MUDr. Helena Krobotová

Zubař Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Puškinova 226, Frýdek-Místek

Velká spokojenost s paní doktorkou, chodila jsem k ní několik let, později mě přebral její syn a musím i na něho říct jen samou chválu, velmi hezký přístup k pacientům, vždy všechno vysvětlí, pacientovi se věnuje a mluví o všem, co bude dělat, snaží se vždy najít to nejlepší řešení a navíc přináší i moderní metody. K němu chodím na křeslo relaxovat a návštěva zubaře není v žádném případě stres.

Skvělý profesionální i lidský přístup paní doktorky i jejího syna. Jsem s jejich práci nadmíru spokojen.

Úžasná doktorka i její syn.Jsem velice spokojená:-)

S paní doktorkou i jejím synem jsem nanejvýš spokojená. Chodím k nim už několik let a nikdy jsem si nestěžovala! K pacientům jsou vždy milí, vstřícní a usměvaví, jejich práce je precizní.

Pokud je tak dobrá, jako její syn, tak dávám nejlepší :)

Paní doktorku i jejího syna můžu jedině doporučit. Já osobně ji navštěvuji už patnáct let, mí rodiče ještě déle a nikdo z nás si nikdy na nic nemohl stěžovat. Jejich péče i vybavení ordinace jsou na velmi dobré úrovni. Akorát občas to čekání, ale co jsou tam dva - i toto se hodně zlepšilo. Znám i pacienty, kteří se dříve k zubaři báli, ovšem s paní doktorkou Krobotovou je vše úplně v klidu. Paní doktorka i její syn mají velmi dobrý přístup, snaží se najít vždy tu nejlepší cestu pro pacienta jak finančně, tak co se týká zákroku. Opravdu můžu jedině doporučit.

Velmi přívětivá, milá. Co se týká práce - velmi precizní. Ráda poradí pacientovi, co je pro něj výhodnější. Vysvětlí vše potřebné ohledně zákroku - např. co pacienta čeká ap. Má moderní zařízení ordinace, v čekárně příjemné prostředí.

Absolutně skvělá péče ze strany její i jejího syna. Pečují o mně,mého syna i mé rodiče a máme se jako v bavlnce.

Na paní doktorku i jejího syna jen samou chválu.Chodíme k ní spolu s manželem adělá pro první poslední.Všem doporučuji.

Nejlepší zubařka na světě!!!