Adresa

Ordinace
Dlouhá 4215, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: jiné místo Jiný

Mladý erudovaný lékař, empatický se snahou pacientovi pomoci. Vyšetření jsou komplexní, na základě těchto vyšetření stanovuje léčbu. Mít k lékaři důvěru je základ positivní léčby a já jsem ji na pracovišti MUDr. Honiga získal.
Dík
Ing. František Štěbra v.r.

J
Ověřený profil

Pana doktora jsme navštívili po doporučení, musím říci, že jsem velmi ráda, že právě tohoto doktora nám doporučili. Je to opravdu člověk na pravém místě,specializovaný, příjemný s odborným a hlavně lidským přístupem.Mohu jen a jen doporučit.

M
Ověřený profil

Znám pana doktora od roku 2004,kdy pracoval v nemocnici na IPU a kde byl ošetřujícím lékařem manžela po CMP,byl velmi ochotný a vztřícný mi cokoliv vysvětlit a kdykoliv podat informace o manželově stavu.Po otevření vlastní praxe jsme k němu manžela přehlásila a mohu Všem jen doporučit.Děkuji Lamborovi

Ověřený profil

Pana doktora jsem poznal,když začala dcera chodit do školy. Jelikož jsem po vážné pracovní autonehodě,tak potřebuji pravidelně navštěvovat různé lékaře,i neurologa. Protože jsem změnil bydlení tak došlo i k některým změnám lékařů. Doktora znám osobně,i jeho ženu a jsem s ním spokojen,chová se a je jako profesionál. Jsem s ním velmi spokojen!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Jsem pacientem pana MUDr. Igora Höniga od roku 2008. Je vidět, že pan doktor je velmi fundovaný, přátelský, iniciativní a své profesi velmi rozumí. Vždy jsem se u něj a jeho sestřičky setkal z největší ochotou, profesionálním a osobním zájmem. Touto cestou mu i jeho sestřičce můžu jenom poděkovat, což s radostí dělám. DĚKUJI !
Bc. Jan Jakubů.

K
Ověřený profil

Setkala jsem se s panem doktorem v nemocnici na JIP kde měl službu a bohužel musím konstatovat absolutní neochotu podat jakoukoliv informaci ( rodinnemu prislusnikovi jako je dcera )navíc minimum informaci které zodpověděl velmi arogantnim stylem. Mozna ze v privatni praxi je vstřícnější ale dle mé osobni zkušenosti s tímto doktorem bych se mu určitě vyhnula .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

vadilo mi,že sem tam nemohl skoro dojit,v ordinaci,kde neni vytah,a je to určene pro pacienty s neurologickym postižením,je to vada,vozičkaři nemaji narok,ani jinak postiženi,pan doktor se mi zda povrchni

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velmi dobrý zkušený neurolog

Lidský přístup, trpělivost, přešla jsem od lékařky z polikliniky a mohu doporučit, krátká objednací doba, ochota, už v čekárně,která je sice malá, mě překvapilo spoustu informací na nástěnce,které jsem jinde neviděla.Lékař mi pomohl, sestra bych hodnotila také velmi kladně,pan doktro mi vše vysvětlil co se týká mého stavu a možností, sestra zase vysvětlila všechna vyšetření, což jsem u jiné paní doktorky nezažila.

Lékař s pochopením, pečlivě vyšetří, přešel jsem odjiného neurologa ve Zlíně a rozdíl je velký. Léčba mi pomohla, vyšetření sestra ihned objednala a vše vysvětlila. Oba jsou v porovnání s jiným lékařem ochotní a pomohli mi.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti