Praktický lékař pro dospělé
Školská 15, Zábřeh

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Přeji p. doktorce pevné zdraví, protože až přestane ordinovat, jsem bez doktora, protože takový se už nenajde! Rychlá pomoc, účinné léčby, parádní komunikace, vstřícnost... Těch věcí je mnohem více,prostě odbornice. A jestli neexistuje bůh tak p. Vrbecka ano.. To je totiž bohyně a je viditelná Děkuji že jste Monika

Akorát ta protivná sestra kdyby tam nebyla jinak je paní doktorka fajn

paní doktorka je velmi ochotná,milá,nemůžu si na ni stěžovat ani slovíčkem,jsem vždy brzy hotová,nemám k ní žádné výhrady

Suprová je!!! :))

paní doktorka je dobrá, vzdělaná, rychlá, obětavá...děkuji,PV

Jsem přesvědčena,že každý kdo navštíví doktorku Vrbeckou nemůže napsat záporné
hodnocení. I když se zádný nezavděčí všem.Musím souhlasit se všemi,kteří tvrdí,
že je je výborný lékař,dovede komunikot s pacientem, vyslechne ho,ochotně poradí,
pošle na všechna potřebná vyšetření.
Nesetkla jsem se za svůj život s tak perfektním jednáním a přístupen.
Je to nejlepší lékařka v Zábřeze. Jsem velmi spokojena a patří ji vřelý dík.

Jsem s paní Dr. velice spokojen, má sice svoje zásady, které se některým lidem možná nelíbí, ale v dnešní době jí někteří lidé nedávají ani jinou možnost. Doporučuji!

s pani doktorkou jsem velmi spokojena, je pecliva, usmevava, dusledna. Snazi se vsem pomoci, hlavne starym lidem, velmi jim rozumi a povida si. Leci celou nasi rodinu, kdyby bylo takovych lidskych a vzdelanych lidi vice!navic pri objednavani nemusime cekat, jsme hned na rade a pokud si prejeme jen recept, da se nachystat po telefonu a jen u sestry vyzvednout[bez poplatku].akutni nemocni chodi bez objednani rano do 9 hodin, takze se s nima vubec nevidime a nejsme vystaveni nakazu infekce. Vyborna , doporucuji!!

Vynikající,ochotná,profesionální.Jsem s ní velmi spokojená a nepotkala jsem lepšího lékaře.Mohu jen doporučit.Monika S

Dobrý den chtěla bych vám říci že Dr.Vrbecká je fakt skvělá doktorka,která ví co má udělat když vás něco trápí.Ps: více takových Vrbeckých a budeme zdraví