Privátní gynekologická ordinace
Zahradní 973, Zlín

Pani, doktorka je hodne naladova a podle toho vypada i jeji pece. Jednou vsechno resi az vylozene do extremu a po druhe Vas odbyde mezi dvermi vice mene... Jednou jsem s ni mela dokonce konflikt velkeho rozsahu, ale casem jsem to splachla. Vlastne k ni chodim jen, proto ze to mam blizko a zadne zdrav. problemy nemam.

Paní doktorka na mě působí takovým maminkovským dojmem. Když přijdu s nějakým problémem, vždy to vypadá, jako by ji to doopravdy trápilo. Bohužel problémy řešila vždy tak nějak aby se to smetlo ze stolu. Když zjistila, že jsem těhotná, tak mi to oznamovala, jako kdybych měla za týden umřít. Dobrý dojem ani nezanechává její zacházení s PC. Co jsem k ní chodila 4 roky, tak mi pokaždé oznamovala, že má nový systém a neustále si volala sestru na pomoc. To jí taky na profesionalitě nepřidalo. Často měla migrény, chodila pozdě na KTG. Důvod, proč jsem tam až do teď zůstávala, byla sestřička Alenka, se kterou jsem si vždy krásně popovídala a přístroj v čekárně na měření tlaku a BMI.

Souhlasím s podceněním zdravotních problémů. Bohužel je to můj případ. Nyní mě čeká léčba na několik měsíců a následná operace. Ještě že jsem přešla k jiné lékařce, která to hned zjistila a mrzí mě, že jsem od MUDr. Obdržálkové neodešla dávno.

občas dává hodně najevo, jak je otrávená ze všeho, nejspíš i ze své práce, a přijde mi, že občas i z pacientek.. nad problémy se nijak zvlášť nezamýšlí, hlavně ať to má všechno rychle z krku.. občas milá, občas hodně nepříjemná, ale to druhé bohužel převažuje.. mému zdravotnímu stavu se nijak nevěnovala a tak to také dopadlo že jsem navštívila jiného lékaře a u něj již zůstala, protože jsem nemohla ani srovnat jeho přístup k přístupu paní doktorky... nehledě na to, že mi pomohl od všech mým zdravotních potíží během krátké doby a ani jsem nemusela mít pocit, že ho otravuji, jak tomu bylo u paní doktorky.

Toto všechno výše popsané (pracovní doba, pití kávy) jsou jen detaily. Nejvíce se mě dotklo že paní doktorka mi zcela drze bez zeptání udělala Hamiltonův hmat (který jsem si mimochodem nepřála) navíc zcela zbytečně, byla jsem dle průkazky ve 40tt + 4.den,naprosto bez problémů.(Přenášení je až po 42.týdnu) Moje chyba byla taková že jsem měla říct hned a rázně Žádný Hamilton,bohužel jsem vážně nepočítala s tím že by paní doktorka udělala takovýto zákrok bez předchozího upozornění. Toto je pro mě naprostá neprofesionalita. Navíc jsem ji těsně předtím ještě upozorňovala že naše miminko bylo počaté později a že tomuto odpovídají i první pohyby které jsem také cítila asi o 10dní později. Psychickymi to dost ublížilo, připadala jsem si jak zneužitá, fyzicky se mi v pohodovém těhotenství začaly objevovat bolesti v podbřišku. Podotýkám, že miminko se narodilo v 39.týdnu gestačního věku.Naštěstí to porod přímo nevyvolalo, ale porod tomožná ovlivnilo.

Paní doktorka působí sice trochu roztěkaným dojmem, brblá si pro sebe, mluví na pacientky ve třetí osobě, ale co se týče léčby, vyšetření, prevence, ochoty, je absolutně suprová.. Studuje stále nové věci, nebojí se alternativní léčby.
Při obou mých rizikových těhotenstvích se chovala velmi lidsky a šetrně..
Maminka, která chce mít jistotu, že v těhotenství nebude zanedbáno jedinné vyšetření ( i to nepovinné) nechť navštíví paní Doktorku.DAgmar

Po třech letech jsem od paní doktorky odešla, děs a hrůza. Vyšetřovala a pila při tom kávu, ležela jsem na koze odcházela do sesterny, kde byly další dámy..............Změnila jsem doktora a již 10 let jsem spokojená s dr. R. Kudrnou

Souhlasím, že paní doktorka je náladová, ale svou práci dělá velmi dobře a já jsem s ní maximálně spokojená.

Jsem velmi spokojená.Konečně paní doktorka,která něco semnou řeší.Je pravda,že úspěch není,ale to se nedá ovlivnit.Ale má velký zájem a snahu a toho si moc cením.Moc hodná a dobrá lékařka.Sice se tam dlouho čeká,ale zase tak často tam nechodím.Kdo si počká ten se dočká.A tady to platí slušného jednání a zájmu.

dobrá lékařka, občas trochu náladová....