V. Plačka 456, Pacov
Ordinace pro děti a dorost (mapa)

Bezvadný přístup a veliká ochota, tímto bych ráda poděkovala Mudr Buřičové za její přístup a ochotu řešit případ mého syna. Děkuji Janovcová

X

Parádní přístup a ochota:) vždy jsem odcházela maximálně spokojená:) škoda, že je jen dětská lékařka jinak bych zůstala dál: Palec nahoru!:)

Podle mého názoru je to opravdu špičková lékařka. Necpe Vám hned chemické sirupy a léky z reklamy, ale snaží se pomoci. Vystřídala jsem pro dcery tři pediatry a tato paní doktorka je opravdu špička. Mnohokrá za ni děkuji.

Paní doktorka je naprosto bezvadná, všem DOPORUČUJI , naše děti se tam dokonce těší. Malá si třeba odře koleno a hned řekne že musí za paní doktorkou pro náplast.

Všem doporučuji velmi milá a pohotová lékařka:-)
nemáme žádné problémy.Dcerky se nebojí když tam přijdeme a to je myslím důležité aby neplakaly když jdeme k doktorce.-)

Obě děti jsem měla u ní registrované a byla jsem velmi spokojená s její péči, je mi moc smutno z toho,že nemůžeme k ní jako dospěláci chodit. Hluboce si vážím její práci a její lidský přístup k problémům pacientů.

Paní doktorka je sice odbornice,ale často vnucuje homeopatika i přes viditelné známky toho, že děcku nepomahájí a poslední dobou je nesvá a neobjektivní. Sestřička je věčně nepříjemná na rosiče i děti!!

Jsem velmi spokojena

Paní doktorka je profesionálka na svém místě. počínaje vybavením čekárny a ordinace, laskavým přístupem a vždy ochotou spolupracovat ve dne i v noci, v týdnu i o víkendu. Přijede na zavolání a nic nenechává náhodě. Jsem moc ráda,že moje děti mají skvělou odbornici s tak velkým srdcem.

nej nej pani doktorka, super pristup k detem i k rodicum, jeji pece na velmi vysoke urovni...