Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s. Jiný

Za mě paní doktorka skvělá. Ano povídá si svoje, ale ví o čem mluví. Já hledala pomoc a to pro v tu dobu exémem na obličeji dle ostatních dermatologů. Všichni mazat kortikoidy a mě se to jen horšilo. Další mi dal mast s panthenolem na který mám alergii i když jsem mu to říkala. Pak jsem se po letech léčení doma mastma co mi to trochu sklidili, ale jen na chvíli rozhodla jít k Dr.Nemečkové. Každý nechoď tam ta ti nepomůže. Ale co šla jsem. A světe div se pomohla a její muž vzal štěp. Kde se diagnostikoval vyšetřením díky paní doktorce druh lupusu, který je velice vzácný. A může způsobit velice vážně komplikace. Za mě veliké uznání.

N
Ověřeny pacient

tato doktorka je velice dobra :) prijemne se sni komunikuje a je velmi sexy byl jsem tam jednou a pani doktorka mi velice pomohla davam + :) s pozdravem Pavel

paní doktorka je strašně arogantní pouze čeká v ordinaci na 30.-kč , měla by to zabalit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Mamince se objevil pásový opar a tento vyžadoval rychlé vyšetření a předpis potřebného antivirotika. Bohužel ani v Kadani, ani v Chomutově či Jirkově jsme nemohli sehnat žádného kožního lékaře, který by maminku vyšetřil a lék předepsal. Po telefonické domluvě s paní doktorkou Němečkovou jsme se vydali do Žatce a paní doktorka na nás čekala v ordinaci 90 minut po skončení jejích ordinačních hodin. Velmi ochotně maminku vyslechla, konstatovala diagnózu a za pár minut jsme odcházeli s předepsanými potřebnými léky a mastmi. Paní doktorka s námi ještě prohodila několik přátelských vět, nikam nespěchala, měla pochopení... Odcházeli jsme velmi spokojeni. Mohu POUZE DOPORUČIT !!! Komentoval bych to slovy "Hippokratés by se usmíval", neb paní doktorka se k nám chovala NAD RÁMEC známé lékařské přísahy. Děkujeme paní doktorko.

Ověřeny pacient

Od letošních vánoc, se mi na obličeji začala dělat nepříjemná vyrážka až kopřivka. Projevovalo se to zarudnutím, olupování a šíleným svěděním okolo úst a kořene nosu. Vyzkoušela jsem dva kožní lekáře v Lounech, jedna mě léčila ode dveří a ta druhá se snažila, lehce mi pomohla. Příznaků jsem se nezbavila. Po půl roce, šílenýho stresu a toho že mi něco je (vážného). Jsem se dopracovala na alergologii, s výsledkem že moje IgE je přes 2000, mimo jiné normal je do 100.Co těď! A samo nebe mi seslalo (díky mojí kolegyni), kontakt na paní doktorku. Zavola jsem do ordinace, a hned druhý den (což je bomba) mě objednala a vyšetřila. Hned ode dveří mi vynadala, že jsem "blbá"!
A diagnóza: alergie na chlor! Pravila, že jsem si poničila 5 až 6 vrstev kůže,léčba cca 100 dní. Předepsala mi infuzní roztok na omývání a
"antikoncepční mast" (pěkně smrdí). A po 14 dnech jsem zase normální tvor,omývám, mažu. Žádné polykání prášku, na to či ono. A zlepšení, výrazné! Když tak přemýšlím, o předchozím půl roce, tak měla doktorka pravdu. Vážně jsem byla "blbá", že jsem se k ní neobjednala dříve.

Ověřeny pacient

Paní doktorka i přes určité vlastní způsoby v komunikaci (někdy je opravdu těžké dostat se ke slovu) je skvělý odborník, mě i mnoha mým známým jak poradila, tak pomohla - mě např. po 12 letech léčby údajné plísně během 1 týdne pomohla, od té doby jsem abs. bez problémů.

Přidám bohužel negativní hodnocení, paní doktorka nám sdělila že je chyba na mé starně když je díte zchvácené a celé rudé a nebyla schopná mě pustit ke slovu abych jí řekla co nám třeba pomohlo a furt si mlela svojí teorii a to opomenu i to že mě nařkla z hygienických návyků jestli díte dostatečně koupu - to je vrchol všeho...zavrha to co nám pomohlo a nasadila kortikoidy které při dvoudenní léčbě jsem vysadila jak řekla, její přístup se mi fakt nelíbí

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

U pani doktorky Němečkové jsem se léčil s exemem v tříslech, asi po roce léčby, kdy mi byla ordinována neustále stejná mastička, bohužel bez jakéhokoli účinku,mi paní doktorka sdělila, že chyba je na mé straně. Údajně nepravidelná péče, bohužel nevím, jak na toto přišla. Novou mastičku odmítala naordinovat, s tím že stávající je dostatečná, tím byla má léčba ukončena.
Pominu-li léčebné praktiky paní doktorky, tak ani v běžném kontaktu s pacientem by pani doktorka nemohla být hodnocena plusovými body, její jednání bych spíše hodnotil na nejvyšší stupeň arogance. V tom bych řekl, že je jednička. S pozdravem nespokojený pacient Sklenička Petr

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti