Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého náměstí 22, Rosice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velice milá, vstřícná, ale od doby, kdy už mě jí předepisovaná ATB lezla krkem a změnil jsem lékařku, kde je mimo jiné samozřejmostí CRP test , jsem za 12 let neměl ATB ani jednou a na paní doktorku vzpomínám jako na milou a vstřícnou královnu antibiotik. Možná se to změnilo, nevím, od roku 2010 jsem jinde spokojený.

A
Ověřeny pacient

Musím se přidat. Opravdu po dlouhé době milá a vstřícná paní doktorka. To se v poslední době moc nevidí.

M
Ověřeny pacient

Jestli je v okolí Rosic do 100km tak dobrý doktor coby obvoďák,tak napište adresu a já pojedu na průzkum,poněvadž mým životem už prošlo spoustu lékařů a neukazují,nebo neumějí pochopit nemocného.O naší bych psala víc,ale není třeba,žiji!!!

A
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost. Jak tu píši ostatní vždy milá, příjemná, usměvavá. To stejné i sestřičky. Hlavně poradí a pomůže. Radost chodit k doktorovi.

K
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce již řadu let. Její chování je velmi vstřícné, je vždy ochotná, milá, velmi empatická, usměvavá a úžasně pozitivně naladěná. Její přístup je vysoce profesionální a rozhodně to není ten typ praktického lékaře, který je dobrý jen na léčení chřipky. Naopak, vždy se snaží hledat všechny souvislosti, doporučí nejnovější postupy léčby i odborná vyšetření. Přesto, že jsem již dávno nebydlela v Rosicích, ale v Brně, měla jsem to k paní doktorce trošku dál, přesto jsem raději dojížděla. Momentálně se bohužel stěhuji do Prahy, což již není dostupné, ale nebýt této skutečnosti, rozhodně bych neměnila! Jsem ráda, že byla mou lékařkou, protože je to lékař, ke kterému jsem měla vždy opravdu důvěru.

M
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka jakou znám, kéž by bylo takových víc. Vždycky je milá a příjemná, mluví s vámi jako rovný s rovným, což u doktorů bývá málokdy. Prostě jednička :-)

V
Ověřeny pacient

Ještě jsem neviděl paní doktorku protivnou, jak píše ".........".(29.11,).

U paní doktorky se neléčí jen léky, ale i úsměvem a povzbuzením.Vždy 100%

Profesionální a zodpovědný přístup.Paní doktorka i sestřička -vždy dobře naladěná,ochotná a vstřícná.Mohu jen doporučit.

nejšikovnější, nejochotnější, vždy s úsměvem...prostě jednička!

Ještě jsem se nesetkal s takovou ochotou u doktorů, jako u paní doktorky Mikolášové.Milá,příjemná,trpělivá,ochotná a je vidět, že svému "oboru" opravdu rozumí. Takových doktorů víc,tak by se k nim chodilo daleko s větším klidem.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti