Hanna Eimad, zubař Kamenice nad Lipou

MUDr. Hanna Eimad

Zubař Více

13 názorů

Uložit


Adresa

Na Kariance 315, Kamenice nad Lipou
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
13 názorů

J
Ověřeny pacient

Po nekonečném putování po stomatologických ordinacích V Hradci Králové a v Pardubicích, které trvalo skoro rok, jsem se šťastnou náhodou ocitla u pana doktora Hanny.Po vyšetření a zjištění mého problému byl do týdne vyřešen jeden můj problém a za následující půl rok (když vše sedlo jak má) druhý problém.Jsem naprosto spokojená a doufám, že ještě dlouho budu.S takovým úžasným přístupem k pacientům jsem se již dlouho nesetkala a je pravdou, že na hodinu, na kterou jste objednáni, skutečně jdete do ordinace.Kéž by se to dalo říct o více lékařích.Chamrová J.


Mám tu nejlepší zkušenost. Za dobu jeho péče si nomohu stěžovat. O jeho lidskosti už byla zmínka, s čímž souhlasím. Navíc bych ještě přidal to, že pokkud jste k němu objednaní na určitou dobu, pokud má proslevu a čekáte, je to čekání minimální a dá se snést. Spokojenost


Ověřeny pacient

Po začátku jsem měl názor jako většina ohlasů zde. Příjemný, veselý pan doktor. Po třech letech jeho péče mi nový stomatolog sotva zachránil jím "léčené" dva zuby. Další zuby, které byly údajně zdravé si vyžádaly důkladné léčení. Celkem to trvalo téměř půl roku než mi byl stav chrupu konsolidován. Takže pokud se chcete u zubaře zasmát a být během 2 minut hotoví, tak doporučuji. Pokud vám záleží na vašem chrupu, tak určitě jinam.
PS 1: pojmy jako dent. prevence - jak o zuby pečovat, odstraňování zub. kamene..., zřejmě pan doktor nezná nebo se o nich za 3 roky nezmínil.
PS 2: stav mého chrupu, dřív než jsem vyměnil pana zubaře za jiného, jsem nejdřív konzultoval s nezávislým specialistou, abych si byl jistý a neunáhlil se na základě dojmů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Tomu co psala paní xyz se mi nechce věřit.Pan doktor Hanna Vám nenašel ani jeden kaz,jak tvrdite a ten nový váš zubař našel 15 kazu!!!!!!jste jistá,že byly u Vás kazy ?A nebo ten Váš zubař Vam je našel a vrtal kvuli něčemu jinému???!!!!!JSEM VELICE SPOKOJEN S DOKTOREM HANNOU.Je velíce dobrým odboníkem a velice ho doporučuji.


J

Pan doktor je velmi vstřícný, pracuje bezbolestně a dobře.


L

Věřím,že PAN DOKTOR dělá svou práci čestně a dobře,ale se najde někdo,který s ním není spokojen a to je normálně u všech profesí.Ja osobně ho doporučuji.


T

K panu doktorovi chodím už 9 let a díky němu mám chrup v nejlepším stavu,tak ho ráda doporučuji.


M

jsem ráda,že chodím k PANU DOKTOROVI.je dobrý,laskavý a lidský.Dokonce jsem předsvěčila dvě kamarádky,aby k němu chodily a jsou velice spokojené.


V

jako rodina jsme spokojeni s panem doktorem Hannou.K němu chodíme už 17 let,tak velice doporučujeme jeho služby.


M

jsem velice spokojená ,je poctivý a vstřícný a neslyšela jsem ,že by někoho nevzal a nebo vyhodil,tak ho velice doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti