ORL ambulance
Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ambulanci paní doktorky Šedivé jsem navštívila na doporučení známých kvůli kontrole syna (1,5 r.) dva dny po oboustranném "píchání" uší na pohotovosti jihlavské nemocnice. Paní doktorka se mi jeví jako kompetentní, pečlivá, klidná, i když syn naříkal a bránil se, poskytne cenná doporučení i vysvětlení. Sestřička je velice příjemná, vstřícná a šikovná (při fixaci pacienta, který ještě sám nedrží. Za tento přístup, s kterým se bohužel člověk mnohde nesetká, mockrát děkuji. Vyšetření na tomto pracovišti mohu jako rodič doporučit a sama bych je v případě obtíží navštívila.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi hodné a příjemné. Hned zmizí strach z ušní ordinace :) doporučuji!

Naprostá spokojenost.

Velice ochotná a moc příjemná paní doktorka a myslím, že rozumí své práci.Jana Pokorná

S paní doktorkou i se sestřičkou jsme velice spokojeni.

Velmi dobry diagnostik.

TATO PANÍ DOKTORKA JE VÁŽNĚ MOC OCHOTNÁ, HODNÁ K PACIENTŮM.SESTŘIČKA JE TAKY TO SAMÍ CO PANÍ DOKTORKA.MOHU TUTO PANÍ DOKTORKU I SE SESTŘIČKOU VŠEM VŘELE DOPORUČIT.UNÍ SE VÁŽNĚ NEMUSÍTE BÁT PŘI ŽÁDNÝM VYŠETŘENÍM,S KTERÝM KOLIV PROBLÉMEM SI VŽDY PORADÍ,A NIKDY NIC NEZANEDBÁ.

Velmi milá,vysvětluje vše důkladně,vždy mi pomohla, stejně jako mým příbuzným a známým.Milá a ochotná je i sestřička.

S touto pani lekarkou jsem velmi spokojen ma prijemne vystupovani vse cloveku vysvetli myslim ze je to clovek na svem miste

Tato lékařka je velice příjemná, hodná, je vidět, že v oboru se vyzná a nechce nic nechat náhodě, důkladně prozkoumá další varianty. Sestřička je též příjemná, z člověka nervozita u nich v ordinaci určitě spadne, je tam i příjemné prostředí.