Adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
Rejskovo náměstí 62, Kutná Hora

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Moc milá a pečlivá paní doktorka i sestřička, příjemné vystupování. Děti ji maji rády, dobře vybavená ordinace.

J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Skvělá paní doktorka i sestřička, má krásný přístup k dětem, hezkou ordinaci s hračkami a vždy milá a pozitivní...Nemohu vynachválit více :)

Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost kontrola stavu

Vynikající, milá, pečlivá paní doktorka i sestřička. Děti jsou u ni spokojené. Nemám co vytknout. Vždy objedná na čas, nečekáme nikdy dlouho.


Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Chodíme k paní doktorce rok a za nás supr .Příjemná ochotná a velmi hezké chování k dětem.Vždy skvělé poradila .A sestřička taky supr přístup.za nas TOP


L
Ověřený profil

Jsem maximálně spokojená! V dnešní době najít takového doktora pro děti je zázrak. Určitě paní doktorku všem doporučuji. Mám dvě děti, dceru 4 roky, syna 1 rok. Jsou neustále nemocní. Lékaře jsme změnili už 3x. Od té doby co chodíme k paní doktroce se vše hnulo k lepšímu. Je moc ochotná a děti ji mají rády!


K
Ověřený profil

Super lékařka, jsme 100% spokojeni, děkujeme. Kéž by takových bylo víc.


N
Ověřený profil

Paní dokotrka má v péči mé dva syny a jsem s ní velice spokojená. Nejen, že má k dětem velmi milý a vlídný přístup, ale vyšetření vždy prováděla velmi pečlivě. Těším se, až se vrátíme ze zahraničí, že k ní budem opět docházet pravidelně:)


K paní doktorce chodím od roku 1996, dosud jsem s ní neměla žádné problémy, což se v posledním roce změnilo. Paní doktorka začala být arogantní, neochotná, nepříjemná a taktéž sestra která se v průběhu roku změnila. Zvažuji po všech letech odchod.


Je velmi milá a vstřícná, neustále má dobrou náladu, k dětem se chová mile a přívětivě. Ještě se mi nestalo, aby určila špatnou diagnozu.


Ověřený profil

V dnešní době se jedná o velice nevděčné zaměstnání a musím říct že paní doktorka má velice odborný přístup s velkou zodpovědností a děti z ní nikdy nemají strach.


Došlo k chybě, zkuste to znovu