Lékařský dům, Plzeňská 200, Třemošná
Psychiatrická ordinace (mapa)

Paní doktorka mě příliš nevyhovovala. Člověka nevede, ale podsouvá své názory co by měl pacient dělat, a to bez ohledu na to zda to tak sám chce. Je mi líto, ale nedoporučuji.

velmi dobra doktorka moc mi pomohla moc dekuji

Vážená paní doktorko, moc jste mi pomohla. A moc se těším na další návštěvu u Vás. Děkuji. Petr.

Paní doktorka je báječná, moc mi pomohla a stále pomáhá. Doporučuji.

S lepší psychiatričkou jsem se opravdu nesetkala. Zbytečné lékyvám nepředepiásuje, věřívám, rozumívám, je opravdu skvělá. Paní doktorko děkuji Vám !!!

Výborná paní doktorka. Vyslechne, poradí.doporučuji

Paní doktorka na svém místě, příjemná a hlavně dokáže pomoci!
Doporučuji.

S paní doktorkou jsem velice spokojena,moc mi pomohla a proto bych všem lidem,co mají nějaký problém ,návštěvu v její ordinaci vřele doporučila.

Výborná atmosféra při pohovoru - člověk se cítí uvolněně a má pocit, že ho opravdu někdo poslouchá, kdo věci rozumí a dokáže poradit.Vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!

velmi dobra doktorka moc mi pomohla moc dekuji

Paní doktorka je báječná, moc mi pomohla a stále pomáhá. Doporučuji.

Výborná paní doktorka. Vyslechne, poradí.doporučuji

Paní doktorka na svém místě, příjemná a hlavně dokáže pomoci!
Doporučuji.