Opletalova 476/8, Olomouc
Neurologická ambulance Olomouc - MUDr. Hana Přikrylová Vranová, Ph.D. (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Bežný termín

Ošetření bolestivých stavů páteře

Ošetření bolestivých stavů při jiných onemocnění +1 Více

Infuzní terapie, měkké a mobilizační techniky

V rámci nabízené péče čerpám ze zkušeností z klinického pracoviště, kde jsem se setkala s širokým spektrem pacientů s onemocněním nervového systému od...

• neurologická onemocnění
  • Parkinsonova nemoc, poruchy hybnosti charakteru třesu, ztuhlosti
  • Alzheimerova nemoc, poruchy paměti

Moc milá a schopná paní doktorka. Nejenže má lidský a velmi příjemný přístup, ale také (zejména) po profesní stránce je velmi schopná. Neváhá udělat potřebná vyšetření, zbytečně s ničím nečeká, hledá příčinu. Díky ní již přesně vím, co mi je, a můžu to léčit. Rozhodně doporučuji.

Ochotná,lidská,pečlivá,velmi příjemná..prostě samé klady. už jsem si zažila celkem dost a mám s čím srovnávat.Doporučuji kudy chodím,je zlatá!
Dáša

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je mladá a velmi příjemná. Je také velice pečlivá a vstřícná. Má zájem o pacienta a snaží se mu co nejvíce pomoci. Návštěvu v její ordinaci mohu jen doporučit. Jana G.

Bežný termín

Ošetření bolestivých stavů páteře

Neurologická ambulance Olomouc - MUDr. Hana Přikrylová Vranová, Ph.D.

Ošetření bolestivých stavů při jiných onemocnění

Infuzní terapie, měkké a mobilizační techniky

Dáša