Pekařská 53, Brno
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Díky svým narůstajícím zdravotním problémům jsem za poslední dobu poznal několik nových doktorů, kterým nemám co vytknout. Bohužel o paní doktorce Šiprové se to říct nedá. I když jsem byl objednaný, tak mě nechala čekat v čekárně 2 hodiny, 15 minut. Vůbec ji nezajímalo jak mi je, jenom koukala do PC a přepisovala zprávy, které už před ní napsali jiní. Prohlídla mě tím stylem, že mě na vteřinu chytla za ruku a tím to skončilo. To že máme onemocnění štítné žlázy v rodině ji vůbec nezajímalo. Do zprávy mi napsala o bolestech břicha a já jsem přitom s ní o žádných takových problémech vůbec nemluvil. Vůbec mě neposlouchala co mám za problémy. Závěr byl že neví na co mě má jako léčit a na co mě má vzít krve. Mám za ní přijít za 14 dnů, ale už po první návštěvě vím, že k ní už nikdy nepůjdu. S takovým přístupem a lhostejností k pacientovi jsem se ještě nikdy nesetkal. Nedoporučuji.

Já už k paní doktorce chodím opravdu moc dlouho a mohu říci, že je opravdovou specialistkou v oboru. Je alespon ke mě vstřícná. Co však bohužel musím souhlasit s názory jiných, moc s pacientem nerozebírá nemoc či příčiny. Jen si píše cosi na PC vám pak dá jen papír s haldou latinských slov a jste zas tam, kde jste byli. To je, ale tak jediný co mi vadí. Jinak si nestěžuji a doporučuji.

Horší přístup k pacientovi jsem nezažila. Nic o onemocnění nesdělí, neodpovídá na dotazy, jen kouká do počítače a sleduje hodinky. Nikdy bych ji nedoporučila

Vynikajici lekarka a odbornik.

Vstřícná doktorka,
která neodmítne po telefoně rozdat rady, dotazy.

Vynikajici lekarka z endokrinologie u sv. Anny.