Praktický lékař pro děti a dorost
Sídliště Škorna 1223, Vodňany

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka nepozná zápal plic a vysvětlí vám, že je to nachlazení. Nedoporučuji.

Jiřina 26.1.2015
Jsme s paní doktorkou Říhovou velmi spokojeni, naše kluky dvojčata vždy léčila a léčí velmi dobře, je vždy milá, ochotná a svědomitá......nic nenechá náhodě. Chodíme k ní už 15 let a nemůžeme na ni říct nic špatného. Sestřička je též moc milá a ochotná.......Spíš bych ještě dodala, že se s nimi budeme neradi loučit a jen v dobrém na ně vzpomínat...........Přejeme vám hodně moc úspěchů v práci a plno spokojených malých pacientů i rodičů.

K paní doktorce chodíme již 6 let, od narození naší dcery a dále pokračujeme s naším synem.Jsem moc ráda, že tady pro nás je. Nedovedu si předtavit, že bychom museli k p. Bočínskýmu. Zažila jsem ho jako dítě a můžu říct, že to bylo pro mě velmi stresující.Máte nějakou chřipku nebo něco jiného, není vám dobře a už slyšíte z ordinace jak tam nadává. Ke všemu mojí sestře zanedbal astma. Museli na to přijít až v nemocnici. Hodně slýchávám od lidí, že paní doktrorka ráda dává antibiotika, ale já vás vyvedu z míry. Vždy když nám byli podány, tak oprávněně. Vždy vyzkouším co se dá. Můj syn trpí hodně na kašel a když vám nezabere žádný sirup ani čípek na roztažení průdušek, tak co jiného by mu mohlo pomoci. Paní doktorka vždycky zváží pečlivě jakou nasadí léčbu. Hlavně ordinační hodiny má super. My stále pracující maminky máme možnost i později odpoledne na návštěvu u paní doktorky. A důležité je, že se naše dětičky cítí u paní doktorky dobře. Jsem moc ráda, že je tady pro nás a děkuji i sestřičce. Jana R.

Chodím k paní doktorce rok, přistěhovali jsme se z jiného města a ostatní maminy víte, že změna lékaře, zvlášť dětského, není nic příjemného. Nicméně paní doktorka je velmi vstřícná, zajímá se o pacienta a nekouká do počítače jako 99% dnešních doktorů. Sestřička má pro děti vždy vlídné slovo a to je přeci super !!! I když je paní doktorka Říhová na můj vkus možná trochu moc "antibiotiková" , jsem vděčná za její přístup a myslím si že u pediatra je přepečlivost na místě a je vždy na rozhodnutí rodičů, zda si o rentgen či antibiotika řeknou nebo kortikoidy odmítnou ... konečné slovo mají rodiče. Paní doktorce i sestřičce díky, jsem ráda, že jsme se po přistěhování rozhodly pro ně. J.D.

K paní doktorce chodím se všemi čtyřmi dětmi, nemám jedinou výtku. I když má přeplněnou čekárnu anebo když přijdeme jako poslední před koncem ordinačních hodin, vždy se nám věnuje s maximální péčí, vysvětlí potřebné, vyslechne, děti jí mají taky rády.
Bez výhrad doporučuji.

paní doktorka říhová je opravdu šikovná,milá,příjemná,nikdy jsem jí neviděla ve špatné náladě a pokud jí mnela tak to rozhodně nedává najevo před pacienty,jako pan doktor bočínský!!!!!jsem s ní spokojená a budu k ní chodit i nadále

Dano souhlasím s tebou.Paní doktorka Říhová je super,nevím kdyby tu nebyla a musela bych se synem chodit k dr.Bočínskému......Paní doktorko jen tak dál......

No teda, tady je vidět jak moc jsou lidé vděční.
5 let jsem chodila se synem k p. Bočínskému a když se naskytla konečně možnost jít ke konkurenci neváhala jsem!
Paní doktorka je pravý opak dr Boč.
Milá, pečlivá s přátelským přístupem... Pokuste se toto vyloudit z Bočínského. Ten když si píská má dobrou náladu, když ne, na každého jen štěká bez ohledu na děti.
Jane M. i my jsme měli salmonelu a ta se, ale fak neléčí... jéžiši.. tak si to přečti na netu, ne? Měl bys ocenit, že to paní doktorka vůbec zjistila, což je asi právě proto, že dělá výtěry! Což je pro mě absolutně důležitý a vyhovující!Opět narozdíl od konkurence!
R.S - nevím, kdo ti co ordinuje, ale holt mám pocit, že tvoje hodnocení je nelogický?! Nevím kdo by chtěl pracovat s někým, s kým se tahá po soudech, ne?
Jo a Heleno ty tu nesháněj drby a pomluvy a buď ráda, že chodí pozdě, dlouho se tam čeká a ty antibiotika ti dá, neb si vzpomínám, jak se sedělo u Bočínských a Bočínská na nás hystericky řvala, že má doma nemocný děti a tak tam budeme muset sedět ještě dlouho.... a kluka nechal bez antibiotik tak dlouho, že po měsíci na vydupaným rentgenu měl zápal plic.
No což... My si prostě budeme stěžovat vždycky a to hlavně na ty dobrý. Já jsem ráda, že můžu paní doktorce poděkovat za 6 ti letou péči, kterou považuji za bezchybnou a budu moc ráda, když se mi tak dobře budete starat i o miminko, které plánujeme. Děkuji.

Já jsem s paní doktorkou také spokojená....Na p.Bočínského jsem slyšela samou špatnost a tak jsem si pro syny vybrala p.Říhovou.

velká nespokojenost, ve 3 letech jsem s děšením zjistil že dcera měla ve 2 letech salmonelozu a neléčila jí. měla to zapsané ve zdravotním průkazu