Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Zlínská 370, Vizovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pani doktorku mame velice radi.Pri kazde navsteve byla velmi mila,hodna,zodpovedela vsechny dotazy,miminko nam peclive prohledla,nic nezanedbala.Take vzdy ochotne zodpovedela me dotazy a to u po telefonu (i ty banalni,kdy jsem panikarila,pani doktorka mne vzdy uklidnila a mela pravdu).Vzdy rozlisila a poucila mne kdy se jedna o zavazny problem a kdy o beznou vec.Jsem rada,ze je pani doktorka jedna z tech novodobych,modernich doktorek a s jejimi nazory se shodnu.Take kdyz to neni nutne,leci prirozenou cestou,leky az po sleze dle nutnosti (vzdy dopredu pouci,jak leky podat,kdy jit do ordinace atd.).Ocenuji,ze se dlouho v cekarne neceka - nyni maji zavedene objednani pacientu na konkretni casy (drive mivala i cekarnu plnou nemocnych pacientu,takto aspon nechytneme pri cekani neco dalsiho a horsiho).Sestricka je take moc hodna a mila.Prostredi je ciste,moderni a velice prijemne.

X
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Já bohužel naopak špatnou zkušenost. Od paní doktorky jsme odešli. I přes dlouhodobé upozorňování a návštěvy v ordinaci s problémem dítěte - vždy jen nadlehčila, nijak se nesnažila přijít na příčinu a řešila jen zjevné projevy, pokud je vůbec řešila. Bez úspěchu, pomohla až návštěva jiného doktora, který problém - příčinu - odhalil po první konzultaci. Jinak sestřička úžasná, žádné čekání v čekárně (ale to asi taky o něčem vypovídá).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je velmi poctivá a trpělivá,příjemné prostředí a fajn sestřička!Ocenuji velmi,že nemusíme dlouho čekat v čekárně,což je s nemocným dítětem velkýýýýý problém!


M

Jsem velmi spokojena a můžu jen doporučit!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


D

Dobrá lékařka


Došlo k chybě, zkuste to znovu