Irena Kutíková, dermatolog Opava

MUDr. Irena Kutíková

Uložit

Dermatolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nám. Slezského odboje 3, Opava
Odborný lékař kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Velmi vstřícná a vždy hledá efektivní řešení a to je u mnohdy nevyléčitelných kožních nemocí mnohdy kumšt!


Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař kožní léčba vitiliga

Ačkoli se s mojí poruchou zvanou vitiligo nedá nic dělat, paní doktorka je starostlivá a snaží se pomoct i tam, kde to nejde. K paní doktorce chodím již 16 let. Zprvu jsem chodil kontrolovat znaménka, poslední 3 roky navštěvuji paní doktorku s vitiligem. Čekací doba je průměrná, snad by jen mohla být na objednávku.


I
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař kožní OŠETŘENÍ

Velmi milá, sympatická, chytrá, vstřícná, krásná, voňavá paní doktorka..moc děkujiííííÍ.....kdyby tak všichni, byli jako vy!!! Samozřejmě chválím i sestřičku, je milá a rychlá!


Ověřeny pacient

K doktorce jsem šla se svěděním kůže a v dobré víře, že mi pomůže. A na místo toho se mi dostalo bez důkladného vyšetření neodborné konstatování, že mám na těle nějaké brouky.
Po dvou dnech neutuchajícího svědění jsem znovu navštívila lékařku s opětovně neúspěšným výsledkem. Hodinu a půl před koncem ordinačních hodin mi řekla, že už nepříjma pacienty!
Zašla jsem tedy k jiné lékařce, kde zjistila, že se jedná o alergickou reakci na nový prací prášek.
Toto jednání doktorky Kutíkové nepovažují za profesionální přístup zdravotníka a tuto lékařku nedoporučují!!!
M.


V
Ověřeny pacient

Po dnešní návštěvě pani doktorky ,jsem odcházela z děsným pocitem . Že přišla o půl hodiny později ,tak to jsem přešla.Syna vyšetřila dvěma prsty,neochotna a protivná připadalo mi že jí strašně obtěžujem. Syn si položil holou nohu na podlahu a ona na něj vyhrkla " To bylo naposledy co jsi dal holou nohu na zem ,, . Chudák malej vytřeštil oči a nohu zvedl. Už ted hledám jiného lekaře.Jednou mi stačilo . A ještě k sestře,byla milá a usměvavá narozdíl od paní doktorky.


Ověřeny pacient

Poslední dobou jsem toho chození po doktorech měla víc, ale na tak mizernou doktorku a příšernou sestru opravdu hned tak někde nenarazíte!!! Doporučuji vyhnout se obloukem, doktorka na kožní problémy kouká ze dvou metrů, bez jakéhokoliv zájmu a sestra vám pak vysvětlí, ža za bradavice si vlastně můžete sami, že to doktoři vůbec neřeší, natrhejte si vlaštovičník atd atd... Jo a že je máte na chodidle a bolí to, že nemůžete chodit? Taky vaše chyba, vezměte tak 1500 - 2000 tisíce a běžte si koupit pořádné boty... Váš problém to sice nevyřeší, ale budete mít pocit, že jste pro to něco udělali..
Opravdu hrůza, myslím si, že kladná hodnocení, která jsou zde napsaná si musela jedině paní doktorka napsat sama..Doporučuji se vyhnout obloukem!!! K.B.


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přišla s atopickým ekzémem, který se rychle rozšiřoval. Vyšetřila mě ze dvou a půl metru a řekla mi, že stačí obyčejná modrá indulona, poté se chovala, jako bych ji vyloženě obtěžovala. Měla opravdu otřesný přístup. Takže jsem ihned změnila kožního lékaře a nová paní doktorka mi ochotně pomohla.


M

nejhorší doktorka. celou dobu ošetření byla protivná, neochotná. raději jsem změnila rychle kožního. NEDOPORUČUJU!!!!!!!!!!!!!!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
```Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti