MUDr. Hana Nacházelová

Pediatr Více

Zruč nad Sázavou 1 adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
Poštovní 593, Zruč nad Sázavou

Bohužel, já nemohu napsat moc dobré hodnocení. Paní doktorka je sice milá, ale ve škole asi často chyběla. Dnes už tam sice nemusím, ale když byly děti nemocné, tak toho moc nepoznala. Dcera - 40 stupňové teploty 3 týdny, byla doma a když se na ní paní doktorka přišla podívat, že se to nelepší, jediná odpověď byla - horečnatá chřipka. Když jsem si došla o víkendu na pohotovost s močí - copak to nebylo ??? Silný zánět močových cest a to nebyl první, takže kontrola moče měla být hned, jak nám v nemocnici pan doktor Havlovic sdělil - vždy moč i při 37 stupních. Syn, časté 37 teploty, 2 dny ve škole 3 doma a podobně po celý rok.To prý není teplota. Naštěstí zastupovala jiná lékařka , která nabrala krev a ejhle, synovi chybělo strašně moc železa a tím měl slabší imunitu a spravilo to jen železo !!!
Jinak není pravda, že zde není široko daleko dobrý lékař. A co pan doktor Šimon v Sázavě ???Ten ve Zruči nad Sázavou byl, bohužel krátce , pak následoval manželku.Je pravda, že kdo nemá auto, tahat dítě - děti do Sázavy vlakem není nic moc.

jsem s paní doktorkou spokojená, několikrát nám správně poradila, když naše dcerka stonala a je skutečně moc hodná a milá

Já jsem s paní doktorkou spokojená, vždy naprosto přesně diagnostikovala jakoukoliv nemoc mého syna a má dostatečné znalosti týkající se jejího oboru. Má lidský přístup a a úsměv.

no právě, široko daleko žádný jiný opravdu není :(...

Nemyslíte si náhodou že když Vám paní doktorka předepíše paralen,penicilin nebo acc tak asi má vyzkoušeno že to zabírá ne? Takže vlastně nevím proč si v tomto ohledu ztěžujete. A jestli to vašemu dítěti nepomohlo tak by Vám paní doktorka určitě poradila něco jiného. Podle mého je to nejlepší a nejhodnější pediatr široko daleko.

přijde mi že paní doktorka víc než paralen, penicilin nebo acc snad ani nezná... jsem ráda, že už tam nechodím.

K mým dětem je vždy tato lékařka milá a hodná a k nám rodičům je vždy ochotná jako nikdo jiný.

nejlepši