tř. Dukelských hrdinů 1304/12, Hodonín
Ordinace (mapa)

C
Umístění: Ordinace

Jakmile jsme vstoupili do ordinace, ošetřovala naráz dohromady 3 pejsky.Po zdělení informace, že naše fenka má 64. den březosti, nám začala říkat, že už je na porod pozdě, přitom každý správný chovatel ví, že fena může rodit klidně i 66. den březosti. My jsme chtěli jen kontrolní sono, aby jsme měli jistotu, že jsou štěňátka v pořádku. Pak nám veterinářka sdělila, že štěňátka jsou mrtvá a fena nemá žádnou plodovou vodu s nutností provést císařský řez, a že nejspíš bude muset odebrat fence i dělohu. Nezdálo se nám to, tak jsme ihned jeli na kliniku do Uherského Hradiště. Po druhém sonu jsme zjistili, že všem štěňátkům bijí hezky srdíčka. Plodová voda byla také v pořádku. Pro císařský řez tedy nebyl vůbec žádný důvod.
Po tom, co jsme se uklidnili, jsme si uvědomili, že paní doktorce šlo nejspíš jen o peníze.

Umístění: Ordinace

Dakujeme moc pani doktorke Vicarove za zachranu nasich dvoch milacikov, ktory boli otraveny. Dakujeme este raz krasne za skvele osetrenie a profesionalitu a ludsky pristup.

Trvalo jí cca 2,5 měsíce než poznala obyčejný svrab a to jsme jezdili skoro každý týden na kontrolu. Neměla připravený lék na svrab pro mého psa, prej je moc velký - jakoby za to mohl. Asi má nachystané léky jen na čivavy.

Děkuji paní Vičarová že jste pomohla mým štěnatkum a té Špagetě už je lip moc vám děkuji tým myslím že jako " vy už víte :) A děkuji za vše co jste pro nás i naše pejsky udělala :)

Paní doktorka vykonává svou práci srdcem. Každého zvířecího pacienta vnímá tak, jako by šlo o jejího vlastního mazlíčka a v tomto duchu také postupuje při léčení. . Její práce je vysoce profesionální, dokáže správně určit diagnózu a léčebný postup, má intuici, příjemné vystupování, velmi hezky zachází se zvířaty a ceny za pracovní výkony jsou u ní (a to i za náročné) velmi rozumné, protože získat peníze od majitelů klientů není pro ni priorita. Velmi kladně hodnotím i její pracovní tým, který metodicky vede a do jehož práce se vtiskla. Paní doktorka nebo lékaři z její ordinace ošetřují mé psy a kočky po dobu nejméně 17 let, tak vím, o čem mluvím. Vybavení její ordinace lékařskými přístroji hodnotím jako nadprůměrné.

G

Myslím si, že v okolí Hodonína a Břeclavi není lepší veterinář. Netahá z vás zbytečně peníze a vše vám řekne na rovinu. Myslím, že celý její tým je výborný, jak svojí odborností, tak i ochotou a vztahem ke zvířatům. Vřele doporučuji.

Paní doktorka nám byla doporučena, když si náš veterinář nevěděl rady s problémy jednoho z našich štěňat, které odchováváme a rozhodně nelitujeme. Věděla hned, o co jde, nejen díky své kvalifikaci, ale i díky bohatým zkušenostem s chovatelstvím a líbil se nám i její přístup a ochota poradit a vše vysvětlit. I ostatní kolegové z ordinace nám přišli vstřícní a zkušení, takže určitě budeme tuto ordinaci doporučovat dál!

F

Velmi doporučuji tuto veterinární ordinaci, pani doktorka je odborník na svém místě, výborný přístup, všechno vysvětlí. Jinam už bych nešla. Pomohla nám s fenkou, kterou léčil jiný veterinář v Hodoníně sedm měsíců formou hokus.. pokus.. a dost jí uškodil. Špatnou diagnozou a medikací zapříčinil rozšíření choroby.
Pani doktorka Vičarová měla správnou diagnozu během 5 min. Není co dodat, jen si nadáváme,že jsme k ní nepřešli už dávno, ušetřili bychom si spoustu problémů.

K paní doktorce chodíme s pejskem a kočičkama,jen škoda že takový nejsou i v Břeclavi,ale i tak se nám to vyplatí,protože návštěva a léčení nás vyšli a přes projetý benzín levněji.a po zkušenostech i s jinými lékaři bych už je k nikomu jinemu nedala.Díky p.doktorce Vičarové a Zorálkové tu vedle mě může ležet náš kocourek,kterého nám chtěli tři veterináři v břeclavi utratit..:))

K paní doktorce chodí oba naši psi i kocour. Veterinářů jsme již poznali několik, ale teprve u paní doktorky jsme našli to, co si přeje snad každý majitel zvířátka- odbornost a zároveň milý přístup jak ke zvířatům, tak jejich majitelům.
Paní doktorka má úžasný vztah ke zvířatům- a ty to samozřejmě vycítí a cítí se klidněji, i když ví, že je třeba nebude čekat nic příjemného. Majitelům vždy vše ochotně vysvětlí. Jak se píše v předcházejícím příspěvku, není sice z nejlevnějších veterinářů, ale za to, jak dobře svoji profesi (a troufám si tvrdit i poslání) vykonává, si to rozhodně zaslouží. Navíc, když vidím, jaký je v ordinaci většinou "frmol", tak smekám, protože to musí být opravdu fyzicky i psychicky náročné.
Takže, kdo jste z Hodonínska a chcete pro své zvířecí kamarády tu nejl.zdravotní péči, určitě neváhejte. Vřele doporučuji jak paní doktorku, tak i všechny její kolegy!