Hana Mlynářová, psychiatr Hradec Králové

MUDr. Hana Mlynářová

Uložit

Psychiatr Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

třída Edvarda Beneše 577/86, Hradec Králové
Dětská psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Sdílím názory už napsané, mám velmi špatnou zkušenost. Nikdy jsem nesměla být u sezení své 6 leté dcery a nesměla jsem se ani zeptat, co s paní doktorkou dělaly. Když jsem jí prosila o radu, jak se k chování dcerky postavit, neporadila mi nic. Mé sezení také spočívalo v tom, že se mě zeptala , jak se mám a vykládala mi o jiných pacientech. ALe já potřebovala poradit s dcerou! Výsledkem je, že po 2 letech sezení nebyla schopná poznat, že dcerka trpní syndromem ADHD, který v psychologicko-pedagogické poradně poznali po pár minutách. Kdybych měla tušení, mohly jsme si ušetřit spoustu nervů, slz a bezesných nocí. Ztratily jsme 2 roky času. Takže doporučuji se p. Mlynářové obloukem vyhnout!


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojený! Velmi milá, příjemná, vždy ráda pomůže, poradí a vyslechne! Můžu jen doporučit!

Luboš, 16 let


M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem byla velice nespokojená. Jak již uvádí někdo jiný, když jsem prosila o radu, řekla mi, že není žádná poradna. Dělala jsem nějaké testy, ale žádné výsledky mi nechtěla zdělit. Na posledním sezení mě vyprovodila o půl hodiny dříve, ale za plnou cenu. Už jsem toho měla opravdu dost, takže jsem k ní víckrát nešla. Bohužel nemohu doporučit.


Mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti a nic z předchozích hodnocení se neshoduje s mými zkušenostmi v její ordinaci.


Bohužel ani já jsem nebyla s péčí paní doktorky spokojená. Nikdy jsem nemohla být přítomna u vyšetření mého 5letého syna, nikdy mi neřekla, co s ním v ordinaci dělá. Jediné, co mi sdělila, bylo, že provádí psychiatrické vyšetření - na mé prosby, ať mi toto vyšetření přiblíží, mi neodpověděla. Několikrát mi řekla rozdílné názory, když jsem chtěla radu, řekla mi, že není manželská poradna (takže radu jsem téměř žádnou nedostala). Lékařskou zprávu mi nejdřív nemohla napsat, protože měla rozbitý počítač, pak jí nešla elektrika ... Syna jsem objednala jinam a teprve poté mi pí doktora po 2,5 měsících poslala lékařskou zprávu (bohužel v mnoha bodech nepřesnou). Takže má zkušenost je přímo otřesná.


Ověřeny pacient

Bohužel musím souhlasit s negativním názorem. Jen tak mimochodem, právě to "řvaní na celou čekárnu", které jsem taky zažila, je dokonce porušení etického kodexu, zvlášť v tak citlivém odvětví, což si jako budoucí zdravotnice velice dobře uvědomuju. Co si vybavuju, tak absolutně neuměla přizpůsobit rozhovor věku a povaze dítěte (s šestnástiletým se jistě mluví jinak než s šestiletým). Nejen že mé problémy spojené se šikanou nepomohla řešit, ona mi ani neoznámila jaký je můj stav, neřekla, že jsem zdravá, nemedikovala mě antidepresivy, neudělala vůbec nic.


K

Paní doktorka je moc hodná a moc nám pomohla.Chodíme k ní se synem již 6let a i když je to někdy náročné za ní dojíždět skoro každý měsíc,určitě bych neměnila. Odborník na svém místě. Vřele doporučuji.


K

Sice mi pomohla, ale ten přístup je hrozný. Už bych k ní nešla. Nepřinesla jsem jí doporučení od praktického lékaře. Řvala na mě přez celou čekárnu, udělala mi pěknou ostudu. Sezení u ní spočívá v tom, že Vám vykládáná o svých pacientech, k vašim problémům se téměř nevyjadřuje.Dost odměřená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti