Odborný lékař psychiatrie
Temenická 92, Šumperk

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Velmi dobrá lékařka. Je to dobrý člověk s profesionálním přístupem. Zároveň však lidským, na rozdíl od jiných psychiatrů.

Já si nemůžu stěžovat,když jsem byla psychicky na dně,stačilo mi napsat jí a hned další den jsem k ní mohla přijít.Vyslechla moje stesky a nářky(brečela jsem téměř čtvrt hodiny,než jsem byla schopná něco říct),a nasadila léky,které mi pomáhají a dokonce můžu pracovat i na nočních,aniž bych byla ospalá.Trefila do černého a já jsem jí moc vděčná.Nyní se cítím mnohem lépe.A její asistentka je suprová.

Paní doktorka je výborná. Dostala jsem se k ní, když jsme byla úplně na dně a půl roku v pracovní neschopnosti. Dokázala mě nakopnout a povzbudit, upravila mírně dávkování již předtím předepsaných léků, které okamžitě začaly fungovat daleko lépe, je prostě vidět, že má zkušenosti. navíc je to úžasná, aktivní ženská. CHodím k ní ráda, jen mi chybí ta bývalá excentrická sestřička.

MUDr.Kršńáková je velmi dobrá lékařka.Moc mi pomohla a vnímala moje starosti.Také poradí a pomůže když je problém co se týká zdraví i psychiky .Doporučí velmi dobré léky dle nutnosti.Spolupracuje se všemi ! Nečaruje ale jako dobrý lékař udělá co může.Mila O.

Velmi příjemná, schopná, emapatická lékařka, zkrátka profík, kterého doporučuji i ostatním

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti, vstřícná, příjemná. Dlouho jsem odkládala návštěvu u tohoto specialisty... Ale příjemné prostředí a vynikající přístup paní doktorky a to jak odborný, tak i lidský mne velice mile překvapil. je to jedna z mála doktorů, které jsem měla možnost poznat a jsou opravdu profesionálové... Moc mi pomohla v nějtěžších chvílích. Je moc ochotná, příjemná..... Její sestřička je také supeer, člověk se v této ordinaci cítí opravdu v "bezpečí"... Po svých zkušenostech bych ji doporučila každému . Díky za takovéto lékaře.

přeji MUDr.Kršňákové vše nejlepší v následujícím roce,spokojenost v soukromém i pracovním životě.Jdu k ní až v půli ledna,tak jí i paní asistentce přeji tímto způsobem.Víc nebudu psát,můj příspěvek je ten předcházející. Tak snad jen ještě jednou- děkuji. Květa.

Chodím k ní řadu let, obvoďák mě k ní poslal, když můj život byl už na mínus 100,před tím mě poslal k Dr. Gronychové, chovala se ke mně ignorantsky, jako bych byla nějaký simulant. Proto jsem vše vzdala a nechtěla už nikam jít, nevěřila jsem, že mi někdo pomůže. Hned napoprve jsem se setkala u Dr.Kršňákové s velkým pochopením, přesvědčila mě, že mne z toho dostane, tomu jsem po léčbě u Dr.Gronychové moc nevěřila.Trvalo dost dlouho, než jsme spolu vybraly vhodné léky,které mi po letech zapůsobily tak, že dnes jsem téměř fit. Chodím si k ní jen pro recept, ale vždycky se zeptá, jestli něco nepotřebuji, kdybych s ní chtěla probrat nějaký problém, je hned ochotná si udělat čas.Také její asistentka je bezva,vždy má kamarádský přístup, ale když mi není dobře, řeknu jí to a ona mě nechá v klidu.Obě jsou super, ale paní doktorka mi pomohla strašně moc a nikdy jí nepřestanu být vděčná. Snažím se nezatěžovat ji malichernostmi,ty mají i zdraví lidé, ikdyž,jak ji znám,vím, že by mě taktně vyslechla. Nevím, jak dlouho tam budu muset chodit, ale rozhodně bych tento tým neměnila.Květa.

Jsem velice spokojená a může sa na pani doktorku obratit kdykoliv, nadenka

Po jakých "nedávných profesních problémech"??? Co je Vám po jejích problémech??Taky důvěrná informace zase proti osobě paní doktorky. A pěkný klep!!! Paní doktorka se mi vždy velmi věnuje a snaží pomoct, i mimo svou pracovní dobu.