Igor Chudoba, otorinolaryngolog Opava

MUDr. Igor Chudoba

Otorinolaryngolog

Hlavní 120/1040, Opava
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční

Pan doktor byl velmi arogantní a nepříjemný. V čekárně bylo prázdno, tedy jsme zaklepali na dveře a to jsme neměli dělat, protože se otevřeli a pan doktor na nás začal křičet, co si to vůbec dovolujeme jestli hoří a to i přesto, že jsme přišli v ordinační hodiny a mimo polední pauzu, dal nám najevo, že ho naší přítomností obtěžujeme, protože měl zrovna telefon u ucha a zřejmě důležitý hovor ! Přišli jsme na akutní ošetření s žádankou od praktického lékaře. Pan doktor se nás zeptal, zda k němu chodíme, byli jsme u něho poprvé, a že pokud ne tak by bylo lepší kdyby jsme šli někam jinam. Tedy jsme se ve dveřích otočili a šli jsme k jiné paní dokorce, která nás vzala ještě ten den a měla úsměv na tváři a byla ochotná. Tohoto pana doktora nedoporučuji, neumí se chovat a slušné jednání mu nic neříká.

Pan doktor byl kdysi výborný a empatický lékař. Jako dítě jsem k němu docházela do ordinace, kterou měl v Kylešovicích, byl hodný, milý a vždy ochoten cokoliv vysvětlit a pomoci. Nyní jsem k němu po cca 20ti letech přišla s problém a byla jsem v šoku, kam se poděl ten příjemný doktor. Urážel mě, vysmíval se, byl arogantní. Za mě Igor Chudoba už opravdu ne!

Sestra arogantní, lékař taktéž, k dětem nikdy!!! Udělají z vás slaboduché a vadí jim dětský pláč. Nedoporučuji sem vodit děti.

K odbornosti pana Chudoby se jako nelékař nedovedu vyjádřit. Ale co se týče jeho komunikace s pacienty, tak ta je skutečně tragická. Pan Chudoba má mimořádně necitlivý přístup, ani v nejmenším nevnímá pacienta jako zákazníka, ale spíše jako hysterického troubu. Pokud si přejete, aby vaše děti měly nepřekonatelný děs z lékařů, jste u pana Chudoby správně. K dospělým se nechová o nic lépe. Umístění ordinace v polosklepní kobce vedle bývalé videopůjčovny je už jen třešinkou na dortu této kruté ordinace.

Je to arogantní, nepříjemný a zlý člověk. Byla jsem nemocná, bolely mě uši-u mě je to příznak nemoci, tak jsem jela na pohotovost, kde ho vzbudili ve 2 v noci. Dal mi znát, že ho vyrušuji, že jsem ho nenechala vyspat. Podíval se mi do uší, řekl mi, že jsem simulant a odešel chrápat. Jenže ráno se příznak y zhoršily, já už nechodila, jen se plazila, naši mě naložili a rovnou na infekční. Paní doktorka hned jak mě viděla, poznala, že jde o klíšťovou encefalitidu, což se potvrdilo z lumbální punkce. Doktorce sláva, zachránila mě. CHUDOBA BY MĚ NECHAL ZEMŘÍT, TAK MOC JE DOBRÝ!!!!

Zatím jsem spokojen. Byl jsem zde několikrát, (píchnout ucho, rýma, angína), vždy pomohl, dobře poradil. Velice příjemný, sestra taktéž, velice příjemná, hezká, milá. Vzhledem k tomu že krční nosní ušní je má noční můra, nemůžu říci ani ň špatného.

Dobrý den, pana doktora a jeho sestřičku mohu jen vynachválit. Znám je cca 20-22let a vždy se choval na velmi profesionální úrovni. Chodil jsem k tomuto doktorovi celá léta každý měsíc (v roce a půl mi prsakl bubínek) a podotýkám NIKDY se nezachoval jinak než skvěle. Sestřička vždy velmi usměvavá a příjemná. Tento doktor je podle mého názoru jeden z nejlepších, dokonce bych se nebál napsat i nejlepší doktror ORL v Opavě.

Sel jsem k nemu s zadankou meho obv. lekare, se vsi slusnosti s asi docela vaznym zanetem v uchu, podle jeho reakci. Ale pri odchodu jsem se citil jako absolutni nula s IQ tak 20. Vsechno jsem mu rekl ohledne me probihajici nemocenske, co, kdy, jak jsem se lecil s tim uchem, nic jsem mu nezatajil a dockal jsem se od nej akorat nevericnych pohledu a otazek, ze neveri memu pribehu, ze mu pripadam jak z Klondikeu (Klondajku) a ze tak mlady clovek prece nemuze mit takove zdravotni potize. Nemocni snad muzou byt mladi i stari ne? Sestricka akorat pritakavala. No a pak semnou zacal mluvit jak s ditetem. Dostal jsem na nej tip, ze by mel byt dobry, ale delat z pacientu hlupáky a neverit jim kdyz k nemu jdou s problemem ktery je suzuje, to si prece slusny lekar nemuze dovolit?! Dobry odbornik treba je, ale s lidmi neumi jednat. Coz je velmi dulezite. Mozna podle nalady?!

G

Velmi vynikajíci orl lékař. Chodíme k němu celá rodina a bez jakékoliv problému. Chodím zde i teďka už s prckem, a velmi doporučuji. Jak chování k dospělím, tak i k malým dětem je vynikající. Sestřička G. je velice vynikající sestra, prostě k těmto dvou není co vytknout :-)
V žádném případě bych lékaře ani sestru nevyměňovala ani nehledala žádného jiného v tomhle tom oboru

Pan doktor je prostě zvláštní člověk,je arogantní,člověk má z něho tak jedině trauma.Hlava mně nebere to jeho chování.Slyšeli jsme o něm,že je super ale už nikdy.nedoporučuji.Mudr Hanuška je o hodně lepší.