Masarykova 64/105, Ústí nad Labem
Ordinace klinického psychologa (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Četl jsem negativní hodnocení ženy,doktorky která si to nezaslouží,je to uznávaná lékařka ve svém oboru a to jak psycholožka tak i soudní znalkyně.Má osobní zkušenost je ta že pomohla ne jen mně ale i synovi,nebýt jejího vstřícného přístupu syn by byl v dětském domově a já ve vězení!Dala mně šanci začít žít nový život a ne pouze mně ale i synkovi! A toho si vážím. Lidé kteří píší negativní hodnocení by se měly v prvé řadě zamyslet samy nad sebou a proto mohu jen doporučit!

Paní doktorka mi velice pomohla v těžkých časech a jsem s ní velice spokojená. Dokáže vám naslouchat a pomoci vám najít cestu k vyřešení problémů, což by měl správný psycholog umět. Na první pohled na mě sice nepůsobila moc sympaticky, a hned po prvním sezení jsem změnila názor.

Přišel jsem k ní o 5 minut pozdě protože nejsem zdejší a hledal jsem to. Řvala na mě jak pominutá, že jsem jí narušil program o těch 5 pozdních minut příchodu. Šel jsem za ní s transsexualitou na psychotesty. O transsexualitě absolutně nic nevěděla a celou dobu semnou řešila moji nezaměstnanost. Ty testy byly staré a neuznané. Díky ní jsem dostal vyrozumění že nejsem na změnu pohlaví připraven a to díky tomu, že nejsem zaměstnaný. Absolutně tuto ženu nedoporučuji. Nepříjemná stará doktorka, strašně nerad na ní vzpomínám.....

Dobrý den,paní dr.Wolfelová je moc dobrá lékařka,moc mi pomohla v těžké době,kdy jsem nevěděla kudy kam,je citlivá,umí naslouchat a chápe bolest druhých,moc Vám děkuji paní doktorko,.mohu jenom doporučit!

Špatná

Ta paní je už natolik stará a asi by už neměla mít možnost rozhodovat o osudech dětí a osob, ke kterým vydává svůj verdikt.
Například i soudní znalecký posudek.
Mění tak drasticky budoucí osud malého človíčka, trhá jinak kompaktní rodiny a dostává do problémů samotné rodiče, aniž si to asi sama uvědomuje!
Postupuje podle starých a dnes neplatných testů, které nejsou schválené a ověřené.
Pak ničí osudy dětí i rodičů svými neobjektivními a zastaralými posudky, které bohužel úřady stále berou jako relevantní.
Této osobě se vyhýbejte jak je to jen možné!

Tato paní doktorka měla vypracovat psychologické hodnocení mé dcery...nejenže dceru nezvládla,nevěděla si rady jak s ní pracovat,v podstatě tehdy 10letá dcera zvládla paní psycholožku....odmítla s ní spolupráci na základě stupidních otázek a testů,které by odpovídaly tak vývoji 5letého dítětě..a to jí také řekla,položila tužku a odešla,že na primitivní otázky nehodlá odpovídat..byla tím sice označena za hysterickou osobnost,ale to nevadí,dcera už je plnoletá...a vyvíjí se hodně dobře..tedy její osobnost i intelekt..pokaždé člověk nenarazí na správného člověka..radím...důvěřuj,ale prověřuj

Po 3 návštěvách musím konstatovat, že je paní doktorka osobou na tom správném místě. Moji dceru do ničeho nenutila, jednala s ní pomalu a adekvátně k jejímu věku. Můžu ji jen doporučit!

vstřícná, trochu více orientovaná na testy

Paní doktorka je opravdu výborná psycholožka, která člověka vyslechne a poradí mu. Jen doufáme, že se nechystá "pověsit práci na hřebík".