Palackého náměstí 22, Rosice
Praktický lékař pro dospělé

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Musím se přidat. Opravdu po dlouhé době milá a vstřícná paní doktorka. To se v poslední době moc nevidí.

Jestli je v okolí Rosic do 100km tak dobrý doktor coby obvoďák,tak napište adresu a já pojedu na průzkum,poněvadž mým životem už prošlo spoustu lékařů a neukazují,nebo neumějí pochopit nemocného.O naší bych psala víc,ale není třeba,žiji!!!

Naprostá spokojenost. Jak tu píši ostatní vždy milá, příjemná, usměvavá. To stejné i sestřičky. Hlavně poradí a pomůže. Radost chodit k doktorovi.

Chodím k paní doktorce již řadu let. Její chování je velmi vstřícné, je vždy ochotná, milá, velmi empatická, usměvavá a úžasně pozitivně naladěná. Její přístup je vysoce profesionální a rozhodně to není ten typ praktického lékaře, který je dobrý jen na léčení chřipky. Naopak, vždy se snaží hledat všechny souvislosti, doporučí nejnovější postupy léčby i odborná vyšetření. Přesto, že jsem již dávno nebydlela v Rosicích, ale v Brně, měla jsem to k paní doktorce trošku dál, přesto jsem raději dojížděla. Momentálně se bohužel stěhuji do Prahy, což již není dostupné, ale nebýt této skutečnosti, rozhodně bych neměnila! Jsem ráda, že byla mou lékařkou, protože je to lékař, ke kterému jsem měla vždy opravdu důvěru.

Nejlepší doktorka jakou znám, kéž by bylo takových víc. Vždycky je milá a příjemná, mluví s vámi jako rovný s rovným, což u doktorů bývá málokdy. Prostě jednička :-)

Ještě jsem neviděl paní doktorku protivnou, jak píše ".........".(29.11,).

U paní doktorky se neléčí jen léky, ale i úsměvem a povzbuzením.Vždy 100%

Profesionální a zodpovědný přístup.Paní doktorka i sestřička -vždy dobře naladěná,ochotná a vstřícná.Mohu jen doporučit.

nejšikovnější, nejochotnější, vždy s úsměvem...prostě jednička!

Ještě jsem se nesetkal s takovou ochotou u doktorů, jako u paní doktorky Mikolášové.Milá,příjemná,trpělivá,ochotná a je vidět, že svému "oboru" opravdu rozumí. Takových doktorů víc,tak by se k nim chodilo daleko s větším klidem.

Paní doktorka je velice milá , vtřícná , laskavá vše vám perfektně vysvětlí stejně tak i sestřička . Doporučuji :)