Praktický lékař pro dospělé
Jelínkova 991, Třebíč

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

U paní doktorky jsem byla pouze z důvodu nemoci svého lékaře., kterého zastupovala. Po návštěvě u ní jsem si připadala jak největší simulant a když bych k ní měla jít příště, tak už nejdu. Měla jsem hrozně dávivý kašel, nemohla jsem spát, úplně jsem se dusila a ani po týdnu brání antibiotik to nepřestalo. Když jsem jí řekla, že mě kašel pořád trápí, jestli by mi mohla vzít krev, že se bojím, abych neměla černý kašel, který teď řádí, tak se mi skoro vysmála a řekla mi, ať si proplachuji nos mořskou vodou a napsala mi ###. Prý mě ani jednou v čekárně neslyšela zakašlat. No a dnes mi volali, že se černý kašel u mě opravdu potvrdil. Takže paní doktorko, kašel jsem si nevymýšlela a já chodím k lékaři opravdu když už je mi hodně zle. Ba naopak, jsem člověk, který se snaží k lékařům nechodit.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velice nepříjemná komunikace s ni je docela obtížná, neposlouchá vás. Nechápu jak zde někdo může napsat že je milá a hodná. Mě rozhodně nepomohla ani o to neprojevila snahu. Oproti tomu velice milá hodná sestřička, které je mi líto že musí s takto negativním člověkem trávit hodiny denně.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je protivná, arogantní a nepříjemná. Chodím za ní úplně minimálně, protože si před paní doktorkou připadám jako simulant. Na vše mi paní doktorka řekne, že se z toho vyspím. Absolutně neochotná !!

Dobrý den, také mám s paní doktorkou pouze negativní zkušenosti. Je arogantní, protivná a když tam s něčím příjdete, kouká na vás jako na debila a jestli to myslíte vážně. Nemluvím o tom, jak je pomalá... Např. Příjdu tam přede mnou a jsou pouze dva pacienti a jsem tam hodinu a půl. Nemyslím to tak, že dlouho vyšetřuje, ale pauzičku mezi pacienty má rozhodně větší než by bylo obvyklé. Jinak sestřička je velmi hodná, milá a ochotná což se o paní doktorce říci nedá. Mě teda ještě nikdy nic neporadila a když se jí na něco zeptám, tak mám pocit jako bych ji obtěžovala, nemluvě o ,,nenápadně" protočených očí. Paní doktorka by měla odevzdat diplom a najít si práci kde se nesetká s lidmi, když ji to tak obtěžuje. Teď sháním novou obvodní doktorku, protože už mi došla trpělivost a chci navštěvovat lékaře s pocitem, že mě vyslechne a poradí.

byla jsem nespokojená,nedoporučuji p.doktorku....díky gynekologům tu ještě žiji,ty mi zachránili život..

K paní doktorce chodím již mnoho let a vždy mi ochotně pomohla. Je příjemná, sympatická, vyslechne člověka, poradí a vše srozumitelně vysvětlí. Nemá problém poslat člověka na odborné vyšetření pokud se jí něco nezdá v pořádku, což zas tak často nebývá zvykem u jiných praktických lékařů, kteří si vše diagnostikují sami. Sestřička také příjemná. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Je to velice sympatická a hodná paní doktorka.

K paní doktorce jsem přešla od jiného lékaře,se kterým jsem neměla dobré zkušenosti a rozhodně nemohu souhlasit s negativními názory na této stránce.Paní doktorka vyšetří,vysvětlí,rozhodně si nemohu stěžovat.Když jsem se šla zaregistrovat a chvíli čekala v čekárně,slyšela jsem na paní doktorku pouze chválu.Jsem zde spokojená.

K paní doktorce chodím už léta a musím říct, že mě ani nepřekvapilo,že drtivá většina hodnocení je záporná. Je pravda, že dříve byla paní doktorka milejší ,projevovala větší zájem a chovala se vstřícněji.Je taky pravda, že poslední roky se chová k pacientům, jako by ji obtěžovali a někdy si připadám jako simulant. Musím přiznat, že tam raději moc nechodím, pouze v akutním případě a "prkotiny" si léčím pomocí dostupných léků sama - bohužel.Může se stát, že se třeba i něco zanedbá a pak může být pozdě. Je smutné, že v dnešní době, kdy přibývá závažných onemocnění (rakovina atd.) se člověk nemůže s důvěrou obrátit na svého lékaře. Zastávám názor, že lépe je přijít zbytečně než pozdě. Bohužel, pro tohle paní doktorka nemá pochopení. Jenže kam se obrátit, když slyším od svých známých skazky o praktických lékařích v okolí, říkám si, že si člověk asi nevybere.

To je zajímavé - napsala jsem dobré hodnocení, protože si paní doktorky Havránkové vážím,
mám k ní důvěru a dobré zkušenosti s její léčbou, ale toto mé hodnocení se zde neukázalo.Je to divné.