Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Žižkova 282, Český Brod

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Dlouho jsem hledala alespoň dobrého pediatra pro dceru, kdyz už jsem myslela, že takového není dostala jsem doporučení na paní doktorku. Paní doktorka je přímo výborná, milá, vše vždy vysvětli, nemá problém odpovědět na jakékoliv dotazy. S dcerou vždy komunikuje a říká co bude dělat. Malá se lékařů vždy bála a šíleně plakala, ale sem chodi s úsměvem a vždy říká, že musíme chodit víc :). Sestřička je jak anděl. Vždy usměvavá, milá k rodičům i dětem. Děkuju za to, že jsou ve zdravotnictví takové ženy, jako právě pani doktorka se sestřičkou.

Kazdová

Ja jsem spokojena s pani doktorkou.Pani doktorka je strašně starostlivá a kdykoliv jsem potřebovala radu, vždy pomohla.K tomu má strašně příjemnou paní sestřičku.

Paní doktorku mam velice ráda. Je mila, ochotna a umi i poradit. Sama mi i zavolá co a jak. Dětem se věnuje. Nejvíc se mi libi ze se s ni da diskutovat, vysvětlí a řekne svuj nazor ale rozhodnuti necha na me. Mam ji moc ráda.

Vynikající lékařka, která pečlivě vše zvaží a pokud se ji něco nezdá, doporučí další speciální vyšetření. K tomu skvělá sestřička, vždy usměvavá a ochotná nad rámec svých povinností.
Za celých dvanáct let, co mám u ní své děti, jsem opravdu stále více vděčná...

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Nikdy se mi nestalo, že by se nám nevěnovala - vždy je pohodová, řádně dítě vyšetří a vše perfektně vysvětlí. Pokud mi není něco jasné vždy mi odpoví i do telefonu! Sestra u paní doktorky je hotový poklad :-)

Paní doktorka není nepříjemná, ale několikrát se mi stalo, že při naší návštěvě buď jedla, nebo esemeskovala. Mimčo prohlíží skoro jen tak od stolu, poslechne a šáhne na fontanelu jinak nic... Opravdu nevím, jak by poznala nějaké anomálie ve vývinu např. pohyblivosti..? S dětmi moc nekomunikuje. Má vynikající sestru, která dokáže paní doktorku dá se říct zcela nahradit. Doufám, že paní doktorku budeme potřebovat jen na preventivní prohlídky....

Perfektně sehraná dvojka.Paní doktorka má nádherný přístup k dětem i maminkám,sestřička Evička je poklad!Když vynikající odborník je ještě milý člověk,nemá to chybu!JAK JSEM RÁDA,ŽE UŽ SI MŮŽEME ROKY SVÉHO LÉKAŘE VYBRAT!Neni Irena jako Irena!

Vsem doporucuji!I po deseti letech ja a ma dcera jsme velmi spokojeni.Hodne nam pani doktorka a jeji prijemna a sikovna sestricka nam pomohli. Moc dekujeme.
Kybaljukovi.

Paní doktorka je zatím nejlepší pediatr kterého jsem zažila.Věnuje se dětem a dokáže i poradit rodičům.Mám dvě děti obě ošetřuje ona a nemůžu říci nic špatného naopak.
jinak sestřička je sluníčko.Líbí se mi jejich přístup k pacientům a jejich rodině.

Nejlepší pediatr v kolínském okrese.