Oční ambulance
Moskevská 6, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

Díky maximálně profesionálnímu přístupu a zajištění nejlepší specialistů v ČR na microchirurgii oka, problémy se záněty, a nitro očním tlakem, vděčím paní doktorce za záchranu oka. Za 50 let života jsem úžasnejší přístup ve zdravotnictví nezažil.

Umístění: Oční ambulance

Pani dr je arogantni s detmi to vubec neumi moje mala z ni mepa strach a uz k ni nechtela ted mame jineho lekare a super pristup kdyz nekteri dr na to nemaji tak nevim proc to delaji ,sestricka byla uzasna obdivuji jak sni vydrzi

Umístění: Oční ambulance

Bohužel je arogantní, reaguje agresivně na každý dotaz. Já jsem cizinka, možná reaguje takhle jenom na cizince a považuje jich za mentálně postižené, přede mnou byl starší pán Čech a mluvila s ním úplně jinak. Možná tady jde o symptomy profesionálního vyhoření. Ale bylo mně velmi nepříjemné, když takhle se mnou jednala a chovala se jako by já byla pro ní největší otrava. Sestřička v ordinaci je skvělá, když paní doktorka na můj dotaz začala se na mně prostě řvát, přišla a pokusila se mi na můj dotaz mi dát odpověd´a v klidu mi všechno vysvětlit i když to nebylo v její kompetencí. Nepochybují o tom, že je dobrým specialistou ve své oblasti, ale komunikace s pacientem je na velmi nízké úrovní. Zvláště nedoporučují cizincům.

S paní doktorkou mám tu nejlepší zkušenost. Milý, lidský přístup a profesionální péče. Paní doktorce vděčím za to, že po dlouhé době opět dobře vidím na obě oči. Jsem velice spokojená. J.Hilbertová

S paní doktorkou mám bohužel velmi špatnou zkušenost, nepatřím k lidem kteří veškeré zdravotní problémy připisují k neschopnosti lékaře a zároveň nepatřím k lidem , kteří by si někde veřejně stěžovali ale v této situaci mi to nedalo. Moje maminka chodí k paní doktorce už léta s glaukomem, v posledních měsících se jí zrak začal rapidně zhoršovat a několik návštěv u paní doktorky se jí snažila svoje obtíže vysvětlit a najít nějaké řešení. Paní doktorka ji předepsala několikery brýle se kterými maminka stejně neviděla a dál se s ní o tom odmítla bavit, aniž by jí cokoli vysvětlila. V Sokolovské nemocnici byla nakonec mamince diagnostikována makulární degenerace, nemoc kterou trpí i moje babička a je dědičná. Moje maminka měla na tuto nemoc od začátku podezření a několikrát se o tom paní doktorce zmínila, ta ji ovšem nebrala na vědomí. Kdyby ji byla tato nemoc diagnostikována hned mohla mamince zachránit zrak, bohužel dnes už je pozdě a maminka na jedno oko prakticky nevidí. Celá tato situace mě velmi mrzí a proto jsem se rozhodla podělit o tuto zkušenost zde.

Lékařka má špatný přístup k pacientovi. Nic nevysvětlí a na konkrétní dotazy neodpoví.Tím přenáší stres na pacienta. Už k ní nepůjdu.

Výborná očařka, milá a vtipná žena.

Po návštěvě paní "Doktorky" jsem se utvrdila, že k ní už nikdy víc.... Poté co mi seškrabávala zánět z oka a já jsem se hýbla, mi řekla, že mi to klidně oko vypíchne, a že je jí to , že je pojištěná! Šílenost NIKDY VÍC!

Milá a příjemná oční lékařka. Léči již léta moji maminku a já k ní občas zajdu na kontrolu a recept na nové brýle. Spokojenost, mohu doporučit.

Skvělá , perfektní. ohleduplná, nezištná. Tak skvělý přístup k pacientovi jako od paní Mudr Heleny Huškové jsem nikdy nezažil. Díky ní opět vidím na obě oči.
Holeček