Irena Pišvejcová, psychiatr Roudnice nad Labem

MUDr. Irena Pišvejcová

Uložit

Psychiatr Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská 1407, Roudnice nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka ve svém oboru!Vždy pomohla mě i ostatním,kterým jsem tuto paní doktorku doporučila.

MUDr.Pišvejcová léčila mou posttraumatickou stresovou poruchu. Do ordinace docházela po telefonickém nahánění sestrou i s více, než hodinovým zpožděním Výřídila mne za 3 minuty. Veškerá má konverzace byla: Dobrý den, děkuji(za recep) a nashledanou. Bylo to před 19 lety, ale nevěřím, že se od té doby změnila. Doteď v tom lítám a momentálně jsem zrovna na dně a nevím co dál, ale vím, že Dr. Pišvejcovou už nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je prostě paní doktorka s velkým "D"!Je velice hodná,příjemná,empatická,s velkou kvalifikací a praxí v oboru!Mně osobně strašně moc pomohla s mými psychickými problémy a depresemi...Kdyby bylo takových lékařů u nás více,tak by lidé k nim chodili určitě mnohem raději!Jsem velice paní doktorce vděčná za její ochotu, poctivost a loajalnost ke mně!Přejí jí dlouhá léta zdraví a štěstí! Stassyulevich R.

Ověřeny pacient

Já nemám ani tak hodnocení jako spíše poznatek.Jako pacientce je mi nepříjemné,že ostatní pacienti sedící v čekárně slyší každé slovo vycházející z ordinace.Ikdyž je na dveřích koženka,která by měla částečně hlasy utlumit,nijak to nezabírá.Možná by stačilo pořídit do čekárny televizi,či radio.Určitě by bylo čekání příjemější a byla by zajištěna i určitá diskretnost.

A

Tak já mám s paní doktorkou vesměs dobré zkušenosti. Mockrát mi pomohla s mými problémy, povzbudila... Ale bohužel se mi stala i nepříjemná událost, po které jsem trochu zanevřela. Možná nedostatek komunikace, možná jen chyba člověka, kterým vedle titulu Dr., také je. Takže celkově bych určitě doporučovala, přešla jsem k ní od jejího manžela, který na mě působil trochu arogantně a navštěvuji paní doktorku pravidělně už 5, možná 6 let.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti