Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Pekařská 53, Brno

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Jiný

Pani doktorka pusobi velmi mile, ale vysetreni probiha nasledovne: povyskoci na zidli koukne na vas, chytne vas za ruku, zepta se zda je nejaka zmena od minule navstevy a dlouze kouka do PC a pise, da vam dalsi termin. Po precteni zpravy z hruzou koukam ze mam uvedeno ve zprave mala unava po porodu a tak si rikam kde je chyba …zadne dalsi dite v prubehu 24let jsem neporodila. Rekla jsem ze po covidu jsem malinko unavena. V teto chvili se snazim najit noveho lekare. Zrejme bude patrit k nejlepsim odbornikum, ale pokud odchazite s pocitem rozcarovani …neduvery ..co dodat

Umístění: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Jiný

Již jsem dlouholetým pacientem MUDr. Šiprové a je to skvělá endokrinoložka. Je pravdou, že má své velice zvláštní postupy, dlouho trvá než se k ní člověk dostane do ordinace, ale účinnost léčby má na velice vysoké úrovni, stejně jako znalosti, což o jiných endokrinolozích říci nemohu. Vřele doporučuji

Díky svým narůstajícím zdravotním problémům jsem za poslední dobu poznal několik nových doktorů, kterým nemám co vytknout. Bohužel o paní doktorce Šiprové se to říct nedá. I když jsem byl objednaný, tak mě nechala čekat v čekárně 2 hodiny, 15 minut. Vůbec ji nezajímalo jak mi je, jenom koukala do PC a přepisovala zprávy, které už před ní napsali jiní. Prohlídla mě tím stylem, že mě na vteřinu chytla za ruku a tím to skončilo. To že máme onemocnění štítné žlázy v rodině ji vůbec nezajímalo. Do zprávy mi napsala o bolestech břicha a já jsem přitom s ní o žádných takových problémech vůbec nemluvil. Vůbec mě neposlouchala co mám za problémy. Závěr byl že neví na co mě má jako léčit a na co mě má vzít krve. Mám za ní přijít za 14 dnů, ale už po první návštěvě vím, že k ní už nikdy nepůjdu. S takovým přístupem a lhostejností k pacientovi jsem se ještě nikdy nesetkal. Nedoporučuji.

Já už k paní doktorce chodím opravdu moc dlouho a mohu říci, že je opravdovou specialistkou v oboru. Je alespon ke mě vstřícná. Co však bohužel musím souhlasit s názory jiných, moc s pacientem nerozebírá nemoc či příčiny. Jen si píše cosi na PC vám pak dá jen papír s haldou latinských slov a jste zas tam, kde jste byli. To je, ale tak jediný co mi vadí. Jinak si nestěžuji a doporučuji.

Horší přístup k pacientovi jsem nezažila. Nic o onemocnění nesdělí, neodpovídá na dotazy, jen kouká do počítače a sleduje hodinky. Nikdy bych ji nedoporučila

Vynikajici lekarka a odbornik.

Vstřícná doktorka,
která neodmítne po telefoně rozdat rady, dotazy.

Vynikajici lekarka z endokrinologie u sv. Anny.