B. Němcové 585/54, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo migrény

Paní doktorka byla velmi příjemná, komunikativní a určitě se vyzná ve svém oboru. Musel jsem sice chvíli čekat, ale s tím jsem počítal. Vyšetření proběhlo standartně a v pořádku. Paní doktorka zodpověděla všechny mé otázky a se vším mi pomohla. Mohu jedině doporučit.

Umístění: jiné místo Doporučení praktického lékaře

Velice nepříjemná, arogantní doktorka. Nebyla ochotná si ani vyslechnout veškeré potíže a příznaky nemoci. Pak provedla cca 1 minutové vyšetření a následně sepisovala asi 20 minut zprávu. Výsledek byl, že jsem z jejího pohledu úplně v pořádku, byť jsem při odchodu z ordinace málem zkolaboval.

Umístění: jiné místo migrény

Umístění: jiné místo Doporučení praktického lékaře