Praktický lékař
Štěpnická 1039, Uherské Hradiště

Umístění: Praktický lékař

Paní doktorka je dobra , jen mě už po několikáté velmi zklamalo, ze stále nemá webové stránky. Takže já s velmi bolestivým neurologickým onemocněním musím dojít až ke dveřím abych zjistila, ze paní doktorka neordinuje. Velmi nepraktické.

Paní doktorka Vávrová je vynikající, chodím k ní už více jak 20 let a vždy jsem spokojen!!!

K paní doktorce už chodím 10 let a musím říct, že její přístup je vždy profesionální, ochotná a vždy mně pomohla.
V dnešní uspěchané době je spíš světlá vyjímka. To samé musím říci o její sestřičce.

Pani doktorka je hodná ale málo se člověku věnuje,aby poradila co a jak,aby si pacient říkal o změření tlaku a tak dál!!!Hodně lidem se to taky nezamlouvá a věčně tam neordinuje!!! Asi přejdu jinam

nejlepšííííííííííííí

13 roků chodím k pani doktorce. Přebojoval jsem s ní už pár chorob. Zatím mi dala vždy nějaké řešení.
V celku nemám s ní vážnější problémi. Akorát to se mi nelíbý, že se mi u ní už víckrát stalo, že na konci léčby před přepuštěním do práce neskontroovala jestli jsem na to už zdravotne dostatečně zdraví, jenom vypsala papír do práce.
Takže je to na zvážení. I to je zas pravda, že žádný člověk neni bezchybný a každý má i své zlé dny.

Nechcem hodnotiť pani doktorku, račej vám napíšem pár zkúseností a vyhodnotte si to sami.
K pani doktorke Vávrovej chodím 13 rokov. Prebojoval som u nej pár chorob. Pani doktorka vyšetrý, ale nie vždy reaguje na sťažobu pacienta.
Málokrát kontrolovala moj zdravotný stav pred tým, než ma pustila do práce. Ja, keby som bol doktor, tak pacienta nepustím do práce bez poriadnej kontroly jeho zdravotného stavu. Podla mňa nestačí otázka k pacientovy že "Ako sa máte?".
Lieky predpisuje myslím si že rozumne, a dokáže aj poradiť keď sa človek na niečo opýta.
Jej sestrička je docela simpatická aj ochotná, s ňou som nikdy nemal problémi.

Chystám sa od nej odhlásiť hlavne preto, lebo sa u nej v poslednej dobe vela čaká. Normálne tam čakávam 1:00-1:30 hodinu, ale raz som tam čakal až 3 hodiny. Tak to je moja skúsenosť.

Rychle vas odbude.

Nevyslechne vůbec pacienta,léčí ode dveří.

Lekařka velmi citliva k problemům pacienta ,poslechne ,poradi a vylečí.Doporučuji