Praktický lékař stomatolog
Temenická 92, Šumperk

Už nikdy víc...několik let jsem chodila k této zubařce, která mi nikdy neprovedla rentgen zubů, který je v jiných zubních ordinací samozřejmostí. Po přestupu k novému zubaři mi byly odhaleny 3 mezizubní kazy, které by mohly být rentgenem odhaleny mnohem dříve. Neprofesionální přístup plus nepříliš milé chování zejména sestřiček činí z této ordinace místo, kam se už zaručeně nikdy nevrátím. Nedoporučuji.

Absolutně nejhorší stomatolog v Šumperku. Ať už se bavím s kýmkoliv a zmíním její jméno každý mi to jen potvrdí. Chodil jsem k ní od mala na pravidelné zubní prohlídky už se ZŠ. Vždy kdy jsem k ní měl jít bylo to s obrovským strachem její přístup je agresivní, arogantní, nešetrný nedokáže se absolutně vžít do role pacienta připomíná mi to tak trochu středověk.Jako praktický zubař by měla vysvětlit čistění zubů navrhnout řešení a získat si pacienta tím že mu chce pomoct. Tohle zde absolutně nehrozilo. Umrtvovací injekce nezná. Od té doby jsem změnil zubaře nechodím s takovým strachem a jsem víc v pohodě. Zubař se divíl proč se tak bojím chodit na pravidelné prohlídky vysvětlil jsem mu to a pochopil to a zase mi jen potvrdil to co tu píši spíše se mu protočili oči a řekl a proč jste nezměnil zubaře dříve. Takže pokud se máte rádi a chcete na tomhle světe ještě nějakou dobu žít tak se rychle nahlašte jinde. Je to stará škola a kde jaká mladá zubařka po vyučení zvládne ošetření lépe.

Pro mě velmi špatná zubařka, kvůli ní mám odmala, kdy jsem k ní chodila se školou, příšerný strach z doktorů a to ze všech. Nejvíc mě naštvala a to jsem se definitivně odhlásila, když jsem během její nepřítomnosti byla ošetřovaná zastupujícím zubařem a ten mi oznámil, že mám tři zuby prožrané až na nervy a, že není možné, aby to paní zubařka neviděla před půl rokem, kdy jsem byla na prohlídce, že je to tam tak rok. Zastávala pravidla, že dokud to nebolí, není potřeba s tím něco dělat. Já pak strávila hodiny v křesle, kdy mi zubař spravoval to, co ona zanedbala ( jako díru v plombě, která podle ní ničemu nevadila, ale mě to zub v podstatě zanítilo, jen mě to, bohužel jinak bych s tím něco dělala dávno, nebolelo a tak se na to přišlo pozdě). Díky tomu div neomdlím, jen když mám jít na preventivní prohlídku.

Velmi špatná zkušenost. V době, kdy jsem chodila do první třídy měla ordinaci na jedné nejmenované ZŠ. Rozhodla se, že mi zub (šestku) vytrhne se slovy, že mi nehodlá zub vrtat, protože u toho hrozně vyvádím. S tím, že na mě "nemá nervy" si vzala kovové obroučky na prsty, abych ji snad nepokousala a zub mi vytrhla (tenkrát bez umrtvení). Dodnes si pamatuji její aroganci a bezohlednost. Tento člověk by neměl být lékařem a už vůbec ne pracovat s dětmi. To nebylo to nejhorší. Chybějící zub neřešila,... vlivem kousání a přibývajících let se mi celá spodní čelist posunula do leva a následovalo několikaleté rovnání zubů - velmi nepříjemné a velmi !!!! drahé. Nestydím se podepsat.

K paní Tesařové jsem chodila se školou jako dítě na pravidelné zubní prohlídky, díky jejímu naprosto hnusnému přístupu i k dětským pacientům se léčím z fóbie z lékařů. Nikdy bych k ní už nešla a rozhodně bych nedovolila, aby k ní chodili děti. Chová se naprosto bezcitně, trhá první zuby, i když to není nezbytné.

U této paní zubařky bych už nestrávil ani minutu. Byl jsem jednu dobu obden, že nemůžu ani zkousnout. Když jsem si vždy vystál hodinu v čekárně (někdy i déle), i přesto, že v ordinaci nikoho neměla. Potom mi řekla, že si vymýšlím, že tam nic není. Tak jsem okamžitě přešel k jiné zubařce. Ta mi řekla, že
mám obrovský zánět v puse, jak se mi prořezali osmičky. Tak nevím. Jesli paní doktorka fakt nic neviděla. Když to ta druhá poznala hned jak jsem otevřel pusu.

Velice dobrá a opravdu prakrtická lékařka. Dokáže kriticky posoudit pacientův stav a poradit mu v rámci jeho finančních možností. Nesnaží se pacientům nutit zbytečnou nadstandartní péči, léčí rychle a efektivně.

Velice dobrý přístup k pacientovi, nejsou čekací doby, vždy se snaží dodržet harmonogram.
Citlivý přístup. Je to dobrá paní doktorka.