MUDr. Hedvika Zahradníková

Otorinolaryngolog Více

České Budějovice 1 adresa

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o
Na sadech 23, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Byly doby, kdy jsem p. doktorku považovala za jednu z nejlepších. Co se týče jejích lékařských schopností, tak je jistě i nadále profesionál ve svém oboru. V čem však u mě klesla na dno je to, že odmítá přijímat pacienty, kteří nejsou objednaní, byť mají akutní potíže. Ovšem akutní potíže v podání p. doktorky jsou jen takové, kdy vám jde o život (vdechnutí cizího tělesa, dušení apod.) V případě, že máte např. zánět nosohltanu, středouší, dutin atd. vás v této ordinaci odkážou na obvodního lékaře, který vám musí nejprve vypsat doporučení (byť ordinaci navštěvujete 20 let), pak se můžete objednat. A čekací doba? Klidně i 3 týdny. Když se zeptáte, jestli můžete "zkusit štěstí" na čekání v čekárně, jestli se třeba neuvolní místo, tak neexistuje. Stačí se podívat na její web. stránky. Tam mi připadá naprosto směšná informace, že pacienty vykazující typické příznaky covidu neošetřuje. Hm, jenže pokud máte potíže ORL rázu, pak je zřejmě covidový téměř každý pacient.. Zkrátka tenhle přístup mě hrozně zklamal. Našla jsem si jiného lékaře, kde nebyl problém přijít prakticky hned a dočkala jsem se konečně pořádného vyšetření, které vám žádný praktik poskytnout nemůže. Dokonce mi na místě provedl antig. test. Ještě bych dodala, že tak nesympatickou a arogantní sestru, jaká je tady (jméno bohužel nevím) jsem už dlouho neviděla.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Jednoznačně nejlepší lékařka ve svém oboru. Pouze sestřičky by mohly být ochotnější. Doufám, že se inspirují paní doktorkou.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Zanet dutin

Nejvetsi spokojenost - skvely pristup, profesionalita, presna identifikace potizi, dobre nasazena lecba a moderni ordinace. Vrele doporucuji!

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Zanet nosohltanu

Super pristup. Profesionalni. Takovych je malo. P. Doktorka odbornik na ORL. Po nastevach nekolika orl konecne nekdo presne urcil co mi bylo.

S paní doktorkou jsem vysoce spokojen, je milá, vše vysvětlí, dlouho jsem se potýkal se závislostí na nosních kapkách, s p. doktorkou jsme to úspěšně vyléčili. Po zkušenostech jinde, kde mi psali jen nové a nové kapky a jediným řešením byla operace nosní přepážky, jsem zde poprvé trefil na skutečně profesionální přístup k řešení problému. Paní doktorce moc děkuji.

Vřele doporučuji, velmi dobrá doktorka a super člověk.