Praktický lékař pro děti a dorost
I. P. Pavlova 69, Olomouc

Musím se přidat k negativnímu hodnocení. Začala jsem k dr. Rozsívalové chodit po narození staršího syna (měli jsme to k ní nejblíž). Kdykoli jsem se jí na něco ze zvědavosti zeptala, tvářila se, co si jako vymýšlím/otravuju. Celkově byly její diagnózy/komunikace dost strohé, jakoby člověk neměl právo vědět, co je s jeho dítětem. Když jsem ji ukecala k napsání žádosti o vyšetření u odborníka (ortopéda), ukázalo se, že naše obavy ohledně syna byly oprávněné. Naštěstí díky včasnému zahájení cvičení i nošení vložek v botech se vše vrátilo skoro do normálu. Těsně před narozením druhého syna jsme se odstěhovali o kus dál, byla to pro mě dobrá záminka od ní odejít.

Je tomu už skoro 7 let, co jsem u této MUDr. byla se svým synem. Tehdy nás k ní doporučila naše taky už bývalá dětská lékařka (byly to mimochodem kamarádky), protože můj syn nezvedal jako miminko hlavičku při lehu na bříšku. Paní Rozsívalová se neustále tvářila, že je všechno špatně a já jako maminka svého prvního dítětě jsem ze všeho byla dost vyděšená. Poprvé jsem od ní odcházela v slzách. Po druhém vyšetření jsem posbírala veškerou odvahu a zeptala se doktorky, jaký je její závěr ohledně syna. Odpověděla, že je všechno ve zprávě a že mi to řekne naše dětská lékařka...trvala jsem na tom, že chci závěr slyšet od ní. Poté jsem od této "lékařky" odešla a už se k ní nevrátila. Úplně jsem tuto paní vypustila z hlavy...najednou slyším v kroužku, kam chodím s dcerou, jak nějaká maminka vykládá o této doktorce a že od ní vždy odchází v slzách. Cítila jsem tedy povinost dát vědět všem "novým" maminkám, ať se nebojí projevit svůj názor a zvolit si vhodnějšího pediatra než je MUDr. Rozsívalová...je to arogantní paní, která by neměla vykonávat tuto profesi, jež vyžaduje odbornost, ale i značnou míru empatie a přátelského jednání... Marta PS: Jediným pozitivem byla fyzioterapeutka paní Květa Maryšková (Jánského ulice), ke které nás MUDr. Rozsívalová poslala.Paní Maryšková je naopak odborník a kladně hodnotím i její vřelý přístup k dětem i rodičům!!!

pani doktorku nemohu doporucit, hledame jineho lekare.

Paní doktorka na mě nedělá dobrý dojem.U mé malé dcerky nikdy nezkontrolovala pohlavní orgány. Až když jsem za ní byla s tímto konkrétním problémem, tak jí je prohlédla a řekla, že je vše v naprostém pořádku. Následující den jsem přeci jen jela na dětskou gynekologii, kde mi doktor řekl, že jsem přijela včas, malá měla srostlé malé stydké pysky.

Dobrý den, všechna negativní hodnocení na tuto lékařku jsou naprosto pravdivá, a já se pod ně mohu jen a jen podepsat. Styl paní doktorky, její "odborné znalosti" i její arogantní chování mne při každé její návštěvě posouvaly do dob hluboké totality. Prohlídky mého syna byly vždy velmi povrchní. Odběry ani jiná vyšetření nedělá. Vždy jsem si musela o vše důrazně říci- o rentgen, výtěr z krku, odběr krve. Jinak by paní doktorka hned vše ráda léčila antibiotiky. K příčinám nemocí se ale nikdy nedopracovala. Proto nechápu komentáře "kikina1"-která mimochodem této doktorce psala již 3 kladná hodnocení - a její "hysterické"výkřiky "proboha matky, vždyt imunitu musíme budovat a posilovat a ne na vše předepisovat ATB". Nevím, zda chodí k té samé doktorce jako jsme chodili my, ale nám na vše chtěla opravdu předepsat ATB, i na rýmu.
Musela jsem jí pomalu prosit nakolenou,aby synovi udělala nějaké vyšetření , když mi jako 10m miminko zhubl za měsíc více jak 0,5kg a měl po celém těle vyrážku a velké průjmy...Pořád se tvářila, co to vlastně chci a velmi neochotně nějaká vyšetření synovi udělala. Bohužel, jsem neodešla. Další "péče" paní doktorky stála málem mého syna život....Až co jsme přešli k paní doktorce Zaoralové,nestačila jsem se divit jejímu vstřícnému a hlavně fundovanému přístupu! Nyní jsme maximálně spokojeni.

Paní doktorka je ochotná, milá na mě i na děti, ostatně chodím tam od miminka a teď i s vlastními dětmi. Občas se mi zdá, že z vážnějších věcí dělá nulový problém, ale stačí si stát na svým a ochotně se na vše podívá. Takže já jsem spokojená, ne na 100%, ale nemůžu si stěžovat. Volám jí a radím se dost často, vždy mi ráda poradí. Měnit ji nehodlám.

U paní doktorky jsem si nikdy nebyla jistá, jestli si dělá srandu, nebo je vážně tak hloupá. Po dalších dvou návštěvách s mým synem jsem se přesvědčila o tom druhém. Nad některými věcmi mi zůstával rozum stát. Arogantní přístup, diagnostika nulová, vědomosti z doby před Kristem. To vůbec nepřeháním. Pokud chcete opravdu odbornou lékařskou péči, tak za paní doktorkou určitě ne.

S touto doktorkou jsem byla velmi nespokojená. Velice nepříjemná a kdykoliv mi něco bylo, dívala se na mě, jako kdybych si to vymýšlela a vždy mi udělala odběr a tím to skončilo.Taky mě nejednou zanedbala. Měla jsem jít na operaci a paní doktorka mi dělala odběry a řekla, že jsou v pořádku. Pak jsem šla do nemocnice. Tam mě přijali. Paní dokroka v nemocnici to radějï zkontrolovala, naštěstí, a zjistila, že mám špatné jaterní testy.Kdyby mi udělali narkózu, tak mi prý zničí játra.Také jsem tam jednou šla s bolestí uzlin. Měla jsem je úplně nateklé a ona mi jen odebrala krev a potom řekla, že mi nic není. Další den jsem šla na krční a zjistili, že mám záňet uzlin a dostala jsem antibiotika. Tuto doktorku vážně nedoporučuji. Maminky myslete na zdraví Vašich dětí a vyměňte tuto "lékařku" za jinou.

díky této "lékařce"skončila moje dcera v nemocnici, zanedbala její péči a nejsem bohužel ani první ani poslední matka, které se to s dítětem u této doktorky stalo. Je velmi slabá a nejhorší je, že ohrožuje zdraví vašich dětí. Nikdy více!

souhlas .-(