Praktické zubní lékařství
Na Příkopech 75/I, Dačice

rozhodně nemohu říci nejlepší, protože má své mouchy. Zatím mi ošetřila jen běžné kazy, takže nemohu hodnotit její odbornost. Nicméně přijde mi, že zručná je, ovšem trošičku ráznější povahy. Ve vrtání zubů se vyžívá a nebojí se jít až k jádru kazu, což bez umrtvení může opravdu bolet. Četl jsem, že prý odmítá anestetika... Po rozhovoru s ní, mi anestetika vždy dala, když jsem potřeboval ošetřit citlivé přední zuby. Jen jednou mi to rozmluvila, když mi vrtala zub ze strany s tím, že to není hloubkové a že to neucítím. Necítil jsem. Připadá mi, že se prostě snaží šetřit peníze, protože si za anestetikum musím zaplatit. Takže doposud můj čtvrtý zubař (neb měním často bydliště) a zatím jsem spokojený. Rozhodně si nemyslím, že je paní zubařka VIP zaměřená... Je to spíše jen o sympatiích.

Paní doktorka mi pomohla ale jen částečně, především si nachystejte velký obnos peněz poněvadž si bere peníze absolutně za vše! Stále se sama chválí jaká je to odbornice a vrtá se v cizích ústech, klidně i ve dvou najednou a ještě ji páchnou ruce od cigaretového kouře. Čekejte přeplněnou ordinaci a dlouhou čekací dobu. Lituji sestřičky ke, kterým se chová jako ke psům.

Ochotná, příjemná a profesionální. Vše se snaží vyřešit tím nejpříjemnějším způsobem pro pacienta. Jen více takových lékařů! Já jsem naprosto spokojena.

Tato paní zubařka je opravdu milá jen na své VIP pacienty. Na obyčejné lidi je nepříjemná a s neochotou pomoci. Ano, chrup ošetří, ale mnohdy nedá ani injekci na umrtvení, prý at to vydržím. Přitom u jiných zubařů jsem se s tímto nesetkal. V této moderní době si myslím, že anestezie je již samozřejmostí. Hm, jak pro koho- jí to nebolí.. Rozhodně nedoporučuji!!! Honza

Zubařů se hrozně bojím,ale doporučuji,příjemná,má krásné modré oči.
Asi jsem VIP!

Je velmi schopná, ochotná a příjemná. Též sestřička. Krásné prostředí.

Tato paní doktorka je milá, příjemná, hodná, sympatická, skvělá nejlepší. Pečlivá a svědomitá. Dobrý přístup k pacientům.

Mohu jenom doporučit,výborný odborník ve svém oboru.Pečlivá a svědomitá.S pacientem konzultuje možnosti léčby.Podle hodnocení ve škole dávám známku 1*.

Moc hodná sympatická paní doktorka,vynikající odborník

U této stomatoložky jsem měl chrup "bez kazů" a když jsem přešel k jinému, tak na první kontrole našel 7 kazů.