Sam. ord. lékaře spec.-dět.psychiatr.
U Husova sboru 2012, Pardubice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec.-dět.psychiatr. Jiný

milá paní doktorka, trpělivá, chápající, tolerantní, profesionální, zkrátka splnila očekávání od dětské terapie

S dcerou jsme navštívila paní doktorku asi ve 4, 5 letech- byla hyperaktivní, neklidná a neposlouchala. Paní doktorka bez nějakého vyšetření nasadila prášky- co jiného taky dělat? je jednodušší napsat léky než se obtěžovat najít příčinu problému. Vícekrát jsme ji už nenavštívily s dcerou

když jsem měl v pubertě problém se sebeuvědoměním sama sebe a řešil jsem svou homosexualitu(nějak jsem se s tím potřeboval srovnat), tak paní doktorka prohlásila, že jsem nemocný a chtěla mě léčit léky!!!! už jsem jí poté samozřejmě nenavštívil....

Na rozdíl od jiných pacientů jsem byla s paní doktorkou velice spokojená.Moc mi pomohla v boji při rozvodu o děti,které mi bývalý manžel chtěl vzít,neboť měl u soudu a psychologů známé a soud nechtěl brát v potaz výpovědi mých dětí.
Mým dětem a mně pomohla se vším se psychicky vyrovnat.
Podle vyšetření doporučila později dětem střední školu, se kterou byly spokojené a mně výbornou psychložku Mudr.Novotnou z Pardubic.
Za vše ji moc děkuji.
Marcela

Chemie, chemie, chemie... nebyla jsem schopna rozumně fungovat, jak jsem byla doslova nadopovaná léky. Navíc její profesní přístup naprosto odstrašující.
Přešla jsem jinam a během roku se můj psychický- i zdravotní- stav razantně zlepšil.

Tohle neni doktorka, nybrz chemicka. Behem jejich sezeni jsem neregistroval zadny posun myslenek. Namisto toho mi predepsala lek, ktery byl pozdeji vyrazen. Namisto reseni teto situace prohlasila, ze jsem zdrav a dala ode me ruce pryc. Kdyz jsem zjistil zavislost, bylo jiz pozde.

Souhlasím. Pokud má pomoct dětem při rozvodu a náhodou je otec pěkný chlap, tak před dětmi nepokrytě balí a žena je nakonec špatná matka a otec chudák. A děti? Tx to musejí přežít na práškách. Taky způsob léčby
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.