Vždy, když do ordinace příjdu, tak sestra i doktorka nedávají na pacienty, že si vymýšlí, že jsou otravní,... To myslím, je dost neprofesionální, a že někdo příjde 15 min. před zavřením snad není problém, když vyšetření trvá zhruba 10 min. Nechápu přístup, tak ať to nedělají. Nikdy mi doktorka s ničím nepomohla. Buď to to má taky a jak rychle to přišlo, tak rychle to taky odejde.

Nevím, co je pro ostatní lidský a profesionální přístup paní doktorky. Když manžel dostal při pobytu v Krušných horách horečku a anginu, navštívil polikliniku v Ostrově, kde doufal, že mu bude poskytnuta první pomoc. V 11:09 požádal o ošetření paní doktorku, která přesto, že ordinovala do 11.30 a v čekárně nikdo nebyl, odmítla ošetřit, s tím že už končí. Naštěstí nejsou v Ostrově všichni lékaři takto "profesionální"

Pani doktorka Hana Lajblová je moc hodný človíček dokáže každé vyšetření vysvětlit dopodrobna .Je pečlivá a neodbývá pacienty dokáže jim naslouchat .Jsem ráda že kní chodím lepšího lékaře jsem si nemohla přát .Sestřička je také moc hodná obě jsou sluníčka rozehřejí vás jak tam vejdete , a naráz zvás opadne strach

Velice profesionální lékař na svém místě.Lidský přístup k pacientovi,je to nejlepší co může lékař pacientovi dát.

Nejlepší. Jsem za ní velice ráda a nikdy bych jí nevyměnila.

Velmi pecliva, prijemna a hodna lekarka, ma vzdy cas, rozumi a je velmi lidska. vzdy utesi, poradi.Nejdulezitejsi je, ze do nejmensich detailu sve vysvetli a prosetri. jsem ji vdecna.

V 50 lete.jsem si konečně našla skvělou Dr.která se mi věnuje stará se o mě je prostě dokonalá pečlivá moc děkuji.

Nejsvědomitější lékař jakého znám

Paní doktorka je velice příjemná, milá a pečlivá. Jsem s ní naprosto spokojená!

Naprostá spokojenost. Děkuji!!!