Adresa

Masarykova 64/105, Ústí nad Labem
Ordinace klinického psychologa

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Četl jsem negativní hodnocení ženy,doktorky která si to nezaslouží,je to uznávaná lékařka ve svém oboru a to jak psycholožka tak i soudní znalkyně.Má osobní zkušenost je ta že pomohla ne jen mně ale i synovi,nebýt jejího vstřícného přístupu syn by byl v dětském domově a já ve vězení!Dala mně šanci začít žít nový život a ne pouze mně ale i synkovi! A toho si vážím. Lidé kteří píší negativní hodnocení by se měly v prvé řadě zamyslet samy nad sebou a proto mohu jen doporučit!


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi velice pomohla v těžkých časech a jsem s ní velice spokojená. Dokáže vám naslouchat a pomoci vám najít cestu k vyřešení problémů, což by měl správný psycholog umět. Na první pohled na mě sice nepůsobila moc sympaticky, a hned po prvním sezení jsem změnila názor.


L
Ověřeny pacient

Přišel jsem k ní o 5 minut pozdě protože nejsem zdejší a hledal jsem to. Řvala na mě jak pominutá, že jsem jí narušil program o těch 5 pozdních minut příchodu. Šel jsem za ní s transsexualitou na psychotesty. O transsexualitě absolutně nic nevěděla a celou dobu semnou řešila moji nezaměstnanost. Ty testy byly staré a neuznané. Díky ní jsem dostal vyrozumění že nejsem na změnu pohlaví připraven a to díky tomu, že nejsem zaměstnaný. Absolutně tuto ženu nedoporučuji. Nepříjemná stará doktorka, strašně nerad na ní vzpomínám.....


H
Ověřeny pacient

Dobrý den,paní dr.Wolfelová je moc dobrá lékařka,moc mi pomohla v těžké době,kdy jsem nevěděla kudy kam,je citlivá,umí naslouchat a chápe bolest druhých,moc Vám děkuji paní doktorko,.mohu jenom doporučit!


Špatná


Ta paní je už natolik stará a asi by už neměla mít možnost rozhodovat o osudech dětí a osob, ke kterým vydává svůj verdikt.
Například i soudní znalecký posudek.
Mění tak drasticky budoucí osud malého človíčka, trhá jinak kompaktní rodiny a dostává do problémů samotné rodiče, aniž si to asi sama uvědomuje!
Postupuje podle starých a dnes neplatných testů, které nejsou schválené a ověřené.
Pak ničí osudy dětí i rodičů svými neobjektivními a zastaralými posudky, které bohužel úřady stále berou jako relevantní.
Této osobě se vyhýbejte jak je to jen možné!


B

Tato paní doktorka měla vypracovat psychologické hodnocení mé dcery...nejenže dceru nezvládla,nevěděla si rady jak s ní pracovat,v podstatě tehdy 10letá dcera zvládla paní psycholožku....odmítla s ní spolupráci na základě stupidních otázek a testů,které by odpovídaly tak vývoji 5letého dítětě..a to jí také řekla,položila tužku a odešla,že na primitivní otázky nehodlá odpovídat..byla tím sice označena za hysterickou osobnost,ale to nevadí,dcera už je plnoletá...a vyvíjí se hodně dobře..tedy její osobnost i intelekt..pokaždé člověk nenarazí na správného člověka..radím...důvěřuj,ale prověřuj


M

Po 3 návštěvách musím konstatovat, že je paní doktorka osobou na tom správném místě. Moji dceru do ničeho nenutila, jednala s ní pomalu a adekvátně k jejímu věku. Můžu ji jen doporučit!


M

vstřícná, trochu více orientovaná na testy


N

Paní doktorka je opravdu výborná psycholožka, která člověka vyslechne a poradí mu. Jen doufáme, že se nechystá "pověsit práci na hřebík".


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti