Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Paní doktorka je hodná a pečlivá. Na vyšetření čekáte minimálně. Sestřička je moc hodná a milá. Moc doporučuji.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Dlouhodobý kašel.

U Paní doktorky jsem byl poprvé a s poskytnutou péčí jsem byl velice spokojený. Atmosféra je uklidňující, paní doktorka je velice citlivý člověk a její sestřička neméně sympatická. Poskytnutá péče mě také nezklamala, vlastně nadmíru překvapila. Paní doktorka již s mím problémem měla zkušenosti a proto byla léčba úspěšná. V budoucnu jiného alergologa vyhledávat rozhodně nebudu!

Pani doktroka je veľmi milá. Sestrička taktiež, aj keď niekedy vyzera prísne. :) Pani doktorka ochotne vypočuje a veľmi rada poradi a vyrieši problém s pacientom. Určite odporúčam.

Také se s paní doktorkou moc spokojená jsem u ní několik let a vždy mi moc pomohla a poradila.A hlavně je moc milá a ohleduplná.

Velmi ochotná,svědomitá a profesionální lékařka,mohu jen doporučit.Se sestřičkou tvoří schopný tým,pacient se cítí v této ordinaci v dobrých rukou.

K p. doktorce chodim na vakciny proti alergii na travu a krom toho, ze kazda injekce stoji 30kc a picha se 1x za mesic (prvni dva mesice i 2x tydne), tak jeji sluzby muzu vsem jen doporucit.