Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ž
Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Nelidský přístup, absolutní nezájem o můj problém, nenechá domluvit, skáče do řeči a sestřička se mi dokonce smála kvůli tomu, co mě potkalo.. Paní doktorka neuvěřitelně zlá a arogantní. Nevěřila jsem vlastním očím a uším. Tohle jsou zdravotníci ?!

Jsem velmi spokojen, vysoce profesionální,přístup, snaha řešit problém, sama paní doktorka navrhla další vyšetření MR.
Maximální spokojenost, mohu jenom doporučit

Paní doktorka je velmi neemtapická. Přes telefonické objednání k EMG vyšetření a k zahájení léčby odmítla udělat jakékoliv jiné než EMG vyšetření (tedy třeba prohlédnout pacienta). A to přesto, že telefonicky jsme byli objednání k EMG, ale také výslovně kvůli zahájení léčby neuropatie a Parkinsonovy choroby. Výslovně jsme při objednání uvedli, že v nemocnici předepsané léky docházejí, PL je nemůže předepsat a potřebujeme je předepsat od neurologa.
Ignorovala stáří a nemoci děděčka a vyžadovala nové objednání (s novým čekáním) do stejné ordinace, ke stejné lékařce. Bez ohledu na náročnost dopravy takto nemocného pacienta k lékaři nebo na akutnost zahájení léčby.

Jako důvod k tomu uvedla, že "Dnes dělá pouze EMG, vyšetření dnes nedělá". Přes slovní urgenci a upozornění na nutnost zahájení léčby a předepsání léků trvala na svém a raději šla do konfliktu, než aby léčila. Během konfliktu si sama protiřečila v po sobě jdoucích větách.

Za zmíňku stojí, že další pacient v čekárně nešel podle vlastních slov na EMG vyšetření, takže argumentace paní doktorky je přinejmenším zvláštní. Její argumentace, že jsme byli objednáni pouze na EMG vyšetření nekoresponduje s tím, že nás po telefonátu, ve kterém jsme vysvětlovali nutnost nového předpisu léků od neurologa, objednala na dřívější termín. To potvrzuje, že o nutnosti předepisovat léky předem věděla. Za jiných okolností bych rád projevil vděk za vstřícný přístup při hledání dřívějšího termínu, to ale teď zůstává ve stínu tohoto vyšetření, které bylo nejhorší v mém životě, co se týká lidského přístupu.

Paní doktorku nemohu doporučit jako lékařku. Obsluhovat EMG ale umí. Nechápu, proč se tato paní rozhodla pro lékařskou profesi. Kvůli pomáhání lidem spíše ne.

Paní doktorka je nepříjemná, neprofesionální a arogantní. Nebere v potaz doporučení od ostatních lékařů a ohledy k vašemu celkovému zdravotnímu stavu. Navíc nemá nikde ani uvedené ordinační hodiny. Nedoporučuji.

K paní doktorce byla objednaná moje 80-ti letá maminka a musím říci, že jsem byl s přístupem paní doktorky spokojený. Vše podrobně vysvětlila a objednala na další vyšetření. Paní doktorku doporučuji.

Umístění: jiné místo

Velice nepříjemná a arogantní lékařka. Nevyslechne si potíže. Rovnou člověku řekne že je úplně zdráv i přesto , že se s touto chorobou léčí léta a má ji potvrzenou lumbální punkcí. Mám RS a s takovýmto jednáním jsem se nikdy a nikde nesetkala. Na pacienty zdvihá hlas , pokud se ohradíte je ještě arogantnější. Tuto neuroložku důrazně nedoporučuji.

Umístění: jiné místo migrény

Paní doktorka byla velmi příjemná, komunikativní a určitě se vyzná ve svém oboru. Musel jsem sice chvíli čekat, ale s tím jsem počítal. Vyšetření proběhlo standartně a v pořádku. Paní doktorka zodpověděla všechny mé otázky a se vším mi pomohla. Mohu jedině doporučit.

Umístění: jiné místo Doporučení praktického lékaře

Velice nepříjemná, arogantní doktorka. Nebyla ochotná si ani vyslechnout veškeré potíže a příznaky nemoci. Pak provedla cca 1 minutové vyšetření a následně sepisovala asi 20 minut zprávu. Výsledek byl, že jsem z jejího pohledu úplně v pořádku, byť jsem při odchodu z ordinace málem zkolaboval.