Odborný lékař ušní, nosní, krční
Hlavní 120/1040, Opava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

K tomutu "lékaři" poslala mou dvou letou dceru její praktická lékařka.
Už sestra byla arogantní, měla problém s ošetřením, i když jsem s dcerou jela 30 km a nikde blíže ORL lékař nebyl, ona mi tvrdila že v místě našeho bydliště ORL je. Po hodinovém čekání jsme přišly s dcerou do ordinace. Očividně jsme obtěžovaly. V ordinaci nikdo nebyl, jen na stole hrnky po vypité kávě. Doktor arogantní, žádná empatie, byl na dceru hrubý, ta samozřejmě plakala a on ještě řekl, že bude mít psychickou újmu z toho jak řvala. Takže NIKDY VÍCE, NEDPORUČUJI!!!!

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Pan doktor byl velice milý a vstřícný, ochotně mi vše vysvětlil. Líbil se mi přístup jeho i sestřičky.

Bohužel, zklamání z přístupu doktora Chudoby (opavská poliklinika na Náměstí Slezského odboje 3). Nemá své emoce pod kontrolou, jeho jednání nebylo slušné. Před třemi lety jsem k němu přišla poprvé, kdy jsem měla po koupání nepříjemný tlak v uchu, vyšetření proběhlo tehdy standardně a v pořádku. Dneska jsem u něj byla s dětmi na kontrolu a měla jsem sto chutí po první minutě odejít, jak byl na nás protivný (bezdůvodně). Pracuji a odvádím celkem dost peněz do zdravotnictví, proto si hledám jiného a civilizovaného ORL lékaře/lékařku. Tohoto pána nedoporučuji.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční

Pan doktor byl velmi arogantní a nepříjemný. V čekárně bylo prázdno, tedy jsme zaklepali na dveře a to jsme neměli dělat, protože se otevřeli a pan doktor na nás začal křičet, co si to vůbec dovolujeme jestli hoří a to i přesto, že jsme přišli v ordinační hodiny a mimo polední pauzu, dal nám najevo, že ho naší přítomností obtěžujeme, protože měl zrovna telefon u ucha a zřejmě důležitý hovor ! Přišli jsme na akutní ošetření s žádankou od praktického lékaře. Pan doktor se nás zeptal, zda k němu chodíme, byli jsme u něho poprvé, a že pokud ne tak by bylo lepší kdyby jsme šli někam jinam. Tedy jsme se ve dveřích otočili a šli jsme k jiné paní dokorce, která nás vzala ještě ten den a měla úsměv na tváři a byla ochotná. Tohoto pana doktora nedoporučuji, neumí se chovat a slušné jednání mu nic neříká.

Pan doktor byl kdysi výborný a empatický lékař. Jako dítě jsem k němu docházela do ordinace, kterou měl v Kylešovicích, byl hodný, milý a vždy ochoten cokoliv vysvětlit a pomoci. Nyní jsem k němu po cca 20ti letech přišla s problém a byla jsem v šoku, kam se poděl ten příjemný doktor. Urážel mě, vysmíval se, byl arogantní. Za mě Igor Chudoba už opravdu ne!

Sestra arogantní, lékař taktéž, k dětem nikdy!!! Udělají z vás slaboduché a vadí jim dětský pláč. Nedoporučuji sem vodit děti.

K odbornosti pana Chudoby se jako nelékař nedovedu vyjádřit. Ale co se týče jeho komunikace s pacienty, tak ta je skutečně tragická. Pan Chudoba má mimořádně necitlivý přístup, ani v nejmenším nevnímá pacienta jako zákazníka, ale spíše jako hysterického troubu. Pokud si přejete, aby vaše děti měly nepřekonatelný děs z lékařů, jste u pana Chudoby správně. K dospělým se nechová o nic lépe. Umístění ordinace v polosklepní kobce vedle bývalé videopůjčovny je už jen třešinkou na dortu této kruté ordinace.

Je to arogantní, nepříjemný a zlý člověk. Byla jsem nemocná, bolely mě uši-u mě je to příznak nemoci, tak jsem jela na pohotovost, kde ho vzbudili ve 2 v noci. Dal mi znát, že ho vyrušuji, že jsem ho nenechala vyspat. Podíval se mi do uší, řekl mi, že jsem simulant a odešel chrápat. Jenže ráno se příznak y zhoršily, já už nechodila, jen se plazila, naši mě naložili a rovnou na infekční. Paní doktorka hned jak mě viděla, poznala, že jde o klíšťovou encefalitidu, což se potvrdilo z lumbální punkce. Doktorce sláva, zachránila mě. CHUDOBA BY MĚ NECHAL ZEMŘÍT, TAK MOC JE DOBRÝ!!!!

Zatím jsem spokojen. Byl jsem zde několikrát, (píchnout ucho, rýma, angína), vždy pomohl, dobře poradil. Velice příjemný, sestra taktéž, velice příjemná, hezká, milá. Vzhledem k tomu že krční nosní ušní je má noční můra, nemůžu říci ani ň špatného.

Dobrý den, pana doktora a jeho sestřičku mohu jen vynachválit. Znám je cca 20-22let a vždy se choval na velmi profesionální úrovni. Chodil jsem k tomuto doktorovi celá léta každý měsíc (v roce a půl mi prsakl bubínek) a podotýkám NIKDY se nezachoval jinak než skvěle. Sestřička vždy velmi usměvavá a příjemná. Tento doktor je podle mého názoru jeden z nejlepších, dokonce bych se nebál napsat i nejlepší doktror ORL v Opavě.