PhDr. Ilona Wölfelová

Psycholog Více

Ústí nad Labem 1 adresa

16 názor

Adresa

Ordinace klinického psychologa
Masarykova 64/105, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Paní doktorku nedoporučuji k dětem. Byla odměřená, nepříjemná. Syn se jí bál. Ve finále vůbec nepomohla.

D
Ověřený profil
Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Já mohu poděkovat a doporučit. Hned při první návštěvě jsem měla pocit, že mi rozumí, že chápe v jaké jsem situaci a co mš tak strašně trápí. Jsem naprosto spokojená.

I
Ověřený profil
Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

NEDOPORUCUJI !!!!!!!!!!!!!!! SPATNA KOMUNIKACE S DETMI. Doporučuji oslovit schopnejsiho psychologa.


P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Paní doktorka PhDr. Wölfelová je skvělá, ochotná a velmi vstřícná. Kdykoliv jsem zavolal a to třeba pozdě večer, tak se mi paní doktorka věnovala a byla velmi ochotná. Asi dvakrát jsem se přeobjednával z mé strany a vždy mi vyšla vstříc a nikdy se nezlobila. Nyní jsem na zítřek objednán a už teď vím, že se na tu návštěvu těším. Opravdu palec nahoru.


L
Ověřený profil
Umístění: Ordinace klinického psychologa

Bohužel se musím přidat ke skupině lidí, kteří mají negativní hodnocení. Ze třech návštěv, které si naučtovala na pojišťovnu byly pouze dvě a rekordně krátké posezení. Testy synovi vůbec neudělala a na domluvenou schůzku neplánovaně dala na dveře cedulku dovolená a nedala nám vědět. A ještě mám vycetla že nemá na nás spojení.....které měla napsané v kartě syna.


Ověřený profil

Četl jsem negativní hodnocení ženy,doktorky která si to nezaslouží,je to uznávaná lékařka ve svém oboru a to jak psycholožka tak i soudní znalkyně.Má osobní zkušenost je ta že pomohla ne jen mně ale i synovi,nebýt jejího vstřícného přístupu syn by byl v dětském domově a já ve vězení!Dala mně šanci začít žít nový život a ne pouze mně ale i synkovi! A toho si vážím. Lidé kteří píší negativní hodnocení by se měly v prvé řadě zamyslet samy nad sebou a proto mohu jen doporučit!


A
Ověřený profil

Paní doktorka mi velice pomohla v těžkých časech a jsem s ní velice spokojená. Dokáže vám naslouchat a pomoci vám najít cestu k vyřešení problémů, což by měl správný psycholog umět. Na první pohled na mě sice nepůsobila moc sympaticky, a hned po prvním sezení jsem změnila názor.


L
Ověřený profil

Přišel jsem k ní o 5 minut pozdě protože nejsem zdejší a hledal jsem to. Řvala na mě jak pominutá, že jsem jí narušil program o těch 5 pozdních minut příchodu. Šel jsem za ní s transsexualitou na psychotesty. O transsexualitě absolutně nic nevěděla a celou dobu semnou řešila moji nezaměstnanost. Ty testy byly staré a neuznané. Díky ní jsem dostal vyrozumění že nejsem na změnu pohlaví připraven a to díky tomu, že nejsem zaměstnaný. Absolutně tuto ženu nedoporučuji. Nepříjemná stará doktorka, strašně nerad na ní vzpomínám.....


H
Ověřený profil

Dobrý den,paní dr.Wolfelová je moc dobrá lékařka,moc mi pomohla v těžké době,kdy jsem nevěděla kudy kam,je citlivá,umí naslouchat a chápe bolest druhých,moc Vám děkuji paní doktorko,.mohu jenom doporučit!


Špatná


Došlo k chybě, zkuste to znovu