Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: jiné místo Jiný

Jsem velmi spokojen, vysoce profesionální,přístup, snaha řešit problém, sama paní doktorka navrhla další vyšetření MR.
Maximální spokojenost, mohu jenom doporučit


A
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velmi neemtapická. Přes telefonické objednání k EMG vyšetření a k zahájení léčby odmítla udělat jakékoliv jiné než EMG vyšetření (tedy třeba prohlédnout pacienta). A to přesto, že telefonicky jsme byli objednání k EMG, ale také výslovně kvůli zahájení léčby neuropatie a Parkinsonovy choroby. Výslovně jsme při objednání uvedli, že v nemocnici předepsané léky docházejí, PL je nemůže předepsat a potřebujeme je předepsat od neurologa.
Ignorovala stáří a nemoci děděčka a vyžadovala nové objednání (s novým čekáním) do stejné ordinace, ke stejné lékařce. Bez ohledu na náročnost dopravy takto nemocného pacienta k lékaři nebo na akutnost zahájení léčby.

Jako důvod k tomu uvedla, že "Dnes dělá pouze EMG, vyšetření dnes nedělá". Přes slovní urgenci a upozornění na nutnost zahájení léčby a předepsání léků trvala na svém a raději šla do konfliktu, než aby léčila. Během konfliktu si sama protiřečila v po sobě jdoucích větách.

Za zmíňku stojí, že další pacient v čekárně nešel podle vlastních slov na EMG vyšetření, takže argumentace paní doktorky je přinejmenším zvláštní. Její argumentace, že jsme byli objednáni pouze na EMG vyšetření nekoresponduje s tím, že nás po telefonátu, ve kterém jsme vysvětlovali nutnost nového předpisu léků od neurologa, objednala na dřívější termín. To potvrzuje, že o nutnosti předepisovat léky předem věděla. Za jiných okolností bych rád projevil vděk za vstřícný přístup při hledání dřívějšího termínu, to ale teď zůstává ve stínu tohoto vyšetření, které bylo nejhorší v mém životě, co se týká lidského přístupu.

Paní doktorku nemohu doporučit jako lékařku. Obsluhovat EMG ale umí. Nechápu, proč se tato paní rozhodla pro lékařskou profesi. Kvůli pomáhání lidem spíše ne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je nepříjemná, neprofesionální a arogantní. Nebere v potaz doporučení od ostatních lékařů a ohledy k vašemu celkovému zdravotnímu stavu. Navíc nemá nikde ani uvedené ordinační hodiny. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce byla objednaná moje 80-ti letá maminka a musím říci, že jsem byl s přístupem paní doktorky spokojený. Vše podrobně vysvětlila a objednala na další vyšetření. Paní doktorku doporučuji.


K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Velice nepříjemná a arogantní lékařka. Nevyslechne si potíže. Rovnou člověku řekne že je úplně zdráv i přesto , že se s touto chorobou léčí léta a má ji potvrzenou lumbální punkcí. Mám RS a s takovýmto jednáním jsem se nikdy a nikde nesetkala. Na pacienty zdvihá hlas , pokud se ohradíte je ještě arogantnější. Tuto neuroložku důrazně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo migrény

Paní doktorka byla velmi příjemná, komunikativní a určitě se vyzná ve svém oboru. Musel jsem sice chvíli čekat, ale s tím jsem počítal. Vyšetření proběhlo standartně a v pořádku. Paní doktorka zodpověděla všechny mé otázky a se vším mi pomohla. Mohu jedině doporučit.


A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Doporučení praktického lékaře

Velice nepříjemná, arogantní doktorka. Nebyla ochotná si ani vyslechnout veškeré potíže a příznaky nemoci. Pak provedla cca 1 minutové vyšetření a následně sepisovala asi 20 minut zprávu. Výsledek byl, že jsem z jejího pohledu úplně v pořádku, byť jsem při odchodu z ordinace málem zkolaboval.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti