Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Jiný

Helena Chybova my lhala do oci!!!Na rengenu dali pouze jednu cast patere Chybova rekla,ze dali dve casti.Zaroven odmytla me osetrit v ordinaci.Za me takova doktorka je zbytecna.Po vysetreni u jineho bylo zjisteno poraneni patere.Rozhodne ji nikomu nedoporucuji jeto jen ztrata casu!!!

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky a jsem velice spokojená. Vše důkladně vysvětlila a úžasná komunikace.
Děkuji

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Jiný

Naprosto úžasná a hlavně empatická paní doktorka. Termín skoro "nahned" a neuvěřitelná lidskost a snaha pomoci. Kdyby bylo možno dát deset hvězd, tak je vlastníkem Mudr. Chybová!!

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Jiný

Na doporučení svého lékaře jsem se objednala k paní Dr. Chybové na vyšetření. Z počátku příjemný přístup, který se změnil na nepříjemné až ponižující odpovědi paní doktorky. Úplně zbytečné poznámky. Společně s jejím zápisem v mé zprávě.

Děkuji za zkušenost a vyšetření. Zde už víckrát ne.

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Jiný

Naprosto otřesné chování p.doktorky Chybové,při mých problémech a bolestech s krční páteří mě jen napadala jak bych měla zhubnout,že si za to můžu sama jak to teď mám.Přitom nezná můj zdravotní stav, absolutně neprofesionální chování.Vůbec nepomůže,neporadí.Nedoporučuju!!!Zbytečná návštěva