doktorkou vesměs dobré zkušenosti. Mockrát mi pomohla s mými problémy, povzbudila... Ale bohužel se mi stala i nepříjemná událost, po které jsem trochu zanevřela. Možná nedostatek komunikace, možná jen chyba člověka, kterým vedle titulu Dr., také je. Takže celkově bych určitě doporučovala, přešla jsem k ní od jejího manžela, který na mě působil trochu arogantně a navštěvuji paní doktorku pravidělně už 5, možná 6 let.