Hana Nováková, fyzioterapeut Mladá Boleslav

Hana Nováková

Fyzioterapeut Více

Dukelská 673, Mladá Boleslav
Hana Nováková Fyzioterapie s.r.o.

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

K paní Novákové jsem chodila s oběma dcerami (nyní 5 a 7 let). Vojtovu metodu jsme začaly cvičit ihned po šestinedělí. Se starší dcerou trvalo cvičení 1 rok, s mladší jsme docházely 3 roky (od 1 roku skolioza páteře 18° dle Cobba). S přístupem paní Novákové jsem byla vždy velice spokojená! Naopak dost špatnou zkušenost máme z ortopedie v Motole, kde nám pan doktor sdělil, že pobyt v lázních ani hipoterapii nám nedoporučuje - jediné řešení na vše je korzet. Nyní má dcera nález pod 6°dle Cobba, cvičíme nadále a věřím, že nebýt paní Novákové, byla by situace mnohem horší. Jana M.

C

Paní Nováková je výborná rehabilitační sestra. Chodím k ní už nějaký rok a jsem naprosto spokojená. Vše mi vysvětlí a pomůže od bolestí. Mohu jen a jen doporučovat . (+) příjemné prostředí.

Paní Nováková je velmi dobrá rehabilitační sestra. Díky jejímu doporučení na změnu ortopeda jsem se ve 13 letech vyhnula velmi složité operaci páteře. Nyní je mi 23 let. Naučila mě jak cvičit, což mi nyní pomáhá od bolesti zad.

Hanka Nováková je skvělá rehabilitační sestra. Kdykoliv je člověku ochotna pomoci od trápení. Její přístup je maximálně lidský a navíc svou práci skvěle umí. Je znát, že se stále vzdělává a sleduje svůj obor. Velmi doporučuji její pracoviště všem potřebným.