Praktický lékař pro děti a dorost
Olomoucká 62, Šternberk

Otřesná doktorka!! Když jsem u ní byla s bolavým kolenem, řekla mi, že jím málo zeleniny. Pokaždé když přijdu, že mi něco je, vyvrací na mě oči a je hrozně nepříjemná. A tento týden, když jsem dostala zánět močového měchýře, mi řekla, že jsem měla přijít dřív, že bude mít výsledky až ve středu (dnes pondělí) a že si mám dělat čaje. Rozhodně nedoporučuji!!!

Hrozná doktorka,rozhodně nedoporučuji.U mého 5. letého syna nepoznala zápal plic,došlo to tak daleko,že jsem museli do nemocnice,syn dostal atb a má z toho úplně žluté zuby. Je to opravdu neprofesionální a neznalá doktorka,pokud nemusíte,nenavštěvujte ji.Rozhodně nedoporučuji

neprofesionální, hrozná sestra, neumí léčit.

Umí pani doktorka vůbec léčit, myslí že ne. Prostě hrůza, nedoporučuji, našel bych si hned jinou, neochota atd.

Ve městě jsou i lepší.

Velmi dobré zkušenosti s paní doktorkou. Je ochotná, vlídná a je vidět, že má děti ráda. Mému synovi moc pomohla.

Mám velmi dobré zkušenosti. Chodila jsem k paní doktorce celé dětství a její přístup je profesionální. Nepovažuuje za problém věnovat se pacientovi kdykoliv s ochotou i telefonicky.

Dobrý den.

Velice mě pobouřilo, že se zde někdo vydává za mou osobu a takto sprostě pomlouvá. Já jsem k paní doktorce chodil a nikdy jsem neměl žádný problém. Správce webu se mnou odmítá komunikovat a smazat falešný příspěvěk, proto nevěřte všemu co čtete a dívejte se na IP adresy. Někteří uživatelé jsou schopni napsat i několik příspěvků pod různými jmény.

Pro mne je paní doktorka tou nejlepší lékařkou pro mé dvě děti. Je velmi vstřícná a ochotná a své práci rozumí, dříve jsme chodili do nemocnice a to se nedá srovnat. Myslím, že některá negativní hodnocení jsou účelová s cílem vynikající paní doktorku poškodit. Já sama jsem přešla k paní doktorce na doporučení mé kamarádky a nelituji.

Já jsem maximálně spokojená, jezdím se syny z Moravského Berouna a vše je vždy výborné. Měla jsem doktora k prvnímu synovi zde a byla jsem velmi nespokojená, paní doktorka staršího synovi dala prášky na posílení imunitního systému, protože měl po množství antibiotik úplně zničnou střevní mikroflóru a do svých dvou let byl 5x v nemocnici na jip. Já můžu jen poděkovat.