Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tylova 39, Plzeň
Gynekologická amb.,poradna pro těhotné

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická amb.,poradna pro těhotné Jiný

Paní doktorka a sestřička sympatická, prostředí příjemné, domácí lepší než v nemocnici. Pečlivá prevence a jiné.


A
Ověřeny pacient

Dokud chodíte jen na prevenci, vše je v pořádku. Objeví-li se nějaké komplikace, paní doktorka je značně laxní, vše je podle ní normální a nemá potřebu nic řešit. Navíc jsem vždy měla pocit, že ji obtěžuji a bála se na cokoli zeptat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem již přes 20 let velmi spokojená.Začínala jsem u ní jako mládě,proběhla u ní 2 těhotenství.S přístupem lékařky i sestřičky jsem maximálně spokojená.Za ty léta mohu porovnat i vybavení a pokrok ve vyšetřovacích metodách.Ne každý gynekolog má takové moderní přístrojové vybavení.Mohu jen doporučit.Profesionalita,ochota a lidskost.


L
Ověřeny pacient

Pracovní doba bohužel není taková jaká se všude uvádí!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Dobrý den úplně náhodou jsem se dostala na tyto stránky a po přečtení některých příspěvků jsem musela reagovat. Paní doktorka Kvardová je úplně v pohodě. Já k ní chodím už 24 let, proběhlo pět těhotenství z toho tři neúspěšná ale díky paní doktorce jsem to v pohodě zvládla a pat dvě úspěšná z kterých má dvě krásné děti. Dokonce si jednou kvůli mě přehodila směnu a zůstala se mnou v nemocnici. Jsme úplně cizí lidi pouze doktor a pacient takže mohla v klidu odejít domů a nechat mě kolegům, ale neudělala to ,skvělé ne? Teď už docházím pouze na pravidelná vyšetření a nikdy jsem žádné špatné zacházení nezažila a ni ze strany setřičky. V ordinacích se krade to je známá věc a na placení poplatků u lékaře jsme si snad už všichni zvykli. Dámy neřešte malichernosti jsou na světě horší věci než 30 Kč za jednorázové kleště.


M
Ověřeny pacient

Nedá mi nereagovat na příspěvek od Tehulka.....
já mám naprosto stejnou zkušenost, ale obráceně - s křikem jsem utekla od dr. Kvardové, a to k dr. Fakanové, kde jsem naprosto spokojená. Dokonce i důvody jsou hooodně podobné. Je to zvláštní....
Dle dr. Kvardové za všechny mé i nejmenší potíže mohla jen má nadváha (nevelká) a životní styl, dokonce mi i jednou odmítla předepsat antikoncepci (po letech braní mi to oznámila v čekárně, když jsem čekala na recept), dokud nezhubnu 5 kg. Sestře tak zanedbala záněty, že se pak léčila přes rok, hrozila jí neplodnost (nakonec otěhotněla IVF), konizace čípku,...
když jsem tam přišla s podezřením na (neplánované) těhotenství, tak na mě sestra nevybíravě hejkla, že mi to stejně vezmou, když je to přes prášky, tak co řeším ...
a tu masáž, jakou sem zažila, abych se ve 27 letech nechala naočkovat proti HVP???
nikdo mě tam už nikdy neuvidí, i kdyby to byla poslední gynekoložka na světě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem velice spokojena a se sestrickou taky pokazde kdyz jdu na prohlidku citim se dobre a nemam pocit jako bych obtezovala..Pro ty kterym se zda pristup spatny tak bych prala zazit pani doktorku Fakanovou chodila sem k ni nekolik let ale ve smes jen pro HA jakmile se objevil naky problem vse byla mykoza a spatny zivotni styl,prosezene nekonecne dlouhe hodiny v cekarne-doba objednani nikoho nezajimala,pri pozdravu hned byl mamen rocni poplatek 200kc na lepsi vybaveni a sms kterou sem dostala dohromady 2krat..(jedineho ceho sem si vsimla za ty roky tak tam pribilo par obrazu,a kanistr na vodu)Nejvic mme odrovnalo kdyz sem k ni prisla stim,ze se 2 roky snazime o mimco a nejde to a chtela sem vedet jestli jsem v poradku tak mi bylo receno,ze jeji dcera se snazi 3 roky(COZ ME OPRAVDU NEZAJIMA)Je toho jeste nohem vic ale to se sem ani nevejde.Ted sem ve 24tydnu tehu a jsem s pi.Kvardovou velice spokojena..


Vážené nespokojené dámy,dá-li se Vás tak nazývat,stěžujete si na 30 kč,za jednorázová zrcadla,ruku na srdce,je to jen pro Vaše dobro,zkuste se podívat jinde ,kde se vybírají tzv. NADSTANDARTNÍ příspěvky-kolik a hlavně za co?? Platíte je také u pí dr. Kvardové? V životě mě paní doktorka,ani sestřička Zuzanka neodbyly,ba naopak,jak na tahle vyšetření nechodím ráda,tak ony mne vždy odblokují a odcházím s dobrým pocitem-pro šťourali s výborným,bude k ní docházet i má dcera a věřte,že někomu,komu bych jen trošičku nevěřila,bych ji nedoporučila,jsou skvělé obě ,a to,že se krade? no tak za to snad pí, doktorka,ani sestřička nemohou,pouze Vás chrání,abyste si věci braly s sebou! Za mne výborně a jen tak dál,přeji mnoho úspěchú:-)
jen dovětek,pokud trpíte nadváhou a chcete otěhotnět,tak Vám paní doktorka doporučila správně,abyste zhubla,to by Vám řekl každý gynekolog a nejen on,chtělo by si něco málo literatury prostudovat.
Vše NEJ V NOVÉM ROCE přeje Š.M.Š


Zatím nejlepší doktorka kterou jsem navštívila.


Dobrý den,
také se připojím k některým názorům. Ano, pokud nemáte problém,tak je to v pohodě, ale jakmile nastane problém, nedokáže Vám pomoci a k tomu máte dojem, že jí obtěžujete. Při mé poslední návštěvě mi doktorka řekla, že nemám měnit partnery! Přitom v té době jsem byla více než rok sama a žádného partnera neměla a předtím jsem měla 5 let jednoho a toho samého partnera! Snad to musela poznat! To byl poslední vrchol!Už nikdy k ní nepůjdu!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti