Zákopnická 360, Liberec

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Psychologické poradenství • 800 Kč

Psychoterapie • 800 Kč

Rodinné psychoterapie • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

800 Kč

800 Kč

1 000 Kč

• psychoterapie

Umístění: jiné místo individuální psychoterapie

K paní magistře jsem se objednala na doporučení a rozhodně toho nelituji. Dodala mi sílu pokračovat v životě a pomáhá mi si ho uspořádat. Je empatická a dokázala mi pomoct uvědomit si, co dělám špatně. Je pevná a silná jako skála, je pro mě opravdovou oporou. Rozhodně doporučuji, její přístup ke klientovi je nadmíru profesionální a citlivý, zároveň se nebojí pojmenovat věci pravým jménem a nechodí kolem horké kaše.

Paní psycholožka Heindorferová je moc milá, příjemná, empatická. Sezení s ní je příjemné, její úsměv vám dává pocit důvěry a můžete se otevřít. Určitě doporučuji.

za mě absolutně postrádá empatii, nedokáže poradit v daném problému, zatahuje do terpie svůj vlastní život. 2x nám stačilo, už nikdy více....

Přístup paní magistry ke klientovi je vysoce profesionální. Je empatická, rozhodná a pomocná ruka ,kterou podá je silná a pevná.