Adresa

Dr. Bureše 1/9, České Budějovice
Oftalmologie (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient
Umístění: Oftalmologie

Po poměrně komplikovaném hledání očního lékaře, kdy jsem byl v různých ordinacích odmítnut popř.byla objednací lhůta půl roku a déle, jsem "objevil" paní doktorku Svobodovou. Můj problém, se kterým jsem k ní přišel nebagatelizovala, naopak se snažila najít ve svém nabitém kalendáři nejbližší volný termín. Samotné vyšetření proběhlo ve vzájemné komunikaci, kdy mi bylo vysvětleno co mi bude dělat, jak se budu cítit atd. Vše mi vysvětlila tak, abych to pochopil i jako úplný laik.
Zároveň oceňuji i komunikaci s ordinací, jedna z plánovaných návštěv byla lékařem zrušena a tato skutečnost mi byla oznámena formou sms s návrhem dalšího termínu ošetření.
Shrnuto - cítíte se u paní doktorky člověkem, nikoliv obtížným pacientem.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Oftalmologie

Paní doktorka Svobodová je opravdu člověk na svém místě. I před nápor pacientů se každému jednomu věnuje opravdu pečlivě. Dovolím si říct, že je ze všech mých ošetřujících lékařů tím nejvíce pečlivým a svědomitým ve své práci. Nic nenechává náhodě a pokud se jí nezdá jakákoliv drobnost, objedná ihned k doplňujícímu vyšetření, aby nedošlo k zanedbání diagnostiky. Opravdu doporučuji všemi deseti!


L
Ověřeny pacient
Umístění: Oftalmologie

TOP mezi doktory- čekací doba minimální, profesionalita, vysvětlení každé drobnosti a práce do naprostého detailu. Je vidět že se celý tým věnuje každému pacientovi na více než 100 procent. :-)


Ověřeny pacient

Oceňuji profesionální přístup, velmi sympatické jednání a zájem o pacienta. Po dlouhé době naprostá spokojenost, kéž by bylo takových lékařů více!


Výborná lékařka, profesionálka, která se neustále vzdělává v oboru, s laskavým přístupem k pacientům. Velmi precizní vyšetření - vidí až za roh :-).


Velmi kvalitní paní Lindner Josefdoktorka.


Ověřeny pacient

Odbornost na výši, důslednost a svědomitost ve věnování se pacientovi.
Po všech stránkách spokojenost.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka dělá vyšetření, které jinde nedělají.
Profesionální, zdvořilá, sympatická, lidská.
Jen zdravotní sestra by mohla být příjemnější :)


Výborná lékařka s opravdovým zájmem o pacienta.Vyřešila můj dlouhodobý problém s očima.Pacientka


P

S paní doktorkou Svobobovou jsem se poprvé setkal v ordinaci více jak před dvaceti lety. Za tu dobu jsem získal velké množství kladných poznatků na její práci, ať již v oblasti profesní, tak i lidské. Každý zdravotní problém umí srozumitelně vysvětlit a poradí jak nejlépe s daným problémem žít. Jsem jí věrný celou dobu, i když má nyní ordinaci na druhém konci města. Rád do její ordinace dojíždím, (co by diabetik) pravdelně na kontroly. Po tak dlouhé době pani doktorku řadím mezi ty nejlepší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti