MUDr.

Helena Marešová

Kontaktní informace

• Psychiatrická ordinace

Lékařský dům, Plzeňská 200, 33011 Třemošná, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• velmi dobra doktorka moc mi pomohla moc dekuji

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Poliklinika Slaný, Smetanovo nám. 3, Slaný
    S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Skvělý přístup, ochota. Je vždy usměvavá a milá. Vše vždy podrobně vysvětlí. Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Řeznická 20, Praha
    Dobry den, pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K

Paní doktorka mě příliš nevyhovovala. Člověka nevede, ale podsouvá své názory co by měl pacient dělat, a to bez ohledu na to zda to tak sám chce. Je mi líto, ale nedoporučuji.

• velmi dobra doktorka moc mi pomohla moc dekuji

• Vážená paní doktorko, moc jste mi pomohla. A moc se těším na další návštěvu u Vás. Děkuji. Petr.

• Paní doktorka je báječná, moc mi pomohla a stále pomáhá. Doporučuji.

• B

S lepší psychiatričkou jsem se opravdu nesetkala. Zbytečné lékyvám nepředepiásuje, věřívám, rozumívám, je opravdu skvělá. Paní doktorko děkuji Vám !!!

• Výborná paní doktorka. Vyslechne, poradí.doporučuji

• J

Paní doktorka na svém místě, příjemná a hlavně dokáže pomoci!
      Doporučuji.

• J

S paní doktorkou jsem velice spokojena,moc mi pomohla a proto bych všem lidem,co mají nějaký problém ,návštěvu v její ordinaci vřele doporučila.

• A

Výborná atmosféra při pohovoru - člověk se cítí uvolněně a má pocit, že ho opravdu někdo poslouchá, kdo věci rozumí a dokáže poradit.Vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!