tř. Dukelských hrdinů 1304/12, Hodonín

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Mám pocit, že pro paní doktorku je léčba psů nad 10 let zbytečná, aspoň mě se to potvrdilo hned ve dvou případech.
U jednoho z našich pejsků už je ale pozdě. Přestože dva z jejich zaměstnanců byli pro dát pesjskovi šanci, ona svým urputným postojem dokázala všechny přesvědčit o opaku a přistoupili jsme k eutanazii (přitom pejsek po jednom dnu na kapačkách začal pít a chodit), ta trvala nekonečných 60 minut a dostala minimálně 6 injekci než se přistoupilo k samotnému zastavení srdečního oběhu. Pejsek měl silné srdíčko a nejspíš i vůli žít, o to víc nás to bolí. Paní doktorka říkala, že u každého psa je průběh jiný, ale z vlastní zkušenosti vím, že na operaci mi uspávali psa 45 minut, jinde mi ho uspali do 1-5 minut. Tady je asi něco špatně.

Umístění: Ordinace Jiný

U druhého pejska mi bez jakéhokoli vyšetření paní doktorka řekla, že má nádor na mozku a protože je jí 11 let dává jí maximálně půl roku života a pokud dostane další epileptoformní záchvat mám ji uspat. Dost nevybíravým způsobem mi řekla, že nemá cenu dělat jakékoli vyšetření a pokud mi jiný doktor vyšetření nabídne tak chce jen peníze (slušně řečeno). Přesto jsem vyšetření podstoupila a ejhle nádor nikde a pejsek krásně funguje na entiepileptikách. Po kortikoidech, které od paní doktorky dostala, ji vyletěly jaterní testy do obrovských hodnot, ale to už jsme naštěstí taky vyřešili. Paní doktorka totiž řekla, že na játrech nezáleží, že pejsek stejně umírá. No, umřel by, kdyby zůstal v jejich rukách

C
Umístění: Ordinace

Jakmile jsme vstoupili do ordinace, ošetřovala naráz dohromady 3 pejsky.Po zdělení informace, že naše fenka má 64. den březosti, nám začala říkat, že už je na porod pozdě, přitom každý správný chovatel ví, že fena může rodit klidně i 66. den březosti. My jsme chtěli jen kontrolní sono, aby jsme měli jistotu, že jsou štěňátka v pořádku. Pak nám veterinářka sdělila, že štěňátka jsou mrtvá a fena nemá žádnou plodovou vodu s nutností provést císařský řez, a že nejspíš bude muset odebrat fence i dělohu. Nezdálo se nám to, tak jsme ihned jeli na kliniku do Uherského Hradiště. Po druhém sonu jsme zjistili, že všem štěňátkům bijí hezky srdíčka. Plodová voda byla také v pořádku. Pro císařský řez tedy nebyl vůbec žádný důvod.
Po tom, co jsme se uklidnili, jsme si uvědomili, že paní doktorce šlo nejspíš jen o peníze.

Umístění: Ordinace

Dakujeme moc pani doktorke Vicarove za zachranu nasich dvoch milacikov, ktory boli otraveny. Dakujeme este raz krasne za skvele osetrenie a profesionalitu a ludsky pristup.

Trvalo jí cca 2,5 měsíce než poznala obyčejný svrab a to jsme jezdili skoro každý týden na kontrolu. Neměla připravený lék na svrab pro mého psa, prej je moc velký - jakoby za to mohl. Asi má nachystané léky jen na čivavy.

Děkuji paní Vičarová že jste pomohla mým štěnatkum a té Špagetě už je lip moc vám děkuji tým myslím že jako " vy už víte :) A děkuji za vše co jste pro nás i naše pejsky udělala :)

Paní doktorka vykonává svou práci srdcem. Každého zvířecího pacienta vnímá tak, jako by šlo o jejího vlastního mazlíčka a v tomto duchu také postupuje při léčení. . Její práce je vysoce profesionální, dokáže správně určit diagnózu a léčebný postup, má intuici, příjemné vystupování, velmi hezky zachází se zvířaty a ceny za pracovní výkony jsou u ní (a to i za náročné) velmi rozumné, protože získat peníze od majitelů klientů není pro ni priorita. Velmi kladně hodnotím i její pracovní tým, který metodicky vede a do jehož práce se vtiskla. Paní doktorka nebo lékaři z její ordinace ošetřují mé psy a kočky po dobu nejméně 17 let, tak vím, o čem mluvím. Vybavení její ordinace lékařskými přístroji hodnotím jako nadprůměrné.

Myslím si, že v okolí Hodonína a Břeclavi není lepší veterinář. Netahá z vás zbytečně peníze a vše vám řekne na rovinu. Myslím, že celý její tým je výborný, jak svojí odborností, tak i ochotou a vztahem ke zvířatům. Vřele doporučuji.

Paní doktorka nám byla doporučena, když si náš veterinář nevěděl rady s problémy jednoho z našich štěňat, které odchováváme a rozhodně nelitujeme. Věděla hned, o co jde, nejen díky své kvalifikaci, ale i díky bohatým zkušenostem s chovatelstvím a líbil se nám i její přístup a ochota poradit a vše vysvětlit. I ostatní kolegové z ordinace nám přišli vstřícní a zkušení, takže určitě budeme tuto ordinaci doporučovat dál!

Velmi doporučuji tuto veterinární ordinaci, pani doktorka je odborník na svém místě, výborný přístup, všechno vysvětlí. Jinam už bych nešla. Pomohla nám s fenkou, kterou léčil jiný veterinář v Hodoníně sedm měsíců formou hokus.. pokus.. a dost jí uškodil. Špatnou diagnozou a medikací zapříčinil rozšíření choroby.
Pani doktorka Vičarová měla správnou diagnozu během 5 min. Není co dodat, jen si nadáváme,že jsme k ní nepřešli už dávno, ušetřili bychom si spoustu problémů.