Neurologická ambulance
nám. Svobody 1976, Kladno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Má individuální přístup k pacientovi s rozhodně se nesnaží jeho problémy zlehčovat, naopak hledá cesty, jak pomoci.

Paní doktorku velice chválím, nevím proč jste tam zadali velmi slabý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mádlová Eva

Prodělala jsem velmi těžkou nemoc a zůstaly mě jisté zdravotní následky. Paní doktorka jako jediná mě dala dohromady dle vyšetřeních kam mě poslala a mám teď i správnou léčbu, kterou jsem leta neměla ani z Kladenské nemocnice ani (a to hlavně) od jejího kolegy, kde vše začalo a trvalo roky. Dnes jsem díky paní doktorce schopná pracovat. Paní doktorko veliký dík.

Na paní doktorku Hyclovou nedám dopustit - jako první (!!!) mi dokázala najít léky, díky kterým jsem po letech trápení a pravidelného vypadávání z běžného životan mohla zapomenout na to, že existuje nějaký problém s názvem "migréna". V komunikaci nesmírně ochotná, příjemná; vždycky se snaží zajistit maximum vyšetření a dokáže podstatu problému srozumitelně vysvětlit i laikovi - jev mezi lékaři zřídka vídaný...

Tato doktorka mě byla doporučena,ale po dvou letech,jsem zjistil,že komunikace o mém zdravotním stavu i léčení není.Chorobopis se přepisoval od jednoho doktora k druhému a následně se doba léčby protahuje bez výsledku v neprospěch pacienta,který v tomto stavu může být ohrožen a výklad pacienta se nebere vážně.Další nespokojenost,jsou dlouhá doba objednání i když v čekárně nikdo není?Jednání této Dr.se neslučuje s lékařskou etikou.Popsal zdravotník Tuto doktorku v této lokalitě Kladně nedoporučuji.

Tato doktorka jako jediná po roce a půl chození po doktorech a různých vyšetřeních mě za 1) poslouchala co říkám a 2) následně provedla svá vyšetření a 3) pomohla s mým problémem. Myslím, že je to doktorka profesionálka ve svém oboru, která si zaslouží obrovské poděkování.

Chodila jsem k této doktorce před delší dobou a rozhodně jsem nebyla s léčbou spokojená.Léky,které mi měly pomoci mi spíše ublížily.Proto jsem k paní doktorce přestala chodit.

Jedna se o velmi prijemnou a ochotnou lekarku. Sestricka je proste andel. Jinak je to jeden z nejlipsich neurologu v Kladne. S neurologii v nemocnici se ani neda porovnat. Doporucuji vsem