Helena Šiprová, endokrinolog Brno

MUDr. Helena Šiprová

Endokrinolog, Internista Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pekařská 53, Brno
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Jiný

Již jsem dlouholetým pacientem MUDr. Šiprové a je to skvělá endokrinoložka. Je pravdou, že má své velice zvláštní postupy, dlouho trvá než se k ní člověk dostane do ordinace, ale účinnost léčby má na velice vysoké úrovni, stejně jako znalosti, což o jiných endokrinolozích říci nemohu. Vřele doporučuji


J
Ověřeny pacient

Díky svým narůstajícím zdravotním problémům jsem za poslední dobu poznal několik nových doktorů, kterým nemám co vytknout. Bohužel o paní doktorce Šiprové se to říct nedá. I když jsem byl objednaný, tak mě nechala čekat v čekárně 2 hodiny, 15 minut. Vůbec ji nezajímalo jak mi je, jenom koukala do PC a přepisovala zprávy, které už před ní napsali jiní. Prohlídla mě tím stylem, že mě na vteřinu chytla za ruku a tím to skončilo. To že máme onemocnění štítné žlázy v rodině ji vůbec nezajímalo. Do zprávy mi napsala o bolestech břicha a já jsem přitom s ní o žádných takových problémech vůbec nemluvil. Vůbec mě neposlouchala co mám za problémy. Závěr byl že neví na co mě má jako léčit a na co mě má vzít krve. Mám za ní přijít za 14 dnů, ale už po první návštěvě vím, že k ní už nikdy nepůjdu. S takovým přístupem a lhostejností k pacientovi jsem se ještě nikdy nesetkal. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Já už k paní doktorce chodím opravdu moc dlouho a mohu říci, že je opravdovou specialistkou v oboru. Je alespon ke mě vstřícná. Co však bohužel musím souhlasit s názory jiných, moc s pacientem nerozebírá nemoc či příčiny. Jen si píše cosi na PC vám pak dá jen papír s haldou latinských slov a jste zas tam, kde jste byli. To je, ale tak jediný co mi vadí. Jinak si nestěžuji a doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Horší přístup k pacientovi jsem nezažila. Nic o onemocnění nesdělí, neodpovídá na dotazy, jen kouká do počítače a sleduje hodinky. Nikdy bych ji nedoporučila


J
Ověřeny pacient

Vynikajici lekarka a odbornik.


Vstřícná doktorka,
která neodmítne po telefoně rozdat rady, dotazy.


J

Vynikajici lekarka z endokrinologie u sv. Anny.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti