Helena Kršňáková, psychiatr Šumperk

MUDr. Helena Kršňáková

Uložit

Psychiatr Více

18 názorů

Uložit


Adresa

Odborný lékař psychiatrie
Temenická 92, Šumperk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Velmi dobrá lékařka. Je to dobrý člověk s profesionálním přístupem. Zároveň však lidským, na rozdíl od jiných psychiatrů.

S
Ověřený profil

Já si nemůžu stěžovat,když jsem byla psychicky na dně,stačilo mi napsat jí a hned další den jsem k ní mohla přijít.Vyslechla moje stesky a nářky(brečela jsem téměř čtvrt hodiny,než jsem byla schopná něco říct),a nasadila léky,které mi pomáhají a dokonce můžu pracovat i na nočních,aniž bych byla ospalá.Trefila do černého a já jsem jí moc vděčná.Nyní se cítím mnohem lépe.A její asistentka je suprová.

L
Ověřený profil

Paní doktorka je výborná. Dostala jsem se k ní, když jsme byla úplně na dně a půl roku v pracovní neschopnosti. Dokázala mě nakopnout a povzbudit, upravila mírně dávkování již předtím předepsaných léků, které okamžitě začaly fungovat daleko lépe, je prostě vidět, že má zkušenosti. navíc je to úžasná, aktivní ženská. CHodím k ní ráda, jen mi chybí ta bývalá excentrická sestřička.

M
Ověřený profil

MUDr.Kršńáková je velmi dobrá lékařka.Moc mi pomohla a vnímala moje starosti.Také poradí a pomůže když je problém co se týká zdraví i psychiky .Doporučí velmi dobré léky dle nutnosti.Spolupracuje se všemi ! Nečaruje ale jako dobrý lékař udělá co může.Mila O.

1
Ověřený profil

Velmi příjemná, schopná, emapatická lékařka, zkrátka profík, kterého doporučuji i ostatním

E
Ověřený profil

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti, vstřícná, příjemná. Dlouho jsem odkládala návštěvu u tohoto specialisty... Ale příjemné prostředí a vynikající přístup paní doktorky a to jak odborný, tak i lidský mne velice mile překvapil. je to jedna z mála doktorů, které jsem měla možnost poznat a jsou opravdu profesionálové... Moc mi pomohla v nějtěžších chvílích. Je moc ochotná, příjemná..... Její sestřička je také supeer, člověk se v této ordinaci cítí opravdu v "bezpečí"... Po svých zkušenostech bych ji doporučila každému . Díky za takovéto lékaře.

přeji MUDr.Kršňákové vše nejlepší v následujícím roce,spokojenost v soukromém i pracovním životě.Jdu k ní až v půli ledna,tak jí i paní asistentce přeji tímto způsobem.Víc nebudu psát,můj příspěvek je ten předcházející. Tak snad jen ještě jednou- děkuji. Květa.

Chodím k ní řadu let, obvoďák mě k ní poslal, když můj život byl už na mínus 100,před tím mě poslal k Dr. Gronychové, chovala se ke mně ignorantsky, jako bych byla nějaký simulant. Proto jsem vše vzdala a nechtěla už nikam jít, nevěřila jsem, že mi někdo pomůže. Hned napoprve jsem se setkala u Dr.Kršňákové s velkým pochopením, přesvědčila mě, že mne z toho dostane, tomu jsem po léčbě u Dr.Gronychové moc nevěřila.Trvalo dost dlouho, než jsme spolu vybraly vhodné léky,které mi po letech zapůsobily tak, že dnes jsem téměř fit. Chodím si k ní jen pro recept, ale vždycky se zeptá, jestli něco nepotřebuji, kdybych s ní chtěla probrat nějaký problém, je hned ochotná si udělat čas.Také její asistentka je bezva,vždy má kamarádský přístup, ale když mi není dobře, řeknu jí to a ona mě nechá v klidu.Obě jsou super, ale paní doktorka mi pomohla strašně moc a nikdy jí nepřestanu být vděčná. Snažím se nezatěžovat ji malichernostmi,ty mají i zdraví lidé, ikdyž,jak ji znám,vím, že by mě taktně vyslechla. Nevím, jak dlouho tam budu muset chodit, ale rozhodně bych tento tým neměnila.Květa.

Ověřený profil

Jsem velice spokojená a může sa na pani doktorku obratit kdykoliv, nadenka

Po jakých "nedávných profesních problémech"??? Co je Vám po jejích problémech??Taky důvěrná informace zase proti osobě paní doktorky. A pěkný klep!!! Paní doktorka se mi vždy velmi věnuje a snaží pomoct, i mimo svou pracovní dobu.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti