Tovaryšský vrh 1358/3, Liberec

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

e-malové psychologické poradenství : helena@kalabova.cz

u paní Kalábové jsem byla jednou. Řekla jsem jí o svých problémech a ona mi správně diagnostikovala panickou ataku. Předepsala mi homeopatika s tím, že pokud si nebudu vědět rady s užíváním, nebo bych s nimi měla problém, mám se ozvat.
Bohužel po těchto prášcích se mi udělalo ještě hůř tak jsem ji volala. Řekla že nemá čas at zavolám později. Potom už telefony nebrala a na moje zprávy že bych se k ní ráda objednala a že mám problém s homeopatiky a že nevím co dělat také ne. (podotýkám, že první schůzku jsme si sjednali po sms zprávách)
Už je tomu necelé dva měsíce a žádná reakce. Opravdu tomu nerozumím. Ale jsem ráda protože jsem se vrátila ke své vynikající psycholožce Vendule Kolářové.

Paní doktorka Kalábová je velice milý a vstřícný člověk, který všem pomáhá a radí jen s tím nejlepší úmyslem. Velice si jí vážím ne jen jako lékařky, ale i jako člověka, který je opravdu na svém místě. Pomáhá mně, i naší celé rodině již několik let. Dokázala nás dostat z úplného dna, kde to nebylo vůbec jednoduché. Paní doktorku mohu jen doporučit, určitě bych si nešla pro pomoc už nikam jinam. Je to opravdu jedinečný člověk, který pro nás moc znamená.

Paní doktorku Helenu Kalábovou nám před lety doporučili jako poslední možnou naději při léčbě bolesti zad mého manžela. Byla jediná, kdo dokázal zmírnit jeho bolesti a psychicky pomoci. Jako lékařka je prvotřídní odborník s obrovskými znalostmi, jako člověk velmi vstřícná, empatická, laskavá žena. Pomohla nám vyřešit problémy v manželství spojené s nemocí manžela, poradila, jak na dospívajícího syna a po smrti muže je nám i nadále velkou oporou. JE SKVĚLÁ, NEJLEPŠÍ!!!

K paní doktorce Kalábové jsem se dostali v těžkém období našeho manželství. Museli jsme ze zdravotních důvodů ukončit těhotenství a tím se spustila velká lavina dalších problémů. Paní doktorka nás vždy velmi ochotně vyslechla a postupně dovedla na cestu správného řešení. Naše zachráněné manželství a další narozené děti mluví za vše. Ordinace je velmi příjemně a vkusně zařízena. Sezení probíhá jako rozhovor s někým, kdo vám chce a může opravdu pomoci. Velmi vřele doporučuji.

Paní doktorka je výborná. Lidská, otevřená, autentická. Doporučuji po vlastní zkušenosti, při rozpadu mého manželství jsem zažívala zoufalství, paní doktorka byla výbornou průvodkyní do lepších časů.

K paní doktorce Kalábové jsem přišel v podstatě náhodou - dostal jsem ji k narozeninám. Tedy ne paní doktorku, ale poukaz do její ordinace. Upřímně řečeno, před prvním sezením jsem byl kvůli svému materialistickému a spíše technickému založení trochu skeptický. Zbytečně. Paní doktorka je opravdu profesionální a dokáže se rychle dostat k podstatě věci. Díky ní jsem i já laik pochopil některé zákonitosti fungování psychiky a lidských vztahů.
A co je nejdůležitější, paní doktorka Kalábová má moji úplnou důvěru. Myslím, že bez splnění této podmínky ve vztahu pacient – lékař, má léčení i u sebelepšího odborníka pouze částečnou účinnost. Mě osobně paní doktorka hodně pomohla. A tak jako si auto nebo hodinky nespravuji sám, protože to neumím, budu i dál chodit k paní doktorce „do servisu“ se svojí duší.

X

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je možné se k doktorce objednat - telefonicky či osobně? Zatím jsem nikdy u psychologa nebyla. Zajímá mě také, kolik stojí návštěva. Děkuji za odpověď.

Paní doktorka Kalábová je velmi dobrý - především člověk, je trpělivá a dokáže skutečně empaticky naslouchat. Moc mi pomohla. Krom toho je velmi hezká, což mi jako muži nešlo uniknout. Určitě ji budu všem doporučovat.

Paní doktorku jsem našla náhodou, už jsem nedoufala, že mi někdo pomůže. Zatímco s jinými psychoterapeuty jsem ztrácela čas a vyhazovala peníze za rady typu: "měla byste s tím něco dělat, to je vážně problém, co mi tu poopisujete" - aniž by mi ovšem poradili, jak na to, s paní doktorkou jsme se velice rychle dostaly k jádru věci.
Stále k ní docházím, mé potíže vznikaly dlouhé roky, byly neřešené, popírané, a pak zanedbávané jen proto, že jsem narazila v Liberci na pseudoodborníky. Ještě to nějakou dobu nejspíš terapie potrvá.
Je těžké, když navážete s terapeutem kontakt, ho přerušit a risknout odchod, ale kdybych to nebyla udělala, tak pořád přešlapuji na místě a potíže by se kupily.
Samozřejmě, musím na sobě pracovat sama, ale tentokrát pod odborným vedením. Prostředí velice příjemné, chování paní dr. empatické, odezva výborná. Nikdy jsem nezazamenala ani náznakem, že bych mluvila zbytečně, po celou dobu pečlivě naslouchá, velmi dobře naviguje.
Neprožívám nyní zrovna lehké období, jsem hodně skeptická, zejména po všech těch letitých zkušenostech s neprofesionály, kteří si nechávají královsky zaplatit a nepomohou, protože to prostě mezi nimi a klientem vzájemně nefunguje a zejména nemají potřebné vzdělání a praxi. Ano, i takoví se pasují do role těch, co "pomáhají" v oblasti mezilidských vztahů.
Takže mé slovo závěrem: paní doktorku vřele a zodpovědně doporučuji.

Paní doktorka Helena Kalábová, je naprostý profík, nikdy bych k nikomu jinému v libereckém kraji nešla. Díky ní, jsem přežila, prožila a pochopila spoustu věcí, sama sebe, ostatní lidi a prožitky či situace, které proběhly mým životem. Nedám na ní dopustit. Příjemná, charismatická a empatická. Lidem, kteří mě požádají o radu na nějaký kontak doporučuji jedině paní Kalábovou a to, že moji blízcí mají stejný názor je důkaz toho, že je báječná :))