Odborný lékař kožní
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Velmi vstřícná a vždy hledá efektivní řešení a to je u mnohdy nevyléčitelných kožních nemocí mnohdy kumšt!

Umístění: Odborný lékař kožní léčba vitiliga

Ačkoli se s mojí poruchou zvanou vitiligo nedá nic dělat, paní doktorka je starostlivá a snaží se pomoct i tam, kde to nejde. K paní doktorce chodím již 16 let. Zprvu jsem chodil kontrolovat znaménka, poslední 3 roky navštěvuji paní doktorku s vitiligem. Čekací doba je průměrná, snad by jen mohla být na objednávku.

Umístění: Odborný lékař kožní OŠETŘENÍ

Velmi milá, sympatická, chytrá, vstřícná, krásná, voňavá paní doktorka..moc děkujiííííÍ.....kdyby tak všichni, byli jako vy!!! Samozřejmě chválím i sestřičku, je milá a rychlá!

K doktorce jsem šla se svěděním kůže a v dobré víře, že mi pomůže. A na místo toho se mi dostalo bez důkladného vyšetření neodborné konstatování, že mám na těle nějaké brouky.
Po dvou dnech neutuchajícího svědění jsem znovu navštívila lékařku s opětovně neúspěšným výsledkem. Hodinu a půl před koncem ordinačních hodin mi řekla, že už nepříjma pacienty!
Zašla jsem tedy k jiné lékařce, kde zjistila, že se jedná o alergickou reakci na nový prací prášek.
Toto jednání doktorky Kutíkové nepovažují za profesionální přístup zdravotníka a tuto lékařku nedoporučují!!!
M.

Po dnešní návštěvě pani doktorky ,jsem odcházela z děsným pocitem . Že přišla o půl hodiny později ,tak to jsem přešla.Syna vyšetřila dvěma prsty,neochotna a protivná připadalo mi že jí strašně obtěžujem. Syn si položil holou nohu na podlahu a ona na něj vyhrkla " To bylo naposledy co jsi dal holou nohu na zem ,, . Chudák malej vytřeštil oči a nohu zvedl. Už ted hledám jiného lekaře.Jednou mi stačilo . A ještě k sestře,byla milá a usměvavá narozdíl od paní doktorky.

Poslední dobou jsem toho chození po doktorech měla víc, ale na tak mizernou doktorku a příšernou sestru opravdu hned tak někde nenarazíte!!! Doporučuji vyhnout se obloukem, doktorka na kožní problémy kouká ze dvou metrů, bez jakéhokoliv zájmu a sestra vám pak vysvětlí, ža za bradavice si vlastně můžete sami, že to doktoři vůbec neřeší, natrhejte si vlaštovičník atd atd... Jo a že je máte na chodidle a bolí to, že nemůžete chodit? Taky vaše chyba, vezměte tak 1500 - 2000 tisíce a běžte si koupit pořádné boty... Váš problém to sice nevyřeší, ale budete mít pocit, že jste pro to něco udělali..
Opravdu hrůza, myslím si, že kladná hodnocení, která jsou zde napsaná si musela jedině paní doktorka napsat sama..Doporučuji se vyhnout obloukem!!! K.B.

K paní doktorce jsem přišla s atopickým ekzémem, který se rychle rozšiřoval. Vyšetřila mě ze dvou a půl metru a řekla mi, že stačí obyčejná modrá indulona, poté se chovala, jako bych ji vyloženě obtěžovala. Měla opravdu otřesný přístup. Takže jsem ihned změnila kožního lékaře a nová paní doktorka mi ochotně pomohla.

nejhorší doktorka. celou dobu ošetření byla protivná, neochotná. raději jsem změnila rychle kožního. NEDOPORUČUJU!!!!!!!!!!!!!!!
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Skvělá paní doktorka, ale ta sestra by opravdu chtěla vyměnit...a rychle!